Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos

Prieš keletą metų, kai buvau dar studentė, mano būsimas vyras kurį laiką gyveno pas savo tėvus, Ukmergėje (o aš tuo metu - Vilniuje). Jo gimimo diena - lapkričio 26 d. Kaip dabar atsimenu, kad tais metais išpuolė antradienis. Na ką, aš Vilniuj, jis Ukmergėj. Ir šovė man į galvą "crazy" idėja, kaip jį pasveikinti su gimtadieniu. Nusprendžiau geriau ne į paskaitas tądien nueiti, o nuvažiuoti savo numylėtąjį pasveikinti. Atsikėliau tą antradienį paryčiais, pasipuošiau prisegamomis juodomis kojinėmis, seksualiu apatiniu trikotažu ir... paltu iki žemės blush2.gif Daugiau nieko nesirengiau. Nors buvo lapkričio pabaiga ir tais metais ne tokia šilta, kaip šiais. Na, ko dėl mylimo vyro nepadarysi. Dar į rankinę įsimečiau butelį šampano ir rūbelių (kad nereikėtų vien su tais pačiais apatiniais grįžti). Iš stoties išvažiavau 6 val. ryto. O dar Ukmergėj jis kitame miesto gale gyvena, nei stotis yra. Kol aš autobuso sulaukiau doh.gif Ir tik meldžiausi, kad jo tėvai jau būtų į darbą išėję (nes jis pats, kaip stalius, namie dirbtuves turėjo ir ten dirbo). Paskambinu į duris, nulipa jis visas toks užsimiegojęs. O aš jau paltuką prasiskleidusi, šampaną išsitraukusi, už durų laukiu: KARŠTĄ MERGINĄ IR ŠALTĄ ŠAMPANĄ UŽSAKINĖJOTE? brunette.gif Na ir taip toliau... Pagal scenarijų kas priklauso...
Dar dabar smagu šitą avantiūrą prisiminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 11 28, 23:30)
Prieš keletą metų, kai buvau dar studentė, mano būsimas vyras kurį laiką gyveno pas savo tėvus, Ukmergėje (o aš tuo metu - Vilniuje). Jo gimimo diena - lapkričio 26 d. Kaip dabar atsimenu, kad tais metais išpuolė antradienis. Na ką, aš Vilniuj, jis Ukmergėj. Ir šovė man į galvą "crazy" idėja, kaip jį pasveikinti su gimtadieniu. Nusprendžiau geriau ne į paskaitas tądien nueiti, o nuvažiuoti savo numylėtąjį pasveikinti. Atsikėliau tą antradienį paryčiais, pasipuošiau prisegamomis juodomis kojinėmis, seksualiu apatiniu trikotažu ir... paltu iki žemės  blush2.gif  Daugiau nieko nesirengiau. Nors buvo lapkričio pabaiga ir tais metais ne tokia šilta, kaip šiais. Na, ko dėl mylimo vyro nepadarysi. Dar į rankinę įsimečiau butelį šampano ir rūbelių (kad nereikėtų vien su tais pačiais apatiniais grįžti). Iš stoties išvažiavau 6 val. ryto. O dar Ukmergėj jis kitame miesto gale gyvena, nei stotis yra. Kol aš autobuso sulaukiau  doh.gif  Ir tik meldžiausi, kad jo tėvai jau būtų į darbą išėję (nes jis pats, kaip stalius, namie dirbtuves turėjo ir ten dirbo). Paskambinu į duris, nulipa jis visas toks užsimiegojęs. O aš jau paltuką prasiskleidusi, šampaną išsitraukusi, už durų laukiu: KARŠTĄ MERGINĄ IR ŠALTĄ ŠAMPANĄ UŽSAKINĖJOTE?  brunette.gif  Na ir taip toliau... Pagal scenarijų kas priklauso...
Dar dabar smagu šitą avantiūrą prisiminti  biggrin.gif

kokia tu saunuole, man patinka tokios mergaites kurios kai ir turi vaikina vistiek stengiasi kazkaip paspalvinti gyvenima 4u.gif o ka jis sake, kokia jo reakcija?man irgi buvo tokia mintis, bet as nesugyvenu su savo vaikino pamote, tai niekaip tada ir neisejo, o dabar jau pos factum, nes kartu gyvenam, bet as nebusiu as, jei nesugalvosiu kaip tai padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 11 28, 20:36)
noreciau ir daugiau tau kazka suorganizuoti, bet biudzetas mane i remus spaude.

na jo mane jis taip pat i remus baisiai spaudzia!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 29, 13:47)
na jo mane jis taip pat i remus baisiai spaudzia!!!! lotuliukas.gif

lauksim geresniu laiku tourist5.gif
Atsakyti
Įdėjos superinės thumbup.gif
Atsakyti
Rutux, nu tu saunuole, manau cia mum visom reikejo "spyrio i s..", kad kasdienybe neuzvaldytu.. Mestelsiu savo komentara. Pamenu per viena vakariene su draugais, kaskas is kompanijos su didele nuostaba ir sakyciau pavydu pasakojo kaip jo pazystamo zmona atvaziavo i oro uosta vyro pasitikti su kailiniais, o po apacia nieko... Nezinau kaip iki draugu visa tai daejo, bet faktas tame kad kiekvieno vyro akyse buvo ziburiukai,daugmas oho kokia zmona turi thumbup.gif
taigi, tikrai sita smulkmenele nekainuoja daug $$$ blush2.gif
Atsakyti
Dabar galvoj sukasi Kaledos... Planiuka turiu toki... Kaip tik per pacias Kaledas vakarieniausim pas uosviene. Manau uzsakysiu limuzina kad atvaziuotu iki jos namu, ir mus su vyru paimtu, vaika kaip tik paliktumem nakvoti, o mus limuzinas iki viesbucio ant vandenyno kranto nuvestu... o ten va tokia snieguole pasiversciau, o tada jau kaip iseis rolleyes.gif wub.gif
ka manot?
Atsakyti
QUOTE(mamaitiene @ 2006 12 03, 15:19)
Dabar galvoj sukasi Kaledos... Planiuka turiu toki... Kaip tik per pacias Kaledas vakarieniausim pas uosviene. Manau uzsakysiu limuzina kad atvaziuotu iki jos namu, ir mus su vyru paimtu, vaika kaip tik paliktumem nakvoti, o mus limuzinas iki viesbucio ant vandenyno kranto nuvestu... o ten va tokia snieguole pasiversciau, o tada jau kaip iseis  rolleyes.gif  wub.gif 
ka manot?

zinoma, kad padaryk toki siurpriziuka!!!
vyras manau sokines is laimes!!!
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
papasakosiu jums istorija apie savo vyro jubilieju ir mano dovanele jam. Taigi,pati dovana-kelione i paryziu, bet kadangi man pasirode baisiai neidomu ja iteikti tiesiog taip,tai planas toks buvo: sumaketavau as kelialapi,is jo pagaminau puzzle is 25 gabaliuku. Uzsakiau 12 geltonu ir 13 bordiniu balionu,pripildytu helio.
Savo brangiausiajam priskiedziau, kad einu i konferencija,tai is darbo anksciau dingsiu ir susitiksim namuose, o is tiesu juk laiko pasiruosti tai reikejo doh.gif
Kadangi pati UK nevairuoju darbo dienomis, tai paprasiau sefo,akd pametetu iki namu. Parlekiau kaip su raketa,nes bevaziuojant sefo masinai ratas nusimontavo! unsure.gif gerai,akd negreitai vaziavom,tai viskas ok. Taigi,paskui kitas kolega paeme mane ir nuveze iki namu,nors aisku,laiko,kurio ir taip neturejau,dar sumazejo. Bet nieko,reaktyviniu greiciu pagaminau siek tiek uzkasti, ishsiurbiau namus, ishsimaudziau,pasidaziau,persirengiau,nuvariau pasiimti balionu. Lauke, aisku, buvo beprotiskas vejas,ir as su dviem maisais po 12 ir 13 balionu gatvej atrodziau nerealiai-gerai,akzkoks vyras padejo duris atsirakinti,kitaip buciau paleidus tikrai kuri nors maisa, nes vejas vakar pas mus buvo iki 100 km/h blink.gif . Nu zodziu,seip netaip isibraskinau namo, tada ant balionu sniuriuku prilipinau vokelius su puzzle detalem ir ismakalavau balionus po kambari. Atrode nerealiai wub.gif dar kambario kampuose, kur nebuvo balionu,priedegiau daug daug mazu zvakyciu, stala aptiesiau balionu spalvos staltiese, ant jo padejau maista, torta ir sampana su taurem. rolleyes.gif
16 h grizo vyras, pasitikau koridoriuj ji ir uzdengus akis nutempiau i kambari. iejes taip ir sustojo su stalcium atidarytu Pasakiau, kad su gimtadieniu,bla bla bla ir kad cia tik ipakavimas dovanos ir kad ja teks susirinkti paciam cool.gif lauzesi,spardesi,sako,man jau gana lotuliukas.gif kadangi man baisingai drebejo rankos (jam irgi) tai ikalem sampano ir tada jis pradejo pakuoti tuos vokelius. Istraukes pirma dali zvvenge, kad as kaip visada, zmoniskai negaliu doh.gif na zodziu, gera pusvalandi jis lakste po kambari ir gaude balionus ir krapste detales is vokelio,o paskui surinkinejo puzzle. jau vidury rinkimo suprato,kur linksta viskas, na ten aiskiai matesi, kas bus paveiksliuke. taip nervavosi,kad gal dar 3 taures sampano isgere berinkdamas,matesi,akd dreba viskas. kai surinko viska ir perskaite, tai tik apkabino be zodziu ir jautesi,kad viskas sukaites, slapias. Ka snekejo, tai neprisimenu blush2.gif nes ir as bais nervavausi, bet esme tame,kad labai mane myli ir nerealiai apakes wub.gif
Paskui valgem,gerem sampana, snekejom rolleyes.gif Sake,kad maza itarima turejo,nes as labai lievas atmazkes turejau,kai jis siule kazkada savaitgaliui su masina i paryziu varyti, bet netikejo,kad as ant tiek isprotejus smile.gif vaiksciojo visas ishsisiepes ir apstulbes wub.gif
Taigi,isvada-tokie siurprizai yra nerealiai gerai, tik byski sokas zmogui,kuris ji gauna. Man patiko,noriu dar biggrin.gif

Kita akrta aprasysiu praejusiu kaledu dovana, buvau snieguole biggrin.gif o cia foto is vyro gimtadienio
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šaunuolė Tu tikra!!!!
Taip ir toliau!!!
Atsakyti
saunuole!!!
wub.gif
Atsakyti
Rūtuxs!!!Zinok pamilau tave ir tavo idejas, vajej kaip faina kad toki zmogeli turim:) mirksiukas.gif Cia pati tik naujoke, bet jau vaje kiek ismokau, pasiskaiciau , kokios geros idejos. Pas pacia galvoje tik moxlai ir darbas, tai net geda pries vaikina, kad nesu isradinga tokia verysad.gif
Gyvenam skirtinguose miesteliuose, as Klaipedoj, jis- vilniuje, susitinkam ne ypac dazhnai verysad.gif na bet vis vien jis stengiasi man gyvenima paivairinti (o as kaip zioplele, negaliu nieko sugalvot padoraus:). Pries savaite nepraneses man, atvaziavo, i pasimatyma pakviete (romantishka vakariene, geles ir t.t.):)kaip buvo faina, jausmas nerealus!!Sventes arteja, irgi ziauriai noriu kazka sugalvoti, bet ir pinigeliai spaudzia labai, be to jau dovanele nupirkau (kvepaliukus), bet noreciau nors iteikti jam kaip nors graziai, ir atvaziuoti irgi galeciau nepranesus, anksciau kokiom keliom dienelem.

Vat ziaaauriai patiko saulala's ideja, kaip faina, ir kaip egzotishka:)IRgi noreciau, bet kai pagalvoju, issirengus gi nevaziuosiu is Klaipedos i Vilniu, o koridoriuje irgi nenusirenginesiu, o jej kas pamatys, ot linksma bus lotuliukas.gif

Rūtux padek prasau, gal kokia ideja mesteletum?bele kokia, matai man su fantazija nekaip blush2.gif o taip noriu vaikina pradziugint wub.gif
Atsakyti