Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

O jei džiovinant netiesinsi? Ar liktų garbanos?
Ačiū už telefoną Vasara wub.gif
Manau reik nužingsniuoti, pažiūrės kokie plaukai ir bus aiškiau kirpėjai..
Atsakyti
Vasara, o ilgesniems plaukams tikriausiai nelabai tiktu tas dalykas? Sako, nesilaikytu? blink.gif
Na, po poros menesiu lauksiu tavo atsiliepimo biggrin.gif . Ash kol kas susilaikau smile.gif .
Beje, del masazhistes ir skvosho vis dar laukiu wink.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Prieš pusę metų "susidėjau" cheminį ir nuo to
laiko negaliu pakęsti savo plaukų. Trumpai
nusikirpti nenoriu, kokias priemones bebandžiau
viskas daugiau mažiau šššššššš. Gal žinot
kokių stebuklingų receptų, bo negaliu žiūrėt į
veidrodžius..
bash.gif bash.gif
Atsakyti
o tai kas tau negerai? ishsitiesint nori???
Atsakyti
Nenoriu, kad tokie papsipūtę būtų
Atsakyti
Vasko pabandyk uzsideti, jis tarsi suspaudzia, padaro atskiras garbanas.
Atsakyti
Nu ash visas kasas savo nusikirpau- niekas nepadejo, nei shampunai, nei kondicionieriai blink.gif blink.gif blink.gif dar laukiu kol visai nuaugs...
gyvenime nedesiu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Oi,turejau ta malonuma su cheminiu blink.gif Daugiau sakiau niekados nedesiu jo,labai jau"pasistenge"kirpeja,atsirado tada Vilniuj antra Pugaciova blink.gif Na tiek problemu dar niekad neturejau,siaubas,norint normaliai atrodyt tekdavo vos ne indeli plauku zele ant galvos susivaryt,tada va graziai atrodziau slapiu efektu ,visos panos"Oi kaip faina,ir as noriu,kaip grazu,oi oi",o mane tik siutas suimdavo nuo ju zodziu tokiu sad.gif Kur vaziuodavau,turedavau veztis pastoviai zele,nenorejau but barashka,jei kur nakvodavau,tai keldavaus anksti kad nepamatytu manes tokios "zavios" antra puse laugh.gif laugh.gif Po puses metu nuejau i "Nefertides"grozio salona ir issitiesinau,na aisku tas tiesinimas trumpalaikis buvo,bet kaip as juo dziaugiaus,nuo tada buvau pastovi kliente to salono plauku tiesinime laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 03 21, 17:16)
Nu ash visas kasas savo nusikirpau- niekas nepadejo, nei shampunai, nei kondicionieriai blink.gif blink.gif blink.gif dar laukiu kol visai nuaugs...
gyvenime nedesiu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Va, va ir as kazkada esu susigundzius deti, bet kirpeja atkalbejo biggrin.gif
Tai ir gerai, ba irgi buciau gailejusis, butu teke turbut man irgi plaukus kirpti rolleyes.gif
Turbut irgi nesidesiu niekad, na nebent kada jei nusikirpsiu ant trumpu plauku rolleyes.gif
Atsakyti
cha cha cha aš dabar juoktis galiu. man taip gražu garbanos, jog cheminis traukte trauke, nors puikiai žinau "bus blogai". paskutinį kartą neapsikenčiau, nepagailėjau 100lt. ir išsitiesinau tą nelemtą šukuoseną visai natūraliu būdu ir laaabai DŽIAUGIUOSI (kirpykla "Daniela" Laisvės prospektas 123 Vilnius).
Atsakyti
QUOTE (Bobošius @ 2004 03 23, 07:54)
cha cha cha aš dabar juoktis galiu. man taip gražu garbanos, jog cheminis traukte trauke, nors puikiai žinau "bus blogai". paskutinį kartą neapsikenčiau, nepagailėjau 100lt. ir išsitiesinau tą nelemtą šukuoseną visai natūraliu būdu ir laaabai DŽIAUGIUOSI (kirpykla "Daniela" Laisvės prospektas 123 Vilnius).

Bobošiau o tai kaip čia tau ištiesino natūraliu
būdu? Ir kaip tavo plaukai po to tiesinimo atrodė?
ar jie nebuvo tokie pasipūtę? O tai tiesino ne su
chemikalais? g.gif
Atsakyti
As jau puse metu labai cheminio norejau, bet kazkas paskutinem dienom apsviete proteli ir nutariau pasiauginti geraiu kasas, na ir pinigeliu sutaupyti, o tai ir cheninis nemazai kainuoja ir dar plauku prieziura po to gerokai pagrangsta ohmy.gif

Cia jusu pasiskaitinesus dar toliau nustumiau ta minti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti