Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Eikit sau. blink.gif O del tų susirišmų, tai vis tiek ne kas. Juk ne tam plaukus chemija alino, kad vaikščiotų susirišus unsure.gif

Skaičiau ir mąsčiau... Ar čia nuo pačio plauko struktūros priklauso, ar nuo kirpėjos, ar nuo chemikalų, kad tokie skirtingi atsiliepimai? g.gif

Ir dar, berods Simpatiaska netikėjau, kad tiek daug išleidžia cheminiui.
blush-anim-cl.gif Bet jei aš klydau, tai sorry. Mąstau, kad tiesiog nėra juk reikalo meluot, ar ne? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir dar, berods Simpatiaska netikėjau, kad tiek daug išleidžia cheminiui.
blush-anim-cl.gif Bet jei aš klydau, tai sorry. Mąstau, kad tiesiog nėra juk reikalo meluot, ar ne? wink.gif 4u.gif
[/quote]


Zinok tikrai nera prasmes meluoti
Anksciau dazau plaukus papr.kirpyklose,kai isidarbinau i solid.firma...pradejau gauti kitokius pinigus na ir galiu kartais leisti nudazyti plaukus salonuose.
Kas juokingiausia kad uzsirasyti ten reikia pries men.nes kitaip nekaip...
Sakom kartais kad blogai gyvenam.
Mnau Klaipedietes patvirtins kad kaineles Aidos studijoi nerealios.
Nuo kmeistro kategorijos priklauso.Pati savininke gali tave siek tiek pakirpti ir padazyti trump.plaukus ir uz 600 lt
Rytoj eisiu dazysiu antakius ir plaukus..gal ceki nuskanuoti...parasysiu kiek kainavo......
Ten tik kirpimas karstomis zirklemis nuo 70 lt
O kirpykluose tokiu zirkliu nera.Jei per pusmeti nors 2 kartus pasin.zirkles efektas nerealus.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 13 liepos 2007 - 22:13
Aš kalusiau kirpėjos ar garantuos kad viskas pavyks. sakė nieko negaliu garantuoti: tipo ir nuo plaukų priklauso, ir neaišku kaip reaguos į chemikalus
Atsakyti
[quote=Simpatiaska,2007 07 13, 09:46]
[quote=ishdykusi,2007 07 13, 00:14]
Jei apie chemini jus cia, tai atejau pasiguost ir patarimo laukciau.
Zodziu, susidejau chemini. Jau ne pirma karta ir visada buvo thumbup.gif: Bet dabar mega_shok.gif Nukirpo ne taip kaip prasiau (o prasiau tik 2 cm patrumpint). Padare sukuosena
Sunku ka ir patarti kai nematai gyvai.Gal nera viskas taip blogai??
Kartais sau taip atrodo
Bet jei istikrujiu viskas taip baisu kaip aprasei....
Visu pirma nueiciau i ta kirpykla............tegul taiso ka padare.......gal savos saskaita uzdies tau kauke spec., kapsules,ampules....nezinau kur darej.Ar jie tokiu turi.Mane stebina kainos....mazos
As dazau plaukus Aidos studijoi ten tik ampule kainoja 50 lt..o( paneles raso kad chemini daro uz 100 lt doh.gif .)kuri ilsaiko 8 plovimus.Dazymas apseina nuo 200 iki 250 lt.

Jei nepades kirpykloi nepagaileciau pinigu nueiciau pagalbos i gera salona. 4u.gif
Man dar neteko nusivylti salono paslaugomis....apie 11 metu ten kas 2 men.uzsuku. Gal ka patars......arba visai istiesins preparatu pagalba....arba uzdes lengva chemini kur neliko....tik geriau nors po savaites.....kad visai nesugadintu plauku.....zodziu pasitark su profesionalu

O cheminis laaabai graziai atrodo tik kai darai pirma karta///paskui pastebejau siek tiek skyriasi pirm.kartas nuo kitu.....(kalba apie chemini ant dazytu plauku)

Sekmes

Gal kirpykla grazins pinigus nes nekokybiskai atliko savo darba,jei nenores pasakyk kad nueisi i pirkejiu teisiu apsaugos tarnyba.....
[/quote]



kaineleshttp://www.aidosstudija.lt/lt/klientams/kainorastis/
Atsakyti
chemini darydavausi anksciau, bet pagaliau igriso.
Atsakyti
Aš nežinau ką ir daryti, pas mane plaukai tokie pusilgiai, kirpėja įkalbinėja daryt cheminį, o aš neapsisprendžiu unsure.gif g.gif Dabar pas mane nedažyti (natūralūs), bijau, kad kai sudėsiu cheminį, tai teks jį nešioti tol, kol neataugs unsure.gif Kaži ar galima tokį cheminį sudėt, kuris po kokio nepilno pusmečio išsitiesintų ir kad plaukam nepakenktų? g.gif Kirpėjos aišku visos sako, kad jų priemonės pačios geriausios ir plaukam nekenkia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2007 07 18, 22:33)
Aš nežinau ką ir daryti, pas mane plaukai tokie pusilgiai, kirpėja įkalbinėja daryt cheminį, o aš neapsisprendžiu  unsure.gif  g.gif  Dabar pas mane nedažyti (natūralūs), bijau, kad kai sudėsiu cheminį, tai teks jį nešioti tol, kol neataugs  unsure.gif  Kaži ar galima tokį cheminį sudėt, kuris po kokio nepilno pusmečio išsitiesintų ir kad plaukam nepakenktų?  g.gif  Kirpėjos aišku visos sako, kad jų priemonės pačios geriausios ir plaukam nekenkia...  unsure.gif

mano plaukai taip pat pusilgiai..tai susidejau toki lengva chemini..labai norejau, nes plaukai ploni ir po plovimo tik pusdieni normaliai atrodo, paskui sukrenta ir prilimpa prie galvos...tai kirpeja sake, kad dar keleta plovimu plaukai bus pasipute...nu as ir laukiu kada jie normaliai atrodys, kai slapi , tik isplovus tai atrodo super...bet kai pradeda dziuti .. doh.gif jatau issipucia jie man, tai pridedu visokiu priemoniu ir gaunas jie tokie kieti ir nebelankstus..jokio svelnumo nebelieka...
na gal cia tas mano parasymas toks minciu kratinys,tikiuosi esme aiski.. as daugiau jo nebesidesiu schmoll.gif
lygiai taip pat su difuzeriu be cheminio susitvarkydavau...
tai va, zodziu as esu truputi nusivylus.. verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti