Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(Cruel @ 2009 06 10, 17:57)
Sveiki! Ieškau pasivažinėjimų dviračiu draugės vasaros popietėm ar vakarais  mirksiukas.gif Man jau netoli 18, jei kam įdomu. Laukiu  ax.gif


Laba, parasiau tau i AZ, bet jau kiek laiko praejo, o ats nesulaukiu verysad.gif


4u.gif
Gal yra mergaiciu/mamyciu/panelyciu norinciu kartu begioti, vazineti dviraciais ir pan? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1 @ 2009 08 22, 20:55)
sveikos mamytes:)))

kokia nuomone apie vandens aerobika


labai aktualu thumbup.gif ir tikrai reikalinga.bet normali,stipri treniruotė,nes kiek Alytuj buvau,tai labai lengva.šiemet Kretoj teko išbandyti viešbutyje,tai nesulyginama
Atsakyti
QUOTE(viktorija1 @ 2009 08 22, 19:55)
Ir kokia nuomone vandens aerobika


Siaip Alytuje tokios treniruotes vyksta jau apie pora metu . Benedikto mokykloje pas Vilija mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas kartu dviraciu pasivazinet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2009 08 23, 11:27)
Siaip Alytuje tokios treniruotes vyksta jau apie pora metu . Benedikto mokykloje pas Vilija  mirksiukas.gif


bet labai silpnos treniruotės
Atsakyti

 i 
 Tema buvo redaguota ir sutvarkyta Supermama.lt administracijos: pašalinti reklaminiai skelbimai, apklausos, rinkos tyrimai ir pan.

Reklaminiai skelbimai iš šio skyrelio bus trinami be perspėjimo! Temose nepageidaujami reklaminiai sporto klubų tekstai, skelbimai, kviečiantys ateiti į treniruotes, apklausos, grafikų derinimai  ir pan.

Išimtis - legali apmokėta reklama, dėl kurios kreipkitės el.paštu: reklama@supermama.lt

Temoje dalijamės įspūdžiais ir patirtim - kur ir kaip sportuojame,  rašom atsiliepimus, vardijam  pliusus-minusus, pasigiriam pasiekimais, klausiam rekomendacijų ir pan.

Forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume



Ačiū, kad laikotės Forumo taisyklių! Malonaus bendravimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 03 10, 20:42)
ir mane domintu tokios treniruotes, kad su vaikuciais butu galima ateiti  thumbup.gif  nes dabar baisiausiai noriu sportuoti, o neturiu kam dukryte palikti  verysad.gif





laba diena, dar neseniai uoliai ieskojau sporto klubo, kur galeciau sportuoti su savo lelium Alytuje. taigi galiu pasidalinti turima informacija smile.gif deja deja Alytuje tokiu sporto klubu buvo vos keletas, nors dabar jau ir ne keletas, o tik vienas - "Argonautai". cia gali sportuoti ir nestuke.gif ir mamytes su mazyliais. isikure buvusioje vaiku poliklinikoje, 3 a. www.argonautai.lt dar pries savaite buvo ir Zalgirio sporto klube tik va susirinkdavo 3-4 mamytes su vaikuciais ir jiems tai tikriausia nepelninga, nes atsisake vesti siuos uzsiemimus verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2009 08 23, 10:27)
Siaip Alytuje tokios treniruotes vyksta jau apie pora metu . Benedikto mokykloje pas Vilija  mirksiukas.gif


Gal žinot kuriom dienom ir kada?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 10 17, 16:44)
Gal žinot kuriom dienom ir kada?


Treciadieniais kazkas apie 19 val.
Atsakyti
As tai lankau Favorita thumbup.gif man ten tikrai patinka, nes treneres neziuri pro pirstu i klientus, padeda jiems taisyklingai atlikti pratimus, o atmosfera klube labai silta ir draugiska bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2009 08 23, 10:27)
Siaip Alytuje tokios treniruotes vyksta jau apie pora metu . Benedikto mokykloje pas Vilija  mirksiukas.gif


Gal kontaktus galetum duoti?
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2009 10 26, 17:03)
Gal kontaktus galetum duoti?

aš tai girdėjau, kad aerobika ten labai nuobodi ir primityvi, bet gal netiesa...? papasakokit kas lankot ir su kuo lyginat?
Atsakyti