Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

bet kaip cia yra?mano drauge ant peroksidiniu susudejo, gavosi tai kaip cia pasakius, paskui juos labai lepino........matyt kad vis del to deda ant sviesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE (Šviesutė @ 2004 07 25, 13:19)

Mįsliuke, o kaip tu iškentei tuos 2 metus, kol plaukai atauginėjo? Aš tai kas 6 savaites varau šaknų padažyt, nes man tai nelabai vaizdelis... dry.gif

man visus plaukus dažydavo augaliniais dažais, kurie nuėmė tą kontrastą tarp šviesintų ir natūralių.
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 07 25, 13:22)
bet kaip cia yra?mano drauge ant peroksidiniu susudejo, gavosi tai kaip cia pasakius, paskui juos labai lepino........matyt kad vis del to deda ant sviesiu g.gif

žinoma, kad deda, bet plaukai gaunasi visiškai nebegyvi, tokie kaiplino plaušai, trupa, juos atstatyti yra labai sunku ir gražios garbanėlės nesusiformuoja.Ir kaip, mano kirpėja sakė, dažniausiai tokios klijentes nebesugrįžta, nes galvoja, kad čia kirpėja kalčiausia
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 07 25, 14:27)

man visus plaukus dažydavo augaliniais dažais, kurie nuėmė tą kontrastą tarp šviesintų ir natūralių.

Mįsliuke, o kokie tai augaliniai dažai, koks pavadinimas? Ir jei tu iš Vilniaus, kokioj kirpykloj lankaisi, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Deja, aš iš Šiaulių.O dažai iš Wellos, nežinau nr., tik žinau, kad kirpėjos juos vadina "balinta kava'.spalva tikrai gera, tokia natūrali, turinti ir pilkumo ir rusvumo atspalvį.
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 07 25, 13:16)
O ta linija iš Wellos, ar tai visai atskira firma, negirdėta man.Kur galima pirkti?

Kur Lietuvoje John Frieda yra pirkti as nezinau.Sorry.
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 07 25, 14:22)
bet kaip cia yra?mano drauge ant peroksidiniu susudejo, gavosi tai kaip cia pasakius, paskui juos labai lepino........matyt kad vis del to deda ant sviesiu g.gif

As irgi patarciau nerizikuoti ( siaip reiketu klausyti kirpejos !) Pas mane buvo dazyti sruogelem, tai po cheminio teko jas iskarpyti , nes atrode, kaip pakulos.
Atsakyti
QUOTE (Šviesutė @ 2004 07 25, 12:59)
O gal kas nors galėtumėt parekomenduoti kirpyklą Vilniuje, kur gerai daro cheminį? Nes aš irgi vis apie jį pamąstau, bet baisoka eit pas bet ką.
o ar galima daryt cheminį dažytiems plaukams?

Aš esu šviesiai dažyta ir cheminį turiu jau trečią kartą. Žinoma plaukams kenkia, bet kai jie pas mane neblogi, tai ir alinu juos. Kirpėjos sužinojusios, kad aš su cheminiu už galvos griebiasi (nežinau kodėl, bet taip yra g.gif ). Ant šviesių deda, bet tam yra specialūs chemikalai. O man 2 kartus dėjo pažįstamos. Ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Aisku, daug kas nuo plauku priklauso turbut. As negaliu pasigirti labai veslia seveliura, plauku nors daug, bet jie nera labai stiprus. Taigi, klausau,ka sako kirpeja ( pasitikiu, nes matau, kad rupinasi plaukais, o ne kaip pinigu dar nulupus). Pvz, kadangi mano cheminis jau neblogai nuauges, prasiau, kad pakartotu ant saknu ( girdejau, kad taip deda, su visokiom apsaugom). Atkalbejo - truputi iskarpe,kad plaukai pakiltu , ismokau susitvarkyti ir su tokiais. Kai nuejau i darba - visos galvojo,kad po naujo cheminio, o detas jis pernai birzeli... Nesigailiu, kad paklausiau . Visos mano pazystamos, kurios kazkada taip dare, po ilgu kalbu vistik prisipazino, kad plaukai po to pasikeite, o ir pats cheminis prasciau atrode, daugumai teko nusikirpti po kurio laiko sad.gif ..
Bet sakau, cia viskas priklauso nuo plauku. Beje, gera kirpeja tikrai mato, kas plaukui geriau.

Tiesa, dar del sviesinimo plauku. Man po cheminio , po keleto menesiu kirpeja vel sviesino sruogas, bet su gerais dazais, kur mazesnis procentas peroksido. O tos nusvile sruogos buvo kitoj kirpykloj sviesintos, tai ten "nepagailejo".... mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 26 liepos 2004 - 12:21
as kokius 6-8 kartus dejau chemini. pirma karta dejo silpna, nes plauku pas amne daug, tai nezinojo, kas gausi. veliau dejo stiprius, tai atrode thumbup.gif thumbup.gif ir plaukai nenukentejo. bet paskui labai jau prastai eme deti, po 2 men atrodo, kad jau 6 praeje, klaiku, neimanoma buvo susitvarkyti. noreciau vel chemini susidt, bet va, nerizikuosiu eit pas ta pacia kirpeja, kad man vel nervus sugadintu, o kitos nezinau. tai dabar nusprendziau atauginti plaukus tongue.gif
Atsakyti
smile.gif Sugalvojau, kad labai noriu garbanotų plaukų. Kiekvieną dieną vargti ir juos sukioti - ne man. Noriu būti garbanė. Tik kelios priežastys verčia suabejoti:
1. kartą jau bandziau tokia patapti. Galutinis rezultatas - nudeginti plaukai, pasisiausus (garbanu nei kvapo), visa baisi baisi. Is ilgu plauku liko nudeginti seriai. Kita vertus tai buvo bandymas sudeti spiralini, papuoliau pas kirpeja tik tik pradejusia dirbti.
2. Bijau, kad jei praeis noras buti garbanota, arba jei vel nepasiseks. Dabar plaukai ilgi, stori.

Ka jus manote apie chemini sukavima? ohmy.gif

Atsakyti
As pries pora metu buvau susidejusi, kirpeja dejo su Keune priemonem. Tie "vaistukai" is zoleliu pagaminti. Jie pakelia plaukus ir labai, labai lengvai pagarbanoja, net ne garbanos, bet bangos gaunasi. Aisku, galima su putom ir padaryti garbaniukes smile.gif As tik issiplaudavau, su putom, pradziovinu ir visada likdavau patenkinta rezultatu. Tiesa, mano plaukai trumpi. Visuomet buvo papure. Ir dabar pamastau, kad noreciau, bet kad dabar jau per trumpi smile.gif, be to po gimdymo kazkas su jais atsitiko, neima dazai, papurimas dingo, kazkoks kosmaras.
Atsakyti