Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(Zunkelis @ 2008 04 26, 21:53)
cha, cha... vis vien apie tuos pacius trenerius  lotuliukas.gif

Nu cia tema apie treneriu darba, nedaug ju Alytuj ir yra...tai apie tuos pacius ir rasom. Jeigu turi ka pasisakyt sia tema tai prasom listen.gif
Atsakyti
As jau pasisakiau, pacioj temos pradzioj, prasau susirasti 4u.gif
Atsakyti
Nu cia visos pasisake, taciau kai Alytuj yra 6 ar 7 klubai tai manau normalu, kad gvildenam apie tuos pacius zmones. Man tai nuostabos nekelia ir tikrai atsiras musu tarpe zmoniu, kuriems margiris ar zalgiris bus klubai nr 1 ir parasys, ir padiskutuos. Gal siuo metu viskas ten ok ir su dziaugsmu keliausim sportuot i juos, pakeisim nuomone ir rasysim kaip ten viskas gerai.
Atsakyti
Man Margiris thumbup.gif o ypac kai nera baisiosios treneres fart.gif
Atsakyti
Nu matai kai nera baisiosios treneres, o kas ji tokia? Margiriui paciam kaip klubui nieko netruksta erdve, daug stakliu, bet va treneriu darbas daug ir padaro...arba uzdeda klubui pliusu arba ne.
Atsakyti
Na taip, bet man ne jos pagalbos nereikejo, as viska zinojau, nes profesionaliai buvau sportavusi... taciau per daug ji negatyviai ziuri i klientus ir sukuria neigiama biolauka aplink save doh.gif jau su tokia panieka zvelgia, net nezinau ka galvoti, ar cia per daug kvailai atrodai ar per daug gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2008 04 27, 21:14)
Na taip, bet man ne jos pagalbos nereikejo, as viska zinojau, nes profesionaliai buvau sportavusi... taciau per daug ji negatyviai ziuri i klientus ir sukuria neigiama biolauka aplink save  doh.gif  jau su tokia panieka zvelgia, net nezinau ka galvoti, ar cia per daug kvailai atrodai ar per daug gerai  lotuliukas.gif

Nu tokios man ir ziauriai nepatinka, galvok, kad del to ziurineja, jog gerai atrodai, geriau uz ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanna @ 2008 04 25, 16:36)
Gal lankotes ir savaitgaliais? Kaip ten darbo laikas sestadieni?  4u.gif


Anksciau dirbdavo, taciau klientu praktiskai neateidavo, del to dabar savaitgaliais nedirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 04 30, 11:05)
Anksciau dirbdavo, taciau klientu praktiskai neateidavo, del to dabar savaitgaliais nedirba  smile.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(studetuke @ 2008 01 13, 11:04)
lankiau margiry tai tik veltui gaisau laika  doh.gif niekam ten nerupejo ka ir kaip as darau  unsure.gif , o veliau aerobika pradejau lankyti pirmoj vidurinej , tai ten labai faina  ir tik 25 lt i menesi smile.gif tik kad va nustojau lankyt nes laiko nebuvo , reikes vel pavasari pradet lankyti , nes prieziura tai zymei didesne nei margiry  thumbup.gif

Kokiomis dienomis ten vyksta ir kada .. ar tikrai ten taip pigu bigsmile.gif
Atsakyti
perskaiciau visa temele, visus jusu komentarus ir galiu pasakyti tik tiek, kad laaabai jau gaila, kad nebera sporto klubo "Grozio Versme", labai jau super klubas buvo thumbup.gif
o gal kas zinot, gal Alytuje yra koks nors sporto klubas, kur su metu laiko lialiukais galima ateiti sportuoti? g.gif
Atsakyti
Margiri, labai nemazai budavo ateinanciu su vaikais sportuot thumbup.gif bet su leliuku, tai nu nzn. manau galetum vezime sau laikytis prie saves blush2.gif
Atsakyti