Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Alytuje

QUOTE(karolinav85 @ 2008 07 24, 19:12)
nea Darius biggrin.gif


tokio nezinau lotuliukas.gif o tu jo paklausk blush2.gif ir suzinosi thumbup.gif
Atsakyti
Tikriausiai naujokas
Papildyta:
Gal jau pasikeite treneriai?
Atsakyti
"Žalgiris" thumbup.gif šiandien kaip tik pirkau abonimentą tongue.gif kaina atitinka kokybę, treneris Darius puikiai prižiūri cool.gif thumbup.gif blush2.gif
ir man čia sportuoti patinka daug labiau nei "Šaulej" tongue.gif
Atsakyti
sveikos, girdejau zalgiry pradejo vesti ir aerobika? ar tai tiesa? kokios kainos?
Atsakyti
patvirtinu zalgiri vedama aerobika tik kainu deja nezinau ns lankau tik treniruoklius ax.gif kiek teko alytuje lankytis klubuose tai sis priimtiiausias aplinka, hugieniskumu ir bendravimu, na o treneris darius -idomus man kiek per moteriskas ir per lipsnus, metosi ir pamirsta ka buvo sakes kai kur kertasi jo nuomone su jau buvusia issakyta, 4u.gif labiau vertinu moteri trenere trumpais plaukais konkreti-o juk to ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu treneriai visi neblogi, bet pamaciu administratore norisi apsisukt ir eit namo :DDDD pastoviai susiraukus kaip sikna atsiprasant, labai nemandagi, negerbia klijentu, o savininkui paciam nekenktu pasportuot, nes primena parsely. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu nežinau,ar apie Žalgirį,ar apie Margirį jūs čia diskutuojat,bet aš galiu išsakyti ir savo nuomonę. sportavau iki uždarymo "Grožio versmėj",buvo super thumbup.gif po to,jau daugiau nei 2m - Margiry (nes vyras čia sportuoja smile.gif ). tai man viskas patinka,ir trenerių,ir administracijos darbas. manau,kad viskas nuo žmogaus priklauso,vienam reikia dėmesio atėjus, kito tikslas-pasportuoti.mano poreikiai pilnai patenkinami smile.gif

tiesa,gal tekę girdėti,ar yra kur Alytuje pilateso ar kalanetikos treniruotės?teko skaityti,kad geras variantas..
Atsakyti
sveikos,Sportininkes fitness3.gif,
dabar jau ir as pasireiksiu yahoo.gif ,bo manau kad si bei ta zinau blink.gif ,kai pradejau alytuj ieskoti sporto klubo aisku pradejau nuo margirio,kazkaip nuo senu laiku labiausiai zinomas buvo,tik dabar stebiuosi del ko g.gif , zodziu be viso to ka isvardinot tai dar ir prakaitu nuolat dvokia,va cia tai jau visi pliusai nusibraukia...o ir saip nieko gero,nu truksta zodziu...istveriau menesi.
tada nulekiau i Šaule,profesionaliai moterys dirba,tikrai nestumia laiko,treniruote visada laiku prasidedavo,ir baigdavosi ne per anksti,zodziu atidirbam nuo iki,kruvis liuks.,bet va del patalpu tai beda,jau neskaitant kad visa laika prasilenki su neaiskiais tipeliais ir kartais buna pavemta kur prie laiptu,tai dar ir viduje vietos labai mazai...cia kazkas sake kad jos uztenka,bet as tai esu gavus ir spyri i galva darant pratimus ant kilimeliu..aerobika tai stipri ten,bet treniruokliai nepatogiu laiku visai...na bet pliusu daugiau ei minusu,gal as dar ten pareisiu lotuliukas.gif
taigi toliau seke Katalikiskoj pas Vilija,trenere nuostabi,labai silta ,paprasta, maloni,tokia rami visada ir grazi motera 4u.gif ,tik ten minusas kad duso nera,bet kai as vaziuodavau su masina tai ten net ir nepersirenginedavau tai man irnesakyk.gif , treniruotes labai ivairios, trenere nuolat domisi naujovemis ir su visomis dalijasi ziniomis, zodziu pasaka, o ne zmogus. tik ten beda kad viso lygio sportininkems viena treniruote,o amzius sportuojanciu labai ivairus,tai va ir truko man labai kruvio,kartais net nesuprakaituodavau(cia gal tik mano beda,visa gyvenima sportavau labai intensyviai),bet man ten vistiek patiko,kai su sanariais bus blogai tai ten eisiu:),beje aerobika vandeni tai nieko gero.
va ir dar ne viskas, jau ejau ieskot vel klubo ir uzejau i zalgiri apsizvalgyt,blogo nieko nebuvau girdejus tik kainos vakarais gasdino blink.gif ,nespejau asizvalgyt,ogi sutikau viena is treneriu aerobikos,o ji ir sako ateik ateik,na as jau zinojau,kad pas ja nepatinginiausi thumbup.gif , bet tada dar issiaiskinau kainas, kurios visai manes nenugasdino,pvz 2 aerobikos+3 fitnesai+2pirtys=115lt,ir savaitgaliais dirba,nu man visa tai labai tinka,ir be to palyginus visu kitu klubu kainas tai piguma irnesakyk.gif.Tai va kad ir bijaojau pirmo karto nejaukumo,bet nulekiau ir taip patiko thumbup.gif ,treneriu prieziura nereali, dar to alytuj nebuvo, neturiu nei vieno priekaisto, patalpos svarios ,grazios, erdvios, nu tikrai jega, o del tolimesniu rezultatu dar pasniukstinesiu ir parasysiu mirksiukas.gif (tik administratore tai labai jau pasimetus ir nekomunikabili,bet saip gal ir normali mergiote).
Tikiuosi pagaliau atrasiu alytuj savo kluba unsure.gif
Sekmes ir puikiu rezultatu 4u.gif
Papildyta:
oj dar ne viska pasakiau:0,bet jau cia is pletku srities,jaunimo centre dirbanti trenere(aerobikos),net ritmo nejaucia ka dar galima pasakyti irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos.
skaiciau jusu pokalbius ir panorau isiterpti. Kai kas minejo, kad idomu butu lankyti kalanetika ir kazka panasaus. Noreciau rekomenduoti jums viena vietele - jei konkreciau -tai Argonautai (pramogu ir poilsio organizavimo centras) isikures senoj vaiku poliklinikoj. Ten vyks kalanetikos, linijiniu sokiu, su kamuoliais uzsiemimai. Taip galima sportuoti ir su vaikais ir nesciosioms.
Atsakyti
Idomu kada vyks toje vaiku poliklinijkoj ar jau ten vyksta g.gif
Atsakyti
Aciu merginos, uz tokia temele 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daznai griztu i Alytu ir visada noriu pasportuoti, kol yra kas su maziuku pabuna. Bet niekada nerasdavau informacijos apie sporto klubus.... va dabar jau galesiu rinktis thumbup.gif
Atsakyti
Prieš dešimtmetį Alytuj buvo daug sporto klubų, rinktis tikrai buvo iš ko. Su malonumu prisimenu "Grožio versmę", ten dirbo aukščiau minėtos trenerės Gitana ir Vilija. Kiek kebliau buvo su treniruokliais, nes jie buvo skirti individualiam sportavimui namuose, o ne masiniam naudojimui sporto klube, todėl labai greitai išklero. Bet vis tiek, kuo geriausi atsiliepimai. Pamenu buvo klubas ir po "Volungės" parduotuve, treniruokliai buvo tikrai geri, ir trenerė prižiūrėdavo. Dar teko senais gerais laikais lankytis "Ąžuolyne" (ar "Ąžuole"), treneris buvo griežtas ir vieta miesto centre buvo gera. Sporto rūmuose galėjai rinktis iš kelių sporto klubų. Patiko aerobika pas Iriną (kažin kur ji dabar? ar dar dirba?), kam buvo reikalingas silpnesnis krūvis, galėjo eiti į aerobiką pas Aušrą. Nors pati nelankiau, bet žinau, kad daug kas gyrė sporto klubą prie "Astos" grožio salono (jei neklystu). Buvo dar ir kitų sporto klubų. O ką dabar turime? Nėra iš ko rinktis. "Šaulėj" puikios treniruotės aerobikos mėgėjom, tačiau fitnesui vietos per mažai. Gitanos priežiūra super, bet kai sportuojančiom reikia užpakaliais baksnotis, tai ne kas. "Favorite" trenerės irgi prižiūri, kad teisingai darytum pratimus. Bet minusų ir čia yra. Žiemą šildoma dujomis, kartais neištrauki net visos treniruotės, nes įsiskauda galvą nuo dujų tvaiko. Treniruoklių mažoka, dauguma pratimų atliekami ant kilimėlių. Programa sudaroma kartą per du mėnesius ("Šaulėje" būdavo vienu metu trys skirtingos programos), nusibosta tą pačią programą brūžinti kiekvieną kartą. Trenerės pamačiusios, kad pratimą atlieki lengviau užmeta daugiau svorio vietoj to, kad pratimą pakeistų. Nesidomi naujovėmis, tuos pačius principus taiko tiek vyrams, tiek moterims. Kaina prieinama, tačiau pateisinanti neatėjimo priežastis - tik nedarbingumo pažymėjimas (taip pasakė pati savininkė). Trenerės nutaikiusios laisvą minutėlę vis išslenka parūkyti.
Atsakyti