Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Susidejau chemini prie gerus keturis menesius ir nuo to laiko kiekviena diena stresuoju pazvelgusi i veidrodi ph34r.gif . Man tai ne pirmas cheminis,seniau viskas budavo OK, dziaugdavausi garbanotais plaukas, o dabar-kazkoks siaubas blink.gif . Siaip tai kalta as pati,grozio salono kirpejos man sake,kad plaukai nudeginti nuo blondavimo, pazeista plauko struktura ir geriausiu atveju prognozavo susivelusi kaltuna. Tame grozio salone net atsisake su manimi prasideti,liepe pirma pasigydyti plaukus. Bet mano noras buti garbanotai buvo tooks stiprus,kad nulekiau kitur ir gavau ta issvajota chemini. Dabar dziaugiuosi susivelusiais plaukais,garbaneliu ne zenklo,o plaukai dar ir trupa blink.gif . Belieka vaiksciot plaukus susirisus,kraut ant galvos visokias gydancias kaukes ir tiketis, kad neliksiu plika blink.gif . Beje ir plaukus teko gerokai prikirpt, norint,kad greiciau tas nelemtas chminis nusikirptu sad.gif . Labiausiai galiu kaltinti tik save, juk mane ispejo, bet nepaklausiau doh.gif .
Atsakyti
O aš labai noriu cheminio, tokio lengvo, šlapio efekto.Praeitą vasarą svaigau, bet mano plaukai šviesinti, aš trijose kirpyklose buvau ir dar pusseserės prašiau, bet nedėjo, liepė natūralius plaukus atsiauginti. sad.gif Dabar jau baigiu atsiauginti ir birželio pradžioje yra suplanuotas cheminis.Dabar jūs mane čia prigąsdinot wub.gif Mano plaukai nėra ilgi, jeigu aš dėsiu lengvą cheminį, negi irgi tiek problemų turėsiu?O kokiomis priemonėmis jums dėjo, juk dabar yra įvairiausių kokybiškų?Na, prašau, patarkit. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 04 02, 14:09)
Mano plaukai nėra ilgi, jeigu aš dėsiu lengvą cheminį, negi irgi tiek problemų turėsiu?O kokiomis priemonėmis jums dėjo, juk dabar yra įvairiausių kokybiškų?Na, prašau, patarkit. g.gif

Na žinai aš jau nerizikuočiau, kad ir koks lengvas
vistiek cheminis.Nors kaip pirmą kartą man dėjo
lengvą tai aš buvau patenkinta, bet va kai antrą
kartą po metų dėjau tai jau man nelinksma..
O dėl priemonių tai man tikrai dėjo su labai gerom
ir kirpėja su patirtim, bet kaip sakant chemikalai
yra chemikalai...
O tu jei nori šlapio efekto ir lengvų garbanėlių, tai
siūlyčiau pasidaryti tokią šukuoseną su "difuzorium"
(aš durnė anksčiau to nežinojau) ir gerom standinančiom
priemonėm. Nueik pas kirpėja ir paprašyk, kad tau
padarytų, po to jau ir pati namie galėsi pasidaryti. Ir
dar vienas cheminio trūkumas, kurio prieš dėdamasi
nežinojau, gražios garbanėlės ar pasibangavimai būna
tikpirmą dieną po plovimo, o jau sejančią dieną turi
šlapinti galvą, džiovinti it t.t. Vienu žodžiu daug vargo..
blink.gif

Atsakyti
QUOTE (indreja @ 2004 04 02, 09:17)
Man tai ne pirmas cheminis,seniau viskas budavo OK, dziaugdavausi garbanotais plaukas, o dabar-kazkoks siaubas blink.gif .

Man dar atrodo, kad galejo tau nepavykti delto, kad ne taip jau seniai buvai nescia rolleyes.gif Pvz as 9 men buvau nescia + 16men maitinu, taigi plaukas auga nevisai iprastom salygom (kitokia jo struktura del hormonu). Reiskia daugiau 2 metus mano plaukai augo kitaip, tai reiskia koks geras sprindis rolleyes.gif Man kirpeja nepataria deti chemini. Praejusiais metais daziausi plaukus tokiiu balzamu pagyvinanciu spalva (kuris issiplauna per 1-2men), tai kai pradejo slinkt... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (RebekaG @ 2004 04 03, 10:14)
Man dar atrodo, kad galejo tau nepavykti delto, kad ne taip jau seniai buvai nescia rolleyes.gif Pvz as 9 men buvau nescia + 16men maitinu, taigi plaukas auga nevisai iprastom salygom (kitokia jo struktura del hormonu). Reiskia daugiau 2 metus mano plaukai augo kitaip, tai reiskia koks geras sprindis rolleyes.gif Man kirpeja nepataria deti chemini. Praejusiais metais daziausi plaukus tokiiu balzamu pagyvinanciu spalva (kuris issiplauna per 1-2men), tai kai pradejo slinkt... blink.gif

Bet as jau seniai nemaitinu ir plauku slinkima jau apturejau po gimdymo.O dabar plaukai TRUPA,jei sukuojuosi virs vonios,po to galiu pasigrozeti pilna vonia pritrupejusiu plauku blink.gif . Ateina pavasaris, taip norisi pasipuikuoti palaidais plaukais,deja dabar turiu gerokai pritrumpinta susivelusi kaltuna ir net nedristu plauku pasileisti huh.gif .
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 04 02, 15:09)
O aš labai noriu cheminio, tokio lengvo, šlapio efekto.Praeitą vasarą svaigau, bet mano plaukai šviesinti, aš trijose kirpyklose buvau ir dar pusseserės prašiau, bet nedėjo, liepė natūralius plaukus atsiauginti. sad.gif Dabar jau baigiu atsiauginti ir birželio pradžioje yra suplanuotas cheminis.Dabar jūs mane čia prigąsdinot wub.gif Mano plaukai nėra ilgi, jeigu aš dėsiu lengvą cheminį, negi irgi tiek problemų turėsiu?O kokiomis priemonėmis jums dėjo, juk dabar yra įvairiausių kokybiškų?Na, prašau, patarkit. g.gif

Aš nuo pernai birželio turiu cheminį ( tokį, kaip tu ir rašai). Kol kas patenkinta. Tik patariu klausyti kirpėjos - ant šviesintų plaukų gero efekto nebus , nebent jie jau tikrai nuaugo. Pas mane buvo šviesintos kelios sruogos, taipo cheminio jas tiesiog turėjo iškarpyti - atrodė nutriušę. Visa kita - OK. Kadangi mano plaukai ploni, tai aš dabar labai patenkinta. Dėl plaukų drėkinimo kitą rytą - tiesa, bet su pradžiovinimu kai "įsicinkini" tai užtrunka keletą minučių. Man tai geriau negu kas rytą 15 min fenuotis, sukti , laku purkšti ir t.t. Ir dar vienas dalykas, mano kirpėja griežtai pasakė, kad iš eilės antro cheminio nedės. Turi pilnai nuaugti ir atsigauti plaukai, kitaip bus taip, kaip rašo Indreja. Taigi, garbanos bet kokia kaina ne visada pasiteisina. O mane va neramina, ką reiks daryti, kai mano garbanos nuaugs... Nu trumpi plaukai man taip netinka.... Ir vėl parsidės rytais vargas.
Atsakyti
mano irgi panaši padėtis , pusė metų po cheminio ir prastai atrodo jie....nei nėštumas nei gimdymas čia nė prie ko(mano atveju).
Vaistai irgi buvo geri, ir neperlaikė, bet tikrai -tai yra chemija ir nieko čia nepakeisi

dabar belieka žaist su putom ir laukt kol nuaugs visiškai, po truputį pakirpinėjant.
Man net kaukes dedant ant jų atrodo beprasmiškas darbas...kažkokie tuščiaviduriai jie, ka jie ten "prisimaitins"?
Atsakyti
Ačiū, Miglute, paguodei tu mane, nes jau galvojau, kad turėsiu atsisakyti savo sugalvotosios šukuosenos.O su tuo difuzoriumi man nepatiko, kazkokie nutisę ir tiek gavosi.
Atsakyti
Nėr už ką. Jei gerai supratau, tai cheminis netinka toms , pas kurias vešlūs stori plaukai ( pas mane jų daug, bet jie ploni, elektrinasi, nors balzamo gauna po kiekvieno plovimo ir naudoju nenuplaunamą). Mano sesuo labai įsigeidė cheminiokai aš susidėjau, tai ji iš pradžių vargo - plaukų tūris labai padidėjo ir buvo sunku susitvarkyti. Dabar jau apsiprato. Be to jos aukai ilgoki, taigi reikai tikrai nemažai visokių priemonių. Aš kai įpratau, tai 2 mėnėsiams man pakanka putų flakono, ir vos ne pusmečiuis plaukų želės (patiko labai Lorealioatrdo studio vadinasi). Ir svarbiausia žinau, kad jokia dulksna, joks rūkas mano šukuosenos nesugadins ( prieš cheminį tai būdavo targedija - namie prieš veidrodį atrodydavo liuks, o kai ateidavau į darbą, nesinorėdavo iš kabineto nosies iškišti... sad.gif )

Tai tiek.
Tik Mįsliuke, būtinai klausyk kirpėjos. Ir nepagailėk pinigėlių gerom priemonėm. Jei tavo plaukai tikrai atsigavę, manau nesigailėsi. Sėkmės !
Atsakyti
man cheminis ant galvos dar gamtos sudėtas tai ir vargstu visą gyvenimą doh.gif . bet visai neseniai radau stebuklingą priemone - AVON Planet Spa kaukė su alyvuogių aliejumi - tiko idealiai. Kaina nemaža, bet verta surizikuoti - juk alyvuogių aliejų plaukams moterys naudoja jau keli tūkstantmečiai
Atsakyti
as jau irgi svaigstu dėl cheminio.Du kartus dėjausi papigiai.Nu, nudegė ne tik plaikai, bet ir noras.Dabar pasiryzau sumokėti brangiai, bet, kad atrodyčiau efekt.
Tai gal kas gali Vilniuj rekomenduoti kirpyklą ar kirpėją, kuri puikiai sudėtų cheminį, su gerom priemonėm.Pasidalinkit inf.
Atsakyti
va as irgi noriu susidet, bet turiu klausima ar maitinancia laikysis ir ar sveika? Gal kuri maitinanti dejosi?
Atsakyti