Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

nu gerai gerai bet kainu tai nepasakei:D
man kas gali pasakyt kainas:D
nu skaiciukais parasyt kainas:D
Atsakyti
Gretute. Nueik i www.irmas.lt puslapi ir rasi visus ikainius. Istikruju kainos neatitinka darbo. Sekmes.
Atsakyti
eiii as tau lb lb lb dekynga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LOTERA_1 @ 2008 11 14, 22:11)
Gretute. Nueik i www.irmas.lt puslapi ir rasi visus ikainius. Istikruju kainos neatitinka darbo. Sekmes.

g.gif ir kas gi ten neatitinka?manau lyginant su kitais alytaus sporto klubais tai cia labiausiai apsimoka
Atsakyti
Hmmm...nezinau ir as,kas ten neatitinka???? g.gif .Man tai ten viskas tinka ir patinka,ir atitinka biggrin.gif .Bet nezinia,ko ji pati nori???? biggrin.gif
Papildyta:
Visai pamirsau parasyt,kad jau esu patenkinta savo rezultatais,galiu nesioti rubus,kuriuos nesiojau pries gimdyma... thumbup.gif .o dar tiek nedaug lankau sporto kluba..taigi nezinau ko dar noret.... tongue.gif
Atsakyti
Kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir renkasi sportuoti ten kur jam patinka. Tai priklauso nuo pacio zmogaus poreikiu. Tad manau, kad geriausia butu nueiti paciom ir isitikinti kaip yra dirbama viename ar kitame klube ir tada rinktis, nes kartais kitu parasymai gali buti panaudoti tik reklamai ir netgi paciu treneriu parasyta biggrin.gif . Sekmes.
Atsakyti
Sveikos mielosios sportininkės,
Aš irgi labai sutinku su Loretos nuomone. Reikia pačioms išbandyti viską ir pasirinkti sportuoti ten kur labiausiai patinka ir tinka.
Sėkmės sporte mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
as jau esu zalgirio nare ir man ten taaaaip patinka ir ten viskas taaaaaip jau apsimoka,kainos viska idealiausiai atitinka, nesakau kad ten pigu, bet tas klubas vertas tu pinigu...beto vienas pirmas kartas ten yra nemokamas..;p
Atsakyti
Na sveikos mamytes,prisijungsiu prie jusu pokalbio. Esu sunerimusi,sportuoju ir as sitam jusu Zalgirio klube,taciau su trenerio pagalba tuoj pataisysisu formas,tik i blogaja puse sad.gif zada jis tobulas formas man iki pavasario,bet kaip suprantu jis nelabai suvokia kaip tas svoris turi kristi....graziai jau jis labai ciulba.Viena diena kalba taip,kita jau kitaip.... Beto as einu sportuoti,o ne pas drauge paplepeti...jis gi kaip mergiote smile.gif
Atsakyti
Šiandien delfi.lt perskaičiau:
"Daugkartinis pratimų kartojimas paprastai sudegina daugiau kalorijų nei mažesnis kartojimų kiekis su sunkesniais svarmenimis, bet nedaug paveikia raumenų augimą. Dėl to sprendžiant, kurias kūno vietas stimuliuoti mažais svoriais, o kur reikia auginti raumenis, svarbu derinti kartojimų kiekius ir pasirinktus svarmenis."
Tik kad ne visi treneriai to paiso.

Atsakyti
QUOTE(*Munytė* @ 2009 01 22, 01:36)
Na sveikos mamytes,prisijungsiu prie jusu pokalbio. Esu sunerimusi,sportuoju ir as sitam jusu Zalgirio klube,taciau su trenerio pagalba tuoj pataisysisu formas,tik i blogaja puse sad.gif zada jis tobulas formas man iki pavasario,bet kaip suprantu jis nelabai suvokia kaip tas svoris turi kristi....graziai jau jis labai ciulba.Viena diena kalba taip,kita jau kitaip.... Beto as einu sportuoti,o ne pas drauge paplepeti...jis gi kaip mergiote smile.gif


Įsiterpsiu ir aš smile.gif Man irgi tas vyras treneris Žalgiry per lipšnus, aišku galima kenteli. Tik, kad jis garsiai reiškia savo nepasitenkinimą kolegomis man labai nepatinka. Aš pati mieliau einu, kai moterys trenerės būna. Jos ir neįkyrios ir paslaugios. Be to, ir pletkų visokių negerų apie jį girdėjau.
Atsakyti
as kaip pletkais nesidomiu tai man tas pats unsure.gif .dirba tas treneris savo darba kaip reikiant,labai aiskiai viska pasako,o kiek panele grizus suvalgo tai cia jau nesukontroliuosi ir nera ka gincytis,o esant kruviui ir neziurint maisto be abejo svoris auga,man irgi taip vyksta,kai daug valgau.tik nemanau,kad cia treneris kaltas.O kad jis daug zada,tai naturalu,reiketu ir paciom suvokti,kad tai juodas darbas,o skatina kaip ismano.Sekmes
Atsakyti