Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

arnauta, gal ir galiu rekomenduot - parašyk asmeninę jei įdomu wink.gif
Atsakyti
Vat padariau bet nezinau kaip priziureti. Isplaunu galva o jie tiesus, ka daryti? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
kirpykloj man sake kai isplauni galva reik issukuoti plaukus ir patepti putomis arba zele, bet namie as issisukuodavau preis plaunant galva, issiplovus sutepdavau zele arba putom, o pries koki baliu tai su dziovintuvu dziovindavau tongue.gif
Atsakyti
Kai isplauni galva ,dregnus arba sausus plaukus issitepi specialiomis putomis garbanotiems plaukams,yra visokiausiu firmu ir Nivea,ir L“Oreal,ir Wella.Garbanytes su putomis graziai atrodo.
Atsakyti
Aciu, kad pasakiet, o kada po cheminio galima plaukus dazyti rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Na mane du metus daug kas bandė nuo tų cheminių garbanyčių atkalbėti, bet labai norėjau, tai šįmet birželį ir susidėjau.Kol kas esu labai patenkinta, visai nesunku prižiūrėti.Tik aš pirkau specialias priemones garbanotiems cheminiu būdu plaukams, tai yra šampūną, putas- kaukę.Viskas iš Wellos firmos ir skirti profesionaliai priežiūrai.Šios priemonės tausoja plauką, atstato keramidus, gražiai formuoja garbanėles.dar naudoju paprastas Wellos putas stiprios fiksacijos pilkame flakone.Išsiplaunu galvą, nusausinu rankšluosčiu ir tepu putomis ir kažkaip iš karto susigarbanoja.man kirpėja sruogeles po cheminio nudažė lygiai po dviejų savaičių, bet, kaip ji sakė, tai priklauso kokias tu priemones naudoji ir kaip per tą laiką pamaitini ir atgaivini plauką.
Atsakyti
O as ir lankausi Wellos salone,tai ir naudoju PS Wella(profesonalu linija),bet man kirpejas visa laika ikisa drekinamaji sampuna normaliems ir sausiems plaukams,o kondicionierius,tai drekinantis pienelis,reikia uzsipirski ant dregnu plauku.As ir pastebejau,kad yra ir priemoniu garbanotiems plaukams.
Be to siu produktu ilgai uztenka,nes tai koncentratas.
Kaip man aiskino,kad po cheminio,maziausiai 2 menesius reikia palaukti,tada gali plaukus dazyti.
Yra labai faina linija is John Frieda garbanotiems ir nepaklusniems plaukams,ypac fainas serumas,taip atgaivina plaukus,kad vaikstai kaip is reklamos.
Atsakyti
tikrai 2 savaites, ne 2 men wink.gif as irgi galvoji vis apie chemini, tik pas mane labai veslus plaukai, dar ir sviesus. aisku reiketu tamsinti, kad maziau kankinciau as juos. vargsai jie pas mane
idomu kaip ant manes gautusi tas cheminis, ar nebuciau kaip su peruku g.gif ir pasimeti tarp garbanu laugh.gif
Atsakyti
O gal kas nors galėtumėt parekomenduoti kirpyklą Vilniuje, kur gerai daro cheminį? Nes aš irgi vis apie jį pamąstau, bet baisoka eit pas bet ką.
o ar galima daryt cheminį dažytiems plaukams?
Atsakyti
galima daryti ant dažytų, tik jeigu jie nėra šviesinti.Pas mane plaukai buvo šviesinti, tai du metus ir teko laukti kol pilnai ataugs.Nors ir kaip prašiau, kad man sudėtų, bet net trys kirpėjos atsisakė dėti, kad po to aš jų neprakeikčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Vanesa @ 2004 07 24, 20:23)
Yra labai faina linija is John Frieda garbanotiems ir nepaklusniems plaukams,ypac fainas serumas,taip atgaivina plaukus,kad vaikstai kaip is reklamos.

O ta linija iš Wellos, ar tai visai atskira firma, negirdėta man.Kur galima pirkti?
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 07 25, 14:14)
galima daryti ant dažytų, tik jeigu jie nėra šviesinti.Pas mane plaukai buvo šviesinti, tai du metus ir teko laukti kol pilnai ataugs.Nors ir kaip prašiau, kad man sudėtų, bet net trys kirpėjos atsisakė dėti, kad po to aš jų neprakeikčiau wub.gif

Na va, o mano irgi šviesiai dažyti ohmy.gif. Reikės pamąstyt, ką čia daryt - ar laukt kol ataugs, ar nesidaryt vis dėlto cheminio g.gif .

Mįsliuke, o kaip tu iškentei tuos 2 metus, kol plaukai atauginėjo? Aš tai kas 6 savaites varau šaknų padažyt, nes man tai nelabai vaizdelis... dry.gif
Atsakyti