Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

Laba diena visoms sportuojančioms, labai dėkui už gerus atsiliepimus. Visada malonu kada tavo darbas vertinamas. wink.gif wink.gif wink.gif

Norėjau klausimą užduoti Dinutee:
Kas Jūsų nuomone yra geriausais aerobikos užsiėmimas?
Nes geras tai gana plati sąvoka.
Atsakyti
QUOTE(zyzu @ 2009 02 19, 15:41)
Laba diena, norėčiau paklausti, ar yra toks sporto klubas Alytuje, kur galima ateiti su vaikais; mamos sportuoja, vaikai tuo metu žaidžia.

ir mane domintu tokios treniruotes, kad su vaikuciais butu galima ateiti thumbup.gif nes dabar baisiausiai noriu sportuoti, o neturiu kam dukryte palikti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri lankote Sporto rumu baseina? Kokios ten kainos? Ar galime isigyti abonementa? smile.gif
Atsakyti
O gal yra Alytuje koks baseiniukas, kur butu galima eiti su 1 m vaikiuku? Kiek zinau, paprastai i baseinus ileidzia tik vaikus nuo 3 m ar ne?
Atsakyti
Sveikos sportininkes smile.gif

visa laika sportavau. Suzinojusi kad laukuosi - meciau sporta.
Bet kazkaip truksta sporto. Gal zinote kur Alytuje vyksta kokie uzsiemimai nescioms?
Atsakyti
QUOTE(hadas @ 2009 04 22, 11:13)
P.s aš tiksliai nežinau bet atrodo buvusioje vaikų poliklinikoje vyksta užsiėmimai nieščiosioms.



Gal kas zinote tiksliau?
Atsakyti
Sveikutes,skaiciau daug kas nori sportuoti su vaikuciais,taigi,sporto klube Zalgiris vyksta uzsiemimai su vaikuciais,kiek zinau antradieni ir ketvirtadieni,jei norit daugiau informacijos,klauskite sporto klube.
Atsakyti
Sveiki! Ieškau pasivažinėjimų dviračiu draugės vasaros popietėm ar vakarais mirksiukas.gif Man jau netoli 18, jei kam įdomu. Laukiu ax.gif
Atsakyti
Va pagalvojau kad gal sudominsiu smile.gif) Radau cia tokiu papildu kurie sportuojant ale daug greiciau riebalus degina, idomu ar kas bandet, patarkit smile.gif)

http://www.epolis.lt...gintojai/146732
Atsakyti
o Zalgirio sporto klubas turi savo internetini adresa? Niekaip nerandu. Gal ten yra kokiu uzsiemimu nesciosioms? Jei nera, tai gal zinot, kur yra?
Atsakyti
www.irmas.lt - Zalgirio svetaines adresas
Atsakyti
aciu labai. begu ziureti. biggrin.gif
Atsakyti