Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(white-jole @ 2009 10 29, 12:10)
aš tai girdėjau, kad aerobika ten labai nuobodi ir primityvi, bet gal netiesa...? papasakokit kas lankot ir su kuo lyginat?



Bet cia vandens aerobika ane?
Atsakyti
QUOTE(white-jole @ 2009 10 29, 13:10)
aš tai girdėjau, kad aerobika ten labai nuobodi ir primityvi, bet gal netiesa...? papasakokit kas lankot ir su kuo lyginat?


aš lankiausi keletą kartų,labai smagu,bet kai palyginau su vandens gimnastika Kretoje,tai čia dar toli gražu.čia nėra net muzikos,tik tiek,kad pratimukai po vandeniu.man per nuobodu,bet geriau nei nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2009 10 29, 13:19)
Bet cia vandens aerobika ane?

aš kalbu apie favorito aerobika blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(white-jole @ 2009 10 30, 14:16)
aš kalbu apie favorito aerobika blush2.gif

La,

Nu jo teko man pasportuoti aerobiką sporto klube favoritas, tai visiškai nepatiko tik lauki kada praeis tas pusvalandis.Viskas tas pats per tą patį. Trenerė ne kokia. O prie treniruoklių trenerės normaliai. Va prieš tai aerobiką vedė šviesiaplaukė trenerė tai smagu buvo, treniruotės tiesiog laukdavai.Gal kas žino ar ši trenerė dar kur veda aerobiką? smile.gif smile.gif smile.gif
Ačiū
Atsakyti
Sveikos. Paskaicius, nutariau ir as parasyti savo nuomone. Lankau as sporto kluba Favorita ir gana senai, tai tikrai turiu nuomone apie si kluba. Kas liecia darba prie treniruokliu, tai super merginos ten dirba ir prieziura tikrai didele. Labai draugiskos, mokancios sukurti puikia atmsfera ir tikrai ismano savo darba. Matomai tai didelis pliusas, kad ir pati savibinke dirba. Taip pat labai smagu yra dirbti grupeje pas savininke kur veda ,,Funkcine jegos treniruote", ji dirba del zmogaus, o ne del saves, jaucia kiekviena zmogu, visada pataisys kai neteisinklingai ka darai, nelimituoja laiko,- kai reik dirbt valanda,-jei mato kad turim jegu ir noro, tai kartais treniruote tesesi ir iki pusantros valandos.(Aisku atsiklausus musu, ar turim dar jegu). Manau tokie treneriai turetu buti. Ko tikrai negaletau pasakyti apie aerobikos treniruotes. Nes toks jausmas,kad aerobikos trenere ateina tik pati sau pradirbt ir issikraut pati.
Prierasas. Kas liecia sales treneriu darba, manau tikrai nera Alytuje treneriu, kurie taip dirbtu su kientais ir skirtu toki demesi ir keistu programas kas 2 menesius be jokio papildomo mokescio. Ir ypatingai atkreipdami demesi i klientus turincius problemas su nugaromis ir kitokiomis sveikatos problemis. 4u.gif
Atsakyti
Bet man labiau prie širdies aerobika.Treniruoklių nemėgstu biggrin.gif
O dėl trenerių tai tikrai yra jų gerų tik kartais jie nelabai nori dirbti kaip gauna už savo darbą nekokį atlygį blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Manau reikia verkiant favoritui trenerės šokiams
Man tai vistiek patiko viena dirbusi trenerė,išmanė tai ką darė ir nuoširdi tokia buvo. smile.gif smile.gif smile.gif

Tai mano nuomonė.
Atsakyti
Dar pamiršau pasakyti, manau kad savininkai privalo vesti kokias treniruotes.
O kad favorito savininkė dirba tai ne tik ji viena dirba, dirba ir šaulės savininkė - veda geras treniruotes, taip pat ir vilija veda.Nu manau savininkai turi dirbti.Ir kaip jau jie dirba sprendžiz klientai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mallibu @ 2007 08 07, 16:03)
Nu va sumaniau eiti sportuoti o pasirodo Alytuje kaip ir nelabai yra kur  schmoll.gif  Apart Margirio arba Favorito. O gal zinot kur butu galima "uzsiimineti" Kalanetika?

kalanetikos užsiėmimai yra naujoji 64,tel.861154321 biggrin.gif 4u.gif Airin
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2007 09 26, 12:20)
Dar pabandyk paieskot Pilates. Irgi nuostabios tremiruotes buna. As manau, kad Alytus nemazas miestas ir tikrai turetu buti. Tik paieskoti reikia. Tuo labiau, kad dabar visur kalanetika ir pilates "ant bangos" thumbup.gif

aš apie kalanetiką Alytuje-teko girdėt ,kad putinuose vyksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange12 @ 2009 11 02, 11:48)
La,

Nu jo teko man pasportuoti aerobiką sporto klube favoritas, tai visiškai nepatiko tik lauki kada praeis tas pusvalandis.Viskas tas pats per tą patį. Trenerė ne kokia. O prie treniruoklių trenerės normaliai. Va prieš tai aerobiką vedė šviesiaplaukė trenerė tai smagu buvo, treniruotės tiesiog laukdavai.Gal kas žino ar ši trenerė dar kur veda aerobiką? smile.gif  smile.gif  smile.gif
Ačiū

Laba,
Ačiū už gerus žodžius, smagu buvo dirbti klube ir dar smagu kad geru žodžiu atsiliepia.
Treniruotes aš vedu.Jei domina tel. numeris 864740829.

Tai ką tiek, sėkmės sportininkėms. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos nuo pradziu, gal ir pasikartosiu, bet butu idomu isgirsti atsiliepimus apie zalgirio sporto kluba. Noriu pradeti ten sportuoti su treniruokliais, bet dar nei karto to nebandziau. Gal galite pasidalinti patirtimi, kiek treniruociu per savaite reiktu lankyti, kiek trunka viena teniruote (ar pati laika nusistatai) ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDhalia: 04 lapkričio 2009 - 18:00
QUOTE(BlackDhalia @ 2009 11 04, 19:00)
Neskaiciau visos temos nuo pradziu, gal ir pasikartosiu, bet butu idomu isgirsti atsiliepimus apie zalgirio sporto kluba. Noriu pradeti ten sportuoti su treniruokliais, bet dar nei karto to nebandziau. Gal galite pasidalinti patirtimi, kiek treniruociu per savaite reiktu lankyti, kiek trunka viena teniruote (ar pati laika nusistatai) ir t.t. smile.gif



sportuoju sitame klube jau antri metai, ir esu labai patenkinta.treniruokliai tikrai geri,treneriai puikiai ismano savo darba.per savaite apsilankau 3 kartus,laikas neskaiciuojamas.butinai pamegink,pirma karta pabandyti galima nemokamai 4u.gif
beje savaitgali buna pirtis 4u.gif
Atsakyti