Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(idomi @ 2008 03 14, 09:24)
Margiriu as nusivylus iki tokio lygio, kad jau kazin  ar kas mane priverstu ten nueiti. Nekalbant apie prasta treneriu darba, reiktu pamineti ir ten besirenkancius zmones, nuo 10 iki 60 metu. Atrodo, kas cia blogo, bet kai vienoj kruvoj vaikai, moterys metancios svori, sportininkai propoguojantys tam tikras sporto sakas ir megejai, nu tai ka zn. Nei vieni nepasportuoja, tik balaganas kazkoks.
p.s. Cia mano nuomone.


nestumkit jau cia visos taip baisiai ant to margirio, nes kai as pradejau lankyt, buvo tik margiris, cia pries kokius 7 m., pradziai buvo visai neblogai, demesio neskirdavo tik ta auksta trumpais plaukais moteris. Nepatiko jinai visiems nes nieko paklausti negalima, nes matai ponia sutrukdai schmoll.gif O vyukai, tikrai faini, visada paklausdavo kaip sekasi ir t.t. O jeigu pacios nueinat nepatenkintos ir tikites, kad kazkas aplink jus soks, tai ten tikrai ne ta vieta schmoll.gif
Siaip kai sportavau ir rezultatais buvau patenkinta, negaliu nieko blogo pasakyt blush2.gif Na bet dabar atradau kazka naujesnio ir idomesnio ax.gif juk kiek galima tas stangas ir gantelius kilnot g.gif

Sekmes visos sportuojancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun23 @ 2008 03 14, 12:50)
nestumkit jau cia visos taip baisiai ant to margirio, nes kai as pradejau lankyt, buvo tik margiris, cia pries kokius 7 m., pradziai buvo visai neblogai, demesio neskirdavo tik ta auksta trumpais plaukais moteris. Nepatiko jinai visiems nes nieko paklausti negalima, nes matai ponia sutrukdai  schmoll.gif  O vyukai, tikrai faini, visada paklausdavo kaip sekasi ir t.t. O jeigu pacios nueinat nepatenkintos ir tikites, kad kazkas aplink jus soks, tai ten tikrai ne ta vieta  schmoll.gif 
Siaip kai sportavau ir rezultatais buvau patenkinta, negaliu nieko blogo pasakyt  blush2.gif  Na bet dabar atradau kazka naujesnio ir idomesnio  ax.gif  juk kiek galima tas stangas ir gantelius kilnot  g.gif

Sekmes visos sportuojancioms  4u.gif


Na zinai, mes juk sportuot ne pagal labdara einam, o pinigus mokam, taip. kad prieziura butina ir ne tada kai prasai, o nuolatos, juk as reikalauju su sportu susijusiu dalyku, nesiskundziu gi, kad man valgyt nepasiule ar manikiuro nepadare.
Margiri lankiau beveik metus be pertraukos ir rezultato jokio. Pakeitusi sporto kluba, per ta pati laika apimtis sumazinau ~5 cm thumbup.gif tai siaip kazina ar galeciau gera zodi pasakyti apie si kluba.
Atsakyti
Na uz geresne prieziura ir pinigeliai didesni, o margiris mano ziniom pakol kas yra pigiausias blush2.gif
Atsakyti
Nesvarbu, kad pigiausias, juk ne visi tu pinigeliu tiek daug turi, kad eitu i brangesnius, bet tai nereiskia, kad truputi maziau mokedamas zmogus, nenusipelne kokybes. Juk ten dirba darbuotojai, kurie atlyginima gauna uz savo darba, o kad atlyginimas ne didziausias, tai nereiskia, kad i savo darba galima ziureti atmestinai.
Atsakyti
Matai, ten nuo senu laiku buvo, toks klubas kur dazniausiai rinkdavosi rimti sportininkai pasportuot arba megejai, turintus patirti... tai jei per daug glvos ir nesuko, kip sakant priprato prie gero gyvenimo, kai visi ateina ir viska moka ir zino blush2.gif O kaip prasidejo moteru mada eit sportuot... tuomet ir pasimate visi trukumai...

Idomu kaip dabar ten jie laikosi smile.gif maciau cia administrtore issireklamavus graziai bigsmile.gif
Atsakyti
Neseniai teko buti sporto rumuose, tai uzmeciau as ten aki smile.gif yra keletas nauju treniruokliu, bet zmoniu mase tai ta pati kaip ir anksciau. Neseniai gavau pakvietima i Margiri, bet as ten nei uz dyka eiti nenoriu biggrin.gif
Beje, dabar ta trenere, tokia juoduke trumpais plaukais, kur Sporto rumu margiri dirbo, jau sporto klube Zalgiris dirba, tai ne veltui apie Zalgirio trenerius irgi ne su pagarba atsiliepia smile.gif
Atsakyti
Tai kaip ten su tais sporto klubais Alytuje, gal kas naujo atsidare ar yra kas naujesnio isskyrus treniruoklius ir aerobika? Vasara ant nosies, o po maziuko niekaip nesusiemu blush2.gif ax.gif
Gaila, kad dar nera kalanetikos nes man tai ji super, nereikia sokineti, o poveikis istiesu jauciamas, kai lankiau tiesiog jausdavau, kad isitiesusi vaikstau savo kuna jauciu thumbup.gif

Atsakyti
O ka per ta Kalanetika daro? blush2.gif kas ten per stebuklingas spotas, tikrai labai idomu... papasakokit g.gif
Atsakyti
As taip pat pirma karta girdziu apie kalanetika? Kas cia per stebuklas? smile.gif
Atsakyti
Jauciu geras sportas, sedi atsisedus ir lasiakas tirpsta thumbup.gif noreciau as biski subiniu taip pamazint blush2.gif
Atsakyti
Sutinku su issakyta nuomone,kad nepriklausomai nuo tok kiek moki, turi gauti kokybiska paslauga. Ar as einu i Margiri, ar Zalgirio kluba, klientas mokedamas pinigus turi gauti kokybiska paslauga, juo labiau,kad tai susije ne tik su groziu, bet ir sveikata. Jei tu darysi netaisyklingai pratimus, netaisyklingai kvepuosi, tai tikrai sau nepadesi, o tik pakenksi. Taip, kad jei treneriai tam klube dirba, tai turi ir su tavim bendrauti, konsultuoti ir rupintis. Kodel Favorite treneres rupinasi, o kaina nera didesne nei kitam klube, bet yra pagarba klientui, tikrai nereklamuoju sito klubo, yra ir jame minusu, bet ne treneriu darbe. Siaip pati esu galima sakyti visuose sporto klubuose sportavus,gaila, bet neatradau to savo... vienintelio))))) Bet tikiuosi tikrai patobules kai kuriu klubu veikla ir, maloniai pasportuosim ir galesim pasidalint ispudziais.
Siaip tai gaila, kad sita temele merdi. Butu idomu daugiau suzinot apie klubu veikla.
Atsakyti
As kadangi biski prie tinginuku tai man Kalanetika kaip tik buvo, sokineti nereikia ir visi raumenys stangreja, o ir girdejau kaip moterys kalbejo kad ir svorio numete.
Cia kam idomu apie kalanetika, tai aprasymas
"Tai valandą trunkanti intensyvių gimnastinių pratimų programa. Po šių užsiėmimų susiaurėja klubai, sustiprėja pilvo ir krūtų raumenys, dingsta antsvoris.
Jeigu nemėgstate staigių judesių, šuoliukų arba negalite lankyti šeipingo dėl sveikatos sutrikimų – tuomet kalanetika kaip tik Jums.
Tai plastinė gimnastika, kurios pagrindas – pasitempimas ir statiniai pratimai, aktyvizuojantys giliuosius raumenis. Rezultatai jaučiami po kelių užsiėmimų, nes atliekant kiekvieną pratimą dirba visi kūno raumenys.
Po užsiėmimo jausite lengvumą visame kūne, pratimai suteiks gyvybingumo, pagerės Jūsų laikysena, jei turite, tikrai atsikratysite ostechondrozės, ištiesinsite stuburą, išmoksite teisingai kvėpuoti ir plastiškai judėti."
Atsakyti