Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

Sveikos mielosios pašnekovės,
Jau labai taip jau stropiai perskaičiau Jūsų pasisakymus. Mano manymu kiekvienas klubas turi ir yra skirtingas vienas nuo kito.Žmogus taip pat pasierenka tą klubą kur jam priimtina. Esu dirbusi trenere sporto klube "Favoritas" ir ką rašote apie šį klubą kai kur daug netiesos.Dujomis tikrai nedvokia žiemą šiame klube. Kad tiek moterims tiek vyrams yra parenkami tie patys pratimai - tai irgi netiesa. Apie tai gali rašyti tik sportinio išsilavinimo neturintis žmogus.O kad trenerės nesidomi naujovėmis tai tai pat netiesa, visuomet stengiamasi apsilankyti kuo įdomesniuose tiek teoriniuose, tiek praktiniuose seminaruose.Ir stengiamasi kiek galima daugiau naujovių pateikti savo klientams.
Atsakyti
Nesakiau, kad pratimai vyrams ir moterims vienodi. Principas vienodas, jeigu pajėgi, tai tiek vyrams, tiek moterims užmes didesnį svorį. Jeigu vyrai svajoja užsiauginti raumenis, tai, manau, reta moteris didžiuotųsi išsipūtusiais raumenimis.
Atsakyti
Nu jau labai su tavimi nesutinku.Norėjau tavęs paklausti kada auga raumenys,tavo nuomone? Manau nelabai žinai. Jeigu svoris padidinamas tai nereiškia kad jau raumenys auga, jie tvirtėja (kūnas darosi stangresnis). O jei po kiek laiko trenerės padidina svorį pratimo tai reiškia kad tavo organizmui reikalingas didesnis krūvis.Bet nuo to raumenys neauga, o tik tvirtėja. Yra daug programų sudarymo būdų. O auginti raumenis,kaip tu sakai, yra visiškai kita sportavimo technologija, kurioje reikalingas ne tik sportavimas bet ir tam tikra mityba, dienos rėžimas,bei didesnis treniruočių skaičius bei jų įvairokė. Manau gal nesiginčyk dėl šio dalyko. O šiaip tai jei gali pasiskaityki daugiau mokslinės literatūros apie raumenų auginimą, tada galėsime padiskutuoti.Manau tokiais pasisakymais tik terši mau šiuo metu geriausio Alytuje sporto klubo vardą.Tokia būtų mano nuomonė.Ir dar jei tau nepatiko šis klubas gali eiti sportuoti kitur.Kaip matau daug klubų esi aplankiusi ir tinkamiausio neradusi
Atsakyti
Kad geriausias klubas Alytuje, tai drasiai nerasyciau. Apskritai ka reiskia geriausias? Salygos? Tai tikrai vienos is prasciausiu. Tas prastas sportavimo salygas atsveria, treneriu draugiskumas, domejimasis klientu. Kainos? Nepasakyciau, kad labai pigu.
Atsakyti
Oooo, čia mane jau ir į dvikovą kviečia... Manau, kad ši tema buvo sukurta ne tam, kad uitumėte už jums nepatikusią nuomonę. Tiesiog mano tokia nuomonė apie šį klubą. Manau, kad sporto klubų savininkai ar treneriai, skaitydami šią temą, turėtų atsižvelgti į išsakomas pastabas, o ne pulti įrodinėti, kad tai geriausias klubas ir niekaip kitaip. Ir vis dėlto Alytuje sporto klubai regresavo, kad ir kaip nemalonu tai girdėti.
Atsakyti
Ei, merginos blush2.gif gal ramiau siek tiek... siaip cia negincu ir ne diskusiju tema isrink 'geriausia Alytaus sporto kluba' g.gif

... cia zmonems jeigu kazkas nepatiko tai ir pasako savaja nuomone, o jus, Nieduli, ginate savo darboviete jeigu gerai suprantu... bet gal nereikia tokios kovos, juk yra ir taktiskesniu problemos sprendimo budu blush2.gif
Atsakyti
Zunkeli, susipainiojote. Nedirbu aš jokiam sporto klube, o irgi ieškau, kur Alytuj geriausia sportuoti. Čia jau anksčiau kažkas užsiminė apie kalanetiką buvusioje vaikų poliklinikoje. Pasidalinkite informacija, kada vyksta, kiek kainuoja, kokios sąlygos.
Atsakyti
Paskaicius jusu atsiliepimus apie klubu darba, nutariau ir as parasyti savo nuomone.
Kiekvienas klubas turi tam tikru minusu, bei pliusu. Bet svarbiausia yra kaip tame klube dirba treneriai.
Kas liecia sporto kluba ,,FAVORITAS" tai mano atsiliepimai kuo geriausi ir tikrai puikiai savo darba ismano treneriai.
As turiu su stuburu problemu ir galiu tik pasidziaugti, kad siai dienai as jauciuosi puikiai, apie ka anksciau tik galejau pasvajoti. Tai tik sio klubo treneriu deka. Gal but didelis pliusas tas, kad ten visad dirba pati savininke.
Kiek teko pastebeti per tos pora metu, tai nauju stakliu vis daugeja. Treneres pastoviai vyksta tobulintis ir tuo paciu dieggia daug naujoviu. O dar padare ir rytines aerobikos grupes, tai isvis super. Nes rytiniu uzsiemimu, kaip ir truko sitam klube.
Tad sitam klubui as palinkeciau ir toliau taip dirbti, ir toliau islaikyti tokia puikia atmosfera ir zmones atsirinks ko kam reik.
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik mamytes.As taip pat ieskojau sporto klubo Alytuje,taigi pradejau lankyt sporto kluba Zalgiris,ir galiu tik pasidziaugt,kad tikrai puikus treneriu demesys,ypac esu dekinga treneriui Dariui,labai zmogus atsidaves savo darbui,domisi zmogaus norais,pataria.Pati esu po gimdymo,taigi turiu nemazai problemu,bet tikiuosi su treneriu pagalba jas iveikt.Tikrai rekomenduoju mamytem ir ne tik smile.gif joms,uzsukt ir pasiziuret,pirma treniruote nemokmai,taigi jei nepatiks nieko neprarasit tongue.gif O siaip ir kainos,manau tikrai prieinamos kiekvienam thumbup.gif !
Atsakyti
QUOTE(sonata347 @ 2008 10 24, 19:00)
Sveikos mamytes ir ne tik mamytes.As taip pat ieskojau sporto klubo Alytuje,taigi pradejau lankyt sporto kluba Zalgiris,ir galiu tik pasidziaugt,kad tikrai puikus treneriu demesys,ypac esu dekinga treneriui Dariui,labai zmogus atsidaves savo darbui,domisi zmogaus norais,pataria.Pati esu po gimdymo,taigi turiu nemazai problemu,bet tikiuosi su treneriu pagalba jas iveikt.Tikrai rekomenduoju mamytem ir ne tik smile.gif joms,uzsukt ir pasiziuret,pirma treniruote nemokmai,taigi jei nepatiks nieko neprarasit tongue.gif O siaip ir kainos,manau tikrai prieinamos kiekvienam thumbup.gif !

drinks_cheers.gif pritariu ypac del trenerio Dariaus,ikvepia toks atsidavimas ir meile darbui,sekmes jam,tiesa ir kainos pagal paslaugu kokybe puikios, aerobika thumbup.gif, nenuobodu,ivairu,smagu ir veiksminga 4u.gif
Atsakyti
as tai noreciau lankyt zalgiry aerobika, bet be jokiu ten dusu pirciu ir tt tik aerobika..gal galit kas pasakyt kainas?
Atsakyti
QUOTE(Gretute @ 2008 11 12, 20:24)
as tai noreciau lankyt zalgiry aerobika, bet be jokiu ten dusu pirciu ir tt tik aerobika..gal galit kas pasakyt kainas?

Tai gali but ir be dusu, jei pati i juos neisi, bet kainos atskiros tikrai nera. Juk nesaugos ar tu eini i dusa ar neini ax.gif Del pirties nezinau, bet manau, kad isiskaiciuoja i kaina. Ir jokiu kaino be kazko nera. Nebent kazkas nuo praeitu metu pasikeite.
Atsakyti