Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(Gretute @ 2008 04 23, 19:23)
Apie aerobika JC tai kalbeti neverta, nes kiek zinau, ji ten jau nebevyksta...

Tai va... bet as niekad nelankaiu FAVORITO...


kiek žinau JC vyksta wink.gif

favoritas. vajė buvau prieš kokius aštuonis mėnesius, senokokai, bet nemau, kad labai kas pasikeitė. tai va laaaaabai patiko išlankiau metus ar daugiau nebepamenu jau. Trenerės visada padės, pagelbės (atrodo aš rašiau jau apie tai ti nepatingėk paskaityti wink.gif)
Kainos, kiek girdėjau sukeltos. šimtas ar daugiau už mėnesį. Tikrai norėčiau vėl lankyti, tik labai jau gaila man tiek pinigėlių, o ir plaukimas man geriau.

kažkuri minėjote, kad Benedikte vyksta užsiėmimai, vandens aerobika? teko treniruotėje Druskininkų vandens parke sudalyvauti, pasaka. gal galit konkrečiai kas ir kaip?
Atsakyti
Na, as nejau bet mano drauge ejo, tai menesiui aerobika 70 lt. ir kiekvienas kartas baseine po 10 lt. papildomai. Bet gali buti ir netiesa, tiksliai nezinau, cia tik nuogirdos rolleyes.gif
O siaip labai daug kam patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2008 04 23, 21:20)
Na, as nejau bet mano drauge ejo, tai menesiui aerobika 70 lt. ir kiekvienas kartas baseine po 10 lt. papildomai. Bet gali buti ir netiesa, tiksliai nezinau, cia tik nuogirdos  rolleyes.gif
O siaip labai daug kam patinka  thumbup.gif


ti tada prašau man telefoniuką kokį 4u.gif būčiau dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2008 04 24, 09:02)
ti tada prašau man telefoniuką kokį  4u.gif būčiau dėkinga  biggrin.gif


nieko nezinau blush2.gif jokio telefono, tik tiek kad ten vyksta kasdien 6 val. berots, pabandykit nueit, ten yra budincios mokykloj ir pasakys kas kur vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu duoti nr trenerės Vilijos,kuri veda aerobiką ir vandens gimnastiką. pati neseniai lankiau tik vandens gimnastiką,tai super thumbup.gif mokėjau 20lt už vieną treniruotę baseine su pirtimi.

tel.nr. 8 658 81011 ir 8 606 06175
Atsakyti
QUOTE(Gretute @ 2008 04 23, 20:23)
As tik manau,kad cia didesne problema tose viskuo nepatenkintose negu paciam Margiry smile.gif


Negaliu atsakyti uz kitas, bet kas liecia konkreciai mane, tai vien jau administratores elgesys ir nedemesingumas klientams, nemadagumas taip pat...sudaro tam tikra vaizda. Nerado normalios, tai paeme issisokele didziule... Tik tiek.. cool.gif
Atsakyti
O gal issisokeliai tie, kurie kaltina kitus... nereikia taip, juk gaunamas toks atsakas, koks duodamas stimulas i ji... net pats pikciausias zmogus, neatsakys bloguoju, jeigu su juo bus elgiamasi graziai ir mandagiai thumbup.gif patikekit manim, veikia thumbup.gif Pabandykit 4u.gif
Atsakyti
Tai va... bet as niekad nelankaiu FAVORITO ir noriu kad man kas nors aiskiau viska papasakotu apie ji buciau labai dekinga..nes kaip sakiau anksciau labai aktyviai sportavau, bet po ilgos pertraukos dabar sedziu prisiauginus 20kg ir noriu vel sugrysti is sporta, noriu vel buti liekna, todel mane jus cia sudominot su tuo favoritu.. papasakokit viska ka zinot, kokios kainos? cia kazkas sake kad vienas kartas 50 litu? ar taip gali but cia gal menesiui 50 lt?
[/quote]

Favorite 3 kartai per savaite su dusu kainuoja 90 lt, be duzo 5 lt pigiau. Nu siaip visumoj tai neblogai ten, treneres priziuri, labai jauki atmosfera. Tik va treniruokliu prasme tai tikrai ju nera daug, ir patalpa ne is didziuju, bet uztenka ten tos vietos dazniausiai. aerobikos treniruotes super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 04 25, 13:49)
Favorite 3 kartai per savaite su dusu kainuoja 90 lt, be duzo 5 lt pigiau. Nu siaip visumoj tai neblogai ten, treneres priziuri, labai jauki atmosfera. Tik va treniruokliu prasme tai tikrai ju nera daug, ir patalpa ne is didziuju, bet uztenka ten tos vietos dazniausiai. aerobikos treniruotes super  thumbup.gif


Gal lankotes ir savaitgaliais? Kaip ten darbo laikas sestadieni? 4u.gif
Atsakyti
ka baigti? Cia yra nuomone zmoniu, kurie tuos klubus lanke, lanko. Jeigu jums viskas gerai, tai valio. Reiskiasi yra zmopniu, kuriems patinka ir tai puiku. Dziaugiames. O as sutinku su zmoniu nuomone, ir pati atsakingai galiu pareiksti, kad esu nusivylusi kai kuriu klubu ar treneriu darbu.
Man yra svarbi ne tik isvaizda, bet ir sveikata ir jei man atrodo ,kad as gerai darau pratima, nereiskia, kad as ji ir taisyklingai atlieku. Nes jei pvz.: rankos bus ne taip pakeltos, jau dirbs ne ta raumenu grupe. Taip, kad man ne tas pats kaip atlikt pratima. Bet kaip as galiu ir namie mankstintis. O kai treneriai nepasidomi ar neturi sveikatos problemu, tai ka tada cia ir kalbeti. Nemanau, kad tai neieina i treneriu darba.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2008 04 26, 18:52)
tik nesusprokit is pykcio ant to Margirio  lotuliukas.gif

Jei ka tai cia ne apie margirio kluba buvo rasyta dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 04 26, 18:27)
Jei ka tai cia ne apie margirio kluba buvo rasyta  dirol.gif


cha, cha... vis vien apie tuos pacius trenerius lotuliukas.gif
Atsakyti