Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(gabute @ 2008 03 27, 21:30)
As kadangi biski prie tinginuku tai man Kalanetika kaip tik buvo, sokineti nereikia ir visi raumenys stangreja, o ir girdejau kaip moterys kalbejo kad ir svorio numete.
Cia kam idomu apie kalanetika, tai aprasymas
"Tai valandą trunkanti intensyvių gimnastinių pratimų programa. Po šių užsiėmimų susiaurėja klubai, sustiprėja pilvo ir krūtų raumenys, dingsta antsvoris.
Jeigu nemėgstate staigių judesių, šuoliukų arba negalite lankyti šeipingo dėl sveikatos sutrikimų – tuomet kalanetika kaip tik Jums.
Tai plastinė gimnastika, kurios pagrindas – pasitempimas ir statiniai pratimai, aktyvizuojantys giliuosius raumenis. Rezultatai jaučiami po kelių užsiėmimų, nes atliekant kiekvieną pratimą dirba visi kūno raumenys.
Po užsiėmimo jausite lengvumą visame kūne, pratimai suteiks gyvybingumo, pagerės Jūsų laikysena, jei turite, tikrai atsikratysite ostechondrozės, ištiesinsite stuburą, išmoksite teisingai kvėpuoti ir plastiškai judėti."

Gaila, bet aprasymas neatitinka tikroves schmoll.gif Nebent ir mityba kardinaliai pakeitus unsure.gif Astuonis menesius vaiksciojau po keturis kartus i savaite - ir nenukrito nei vienas kg. Jeigu del sveikatos problemu - lankyti verta bigsmile.gif
Atsakyti
lasiniai vien tik sedint dar niekam neistirpo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sun23: 27 kovo 2008 - 22:04
QUOTE(rsc @ 2008 03 27, 22:37)
Gaila, bet aprasymas neatitinka tikroves schmoll.gif Nebent ir mityba kardinaliai pakeitus unsure.gif Astuonis menesius vaiksciojau po keturis kartus i savaite - ir nenukrito nei vienas kg. Jeigu del sveikatos problemu - lankyti verta bigsmile.gif

Cia tai aisku, visuomet pabrezdavo, kad reikia ir mityba ziureti, bet kaip ir visuose sportuose, turbut g.gif bet man pagrindas buvo stuburas, kuri "susisukes" ax.gif po 25 kg nestuke.gif panesiojimo, man tai daugiau ne del svorio, o del pacios sveikatos rupejo ir tikrai galiu saziningai pasakyti padejo (kol uzsiiminejau)
Atsakyti
lankiau beveik du menesius sporto kluba zalgiris, mano nuomone :
naujas sporto klubas, viskas nauja treniruokliai taip pat, jauki aplinka, yra pirtis, bet kas liecia treneriu darba tai labai prastas, kartais saleje isvis nerasi trenerio turi ieskotis, o vakare daznai pirti sedi, bet jau taip buvo, gal dabar jau susitvarke...
Atsakyti
Gera pusmeti lankau sporto kluba "Margiris" (sporto rūmuose), prieš tai lankius 10 metų plaukimą, tai galiu pasakyti, kad kūnas pripratęs prie pakankamai didelių krūvių dabar norint išlaikyti svorį vėl reikalauja to paties.
Klubas neblogas, bent jau dauguma susirenka rimčiau pasportuoti. Taisyklingai atlikti pratimus padeda ne tik trenerė, bet ir ilgiau čia besitreniruojantys. Vienu žodžiu, bent jau vyresnieji, vieni padeda kitiems... Mano atveju, randu viską ko man reikia. Nemėgstu aerobikos, nes silpnoki sąnariai ir dažnokai dusina, tai treniruokliai pats tas (nors norėtųsi vandens aerobiką išbandyti)...
Atsakyti
zinau jog vandens aereobika yra Sv. Bandikto gimnazijoj ax.gif gali ten pabandyti, berots 50 lt., men
Atsakyti
Na as tai, kolkas, uz aerobika geresnio svorio metimo ir kuno stangrinimo budo neatradau mirksiukas.gif
Atsakyti
Moterys noriu pasidalinti ispudziais.Sportavau Vilniuje Impulse, taip klubas nelyginsi nei su vienu musu mieste, viskas super.
Bet patikekit atejau,susimokejau menesini ir viskas.iejau i sale ir daryk ka nori. niekas nepriejo, neparode, nepasake, ka daryt. tai visa laime, kad buvau sportavusi Alytuje, tai kazkie susigaudziau, nes treniruokliai kitokie, kazkokie dideli grazus, bet principas tas pats.Pasportavau valanda is atminties ka zinojau.Bandziau prieit prie vienos moters paklaust kokia cia tvarka, o ji man ir sako, yra treneris nueikit susimokekit uz viena treniruote jums parodys. nu kadangi buvau komandiruoteje, su pinigais nelabai, tai ir nejau as pas ta treneri. prasportavau visa menesi viena ka prisimindama is atminties. Bet ne tame esme.
norejau pasakyti kad sumokejo mano draugas didelius pinigus uz ta kluba smile.gif viskas jame patiko, bet ne treneriu darbas. jei jiems nemoki papildomai, niekas ten i tave nekreipia demesio. O uz tai poniukes, kurios pasisamde asmenini treneri, tada tai jis net is paskos su ranksluostuku lakste.
Taip kad pagalvojau, gal ir prasti tie musu Alytaus klubai, bet nors treneriai supazindina, parodo ir pasikalba su tavim uz dyka smile.gif
Tiesa, girdejau Zalgiri treneriai uz pinigus sistemas raso, tai eisiu i ta kluba gal pamokys, ka naujo, gal idomia kokia programas sustatys, vis juk ne uz dykuti smile.gif
Atsakyti
Uz viska siais laikais reikia moketi lotuliukas.gif kaip sakant paslauga paslaugoje ir dar paslaugele joje uz pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajokle4 @ 2008 04 17, 18:50)
Moterys noriu pasidalinti ispudziais.Sportavau Vilniuje Impulse, taip klubas nelyginsi nei su vienu musu mieste, viskas super.
Bet patikekit atejau,susimokejau menesini ir viskas.iejau i sale  ir daryk ka nori. niekas nepriejo, neparode, nepasake, ka daryt. tai visa laime, kad buvau sportavusi Alytuje, tai kazkie susigaudziau, nes treniruokliai kitokie, kazkokie dideli grazus, bet principas tas pats.Pasportavau valanda is atminties ka zinojau.Bandziau prieit prie vienos moters paklaust kokia cia tvarka, o ji man ir sako, yra treneris nueikit susimokekit uz viena treniruote  jums parodys. nu kadangi buvau komandiruoteje,  su pinigais nelabai, tai ir nejau as pas ta treneri. prasportavau visa menesi viena ka prisimindama is  atminties. Bet ne tame esme.
norejau pasakyti kad sumokejo mano draugas didelius pinigus uz ta kluba smile.gif viskas jame patiko, bet ne treneriu darbas. jei jiems nemoki papildomai, niekas ten i tave nekreipia demesio. O uz tai poniukes, kurios pasisamde asmenini treneri, tada tai jis net is paskos su ranksluostuku lakste.
Taip kad pagalvojau, gal ir prasti tie musu Alytaus klubai, bet nors treneriai supazindina, parodo ir pasikalba su tavim uz dyka smile.gif 
Tiesa, girdejau Zalgiri treneriai uz pinigus sistemas raso, tai eisiu i ta kluba gal pamokys, ka naujo, gal idomia kokia programas sustatys, vis juk ne uz dykuti smile.gif



paraso uz 20 lt ta programele, bet jei esi sportavusi ir zinai ka daryt su treniruokliais tai nezinau ar apsimoka nes kai pasiziurejau tai ten visiem ta pati beveik paraso, jei ko nezinosi parodys, bet paskui net nepasiziures ar gerai darai.

Atsakyti
Zalgiry tie patys treneriai kur ir Margiry anksciau dirbo, tai patyliu apie ju darbo ir sudarinejamu programu kokybe ...
Atsakyti
Sveikos, pasisakysiu ir as cia, nes tikrai turiu ka pasakyti smile.gif
Anksciau as labai aktyviai uzsiiminedavau sportu, esu lankius ir ta Margiri, ir Saule, ir aerobika Jaunimo Centre, ir pirmoj vidurinej todel drasiai galiu viska palyginti...

Margiris istiesu nera toks jau blogas kaip kaikurios rasote ir tie treneriai normalus, jie tiesiog negali paskui kiekviena lakstyti is paskos, o jei nori kad tau viska detaliai paaiskintu kaip an kokio treniruoklio ka daryti tai ir paaiskins, as lankydamasi Margiry nesusiduriau su tokiom problemom, prieini paklausi ir viska tau issaiskina..Beto sis sporto klubas tikrai yra progresuojantis, dabar yra ir nauju treniruokliu, ir aplinka jaukesne viskas ten normalu, as manau kaip uz tokia kaina ta cia dar laaabai gerai!
Tik vienas dalykas, kas man ten atsibodo-tai rutina kiekviena kart atejus vis tie patys treniruokliai, pratimai, vis tas pats ir tas pats, bet zinau kad cia mano beda, man viskas labai greit igrista, todel as niekad nepykau ant Margirio kaip kaikurios is jussu kad man kaskart atejus cia nebuvo kazko naujo biggrin.gif as tiesiog pakeiciau kluba smile.gif
As tik manau,kad cia didesne problema tose viskuo nepatenkintose negu paciam Margiry smile.gif

Apie aerobika JC tai kalbeti neverta, nes kiek zinau, ji ten jau nebevyksta...
Bet va aerobika pirmoj vidurinej tai irgi sakyciau visai neblogas varijantas, kaina menesiui tik 25lt trenere labai draugiskas ir siltas zmogus, su visom lankanciom treniruotes ji tiesiog kaip drauge zino visu vardus, su ja gali apie bet ka po treniruotes pasikalbet, bet ko jos paprasyti, ji labai atsidavus savo darbui. Per treniruote tikrai tenka gerai palpluseti, kas menesi keicia aerobikos stiliu, tai bokso aerobika tai vel kokia, zodziu rutinos ten nera tongue.gif reikliosioms tai ten yra ir dusai ir sale labai didele vietos per akis..seip man ten viskas buvo liuks!

Na o Saule is visu man patiko labiausiai, as ten jauciausi kaip namuose nors vietos neperdaugiausiai, jos visiskai pakanka, treneres irgi priziuri akylai, cia kazkas sake pasibaisejusios rubine kad rubai ant kedziu visos persirenginedamos spardo vien kaitai galvas biggrin.gif cia tai absurdas is vis biggrin.gif man atrodo jums reikia nusileisti ant zemes biggrin.gif nenorekit kad tokiam alytui butu sporto gymas su atskiru kambareliu kiekvienam lankytojuj biggrin.gif Tai va, Saule man patiko tuo, kad ten nerimtai pasportuiti neymanoma, po kiekvienos treniruotes prakaitas tiesiog bego, bet man tas patiko ir tas nuovargis buvo malonus i kiekvienas treniruotes eidavau su dziaugsmu.O kaina visiskai atitinka kokybe, taip pat dar treneres uz papildoma mokesti gali sudaryt lieknejimo programa...bet kiek zinau ir ta visiem vienoda..
Mielu noru eiciau ir dabar tik del tam tikru priezasciu nebegaliu tongue.gif


Tai va... bet as niekad nelankaiu FAVORITO ir noriu kad man kas nors aiskiau viska papasakotu apie ji buciau labai dekinga..nes kaip sakiau anksciau labai aktyviai sportavau, bet po ilgos pertraukos dabar sedziu prisiauginus 20kg ir noriu vel sugrysti is sporta, noriu vel buti liekna, todel mane jus cia sudominot su tuo favoritu.. papasakokit viska ka zinot, kokios kainos? cia kazkas sake kad vienas kartas 50 litu? ar taip gali but cia gal menesiui 50 lt?
Atsakyti