Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

Gal žinote ar katalikiškoj dar vyktra aerobikos treniruotės? Kuriomis dienomis ir valandomis? Ar yra laisvų vietų? Kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 02 06, 17:58)
Gal žinote ar katalikiškoj dar vyktra aerobikos treniruotės? Kuriomis dienomis ir valandomis? Ar yra laisvų vietų? Kiek kainuoja? ax.gif

Katalikškoje mokykloje vyksta treniruotės.Bet negaliu pasakyti kada ir kuriomis valandomis ir kiek kainuoja.Bet kad vyksta tai tikrai vyksta. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
norėciau suzinot menesine kaina sporto klube Favoritas , smile.gif
Papildyta:
taj kiek
Atsakyti
Zinau internetini puslapi www.klubasfavoritas.lt ten rasit ir kainas.
Atsakyti
Laba diena, norėčiau paklausti, ar yra toks sporto klubas Alytuje, kur galima ateiti su vaikais; mamos sportuoja, vaikai tuo metu žaidžia.
Atsakyti
QUOTE(zyzu @ 2009 02 19, 16:41)
Laba diena, norėčiau paklausti, ar yra toks sporto klubas Alytuje, kur galima ateiti su vaikais; mamos sportuoja, vaikai tuo metu žaidžia.

Laba,
Mano žiniomis tokio klubo Alytuje kol kas nėra. Labai smagu būtų, kad toks klubas būtų.Tada manyčiau nereikėtų sukti galvos, kur čia tą savo vaikelį padėti,kad būtų galima pasportuoti smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Na štai jums ir nauja niša veiklai. Manau atsirastų daug mamyčių, kurios tokį klubą lankytų su mielu noru.
Atsakyti
Laba biggrin.gif
Ieškau draugės kartu lankyti Žalgirį biggrin.gif Pati esu moksleivė rolleyes.gif
Atsakyti
na as sportuoju pas Erika Rusoniene ,,step treniruotes,, ir esu labai patenkinta jos darbu ir pastangom. sokam aerobika. malonus kolektyvas. jei kils klausimu rasykit;]
sokam tiek ant stepu, tiek darome pratimus presiukui ir panasiai;]
Atsakyti
QUOTE(vaiddootia @ 2009 03 08, 14:26)
na as sportuoju pas Erika Rusoniene ,,step treniruotes,, ir esu labai patenkinta jos darbu ir pastangom. sokam aerobika.  malonus kolektyvas. jei kils klausimu rasykit;]
sokam tiek ant stepu, tiek darome pratimus presiukui ir panasiai;]

o kur vyksta treniruotes?
Atsakyti
jos vyksta pirmos vidurines saleje
Atsakyti
labas,
perskaičiau visą jūsų temą, ir kadangi norėjau parašyti, tad užsiregistravau čia ir db aš naujokė biggrin.gif tai va, kas liečia Žalgirio sporto klubo kainą, tai patarčiau už 30 Lt įsigyti Olialia maestro nuolaidų kortelę (Ūkio banke) ir tada bus 15 % nuolaida šio klubo paslaugoms. Ir šiaip daug visokių nuolaidų galima su ja gauti, tad tie 30 Lt greitai atsipirks thumbup.gif ir iškilo man klausimas, o kuriame sporto klube geriausi aerobikos užsiėmimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinutee: 09 kovo 2009 - 19:31