Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Sveikos mergaitės. Pasiskaičiau ką čia rašot ir nežinau ką daryt. Vienos giriat cheminį,kitos peikiat. Mano plaukai visą gyvenimą yra ploni ir jų labai mažai. Po gimdymo dar sumažėjo,nes labai daug išslinko. Bet slinkimas jau sustojo,jau ir ataugusių antenų nėra, tai sugalvojau,kad norėčiau lengvo cheminio. Ar verta ant silpnu plaukų jį dėt? Patarkit.
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2007 06 27, 10:44)
Persidriau taip:
user posted image

Kartais mėgstu nešiot ištiesinus, bet kad būtų pasipūtę (t.y. pakelti nuo šaknų). Man nepatinka tas taip ryškiai matomas kirpimo laiptas. Kaip jums? Gal nemadinga kai taip nešioju, bet aš taip mėgstu blush2.gif
user posted image

Lb grazus plaukai wub.gif wub.gif ,tokie sveiki,blizgantys atrodo smile.gif
As kai buvau susidejus chemini, tai is pradziu dziaugiausi, ne taip riebaluodavosi,
o kai nuaugo taip susilpnejo pradejo luzineti, slinkti,suplonejo labai.
Atsakyti
QUOTE(E&E @ 2007 07 02, 16:20)
Lb grazus plaukai wub.gif  wub.gif ,tokie sveiki,blizgantys atrodo  smile.gif
As kai buvau susidejus chemini, tai is pradziu dziaugiausi, ne taip riebaluodavosi,
o kai nuaugo taip susilpnejo pradejo luzineti, slinkti,suplonejo labai.

Ačiū labai ax.gif

O galima paklaust? Tu kaip po cheminuko plaukus nešiodavai? Gal išplautus ištepdavai žėlė (ar putomis); džiovindavai džiovintuvu? Jei taip, tai ir chemijos negavusiams plaukams po tokių nuolatinių egzekucijų (per žėlę ar putas plaukai nekvėpuoja, ypač kai neišplaunami po naudojimo (bent aš tai nelinkusi kasdien plaukų plaut), o dar džiovinimas karštu fenu doh.gif ) . Taip kalbu dėl to, kad kai kurie žmonės cheminį supranta taip: susidėjai ir jokių sukimų. Kaip garbanojasi po cheminio, taip ir vaikštai (o kad neatrodyt kaip afrikietė- ištept putomis).
Bent man cheminis tam, kad išplovus persukčiau stambiai ir neišsileistų garbanos bei būtų pasipūtę plaukai iki plovimo (na kokias 4-5 dienas). Ryte atsikeliu tik pasišukuoju ir thumbup.gif

P.s. jei kas nesusidūrę, sakau, gal pravers mano tokie a la patarimai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 02 liepos 2007 - 15:36
Na siaip tai dziovintuvu nedziovindavau, nes maniskiai lb veliasi, tai isvis tada ju neissukuociau, tik su zele tepdavau, arba kartais ant stambiu biguduku kaip tu sukdavau, bet kazkiek vistiek manau pakenke cheminis, nors atrodo kartais noreciau susideti, bet poto mastau, jei vel uzsimanysiu tiesiu, tai taip staigiai neistiesinsiu, o ir vyrui negrazu garbanoti, atseit man netinka g.gif
Atsakyti
aš tai kartai pamąstau apie cheminį, bet kai tiek blogų nuomonių g.gif norėčiau dėl to, kad mano plaukučiai labai riebaluojasi, aš juos kas ryt plaunu, tai gal po cheminio pasausėtų. Plius man labai reikia, kad plaukai nuo šaknų pasikeltų. Ko aš tik nedarau- ir dideli suktukai ir palakavimas prie šaknų, pavėlimas. Ne ką sveikiau nei cheminis doh.gif Bet nieko nenutuokiu kokie ten tie cheminiai būna. Aš labai spiralinio (ar kaip jis vadinasi) nenorėčiau. Man labai patinka kai būna tokios garbanėlės, kur ne ant suktukų, o kai susipini tokią kasą nuo viršugalvio ir jos tokios būna 'lenktos'. nu žodž doh.gif
tai nžn ką daryt. daba va bandysiu plaukus sustiprint (nes slinkt pradėjo. jaučiu nuo mano visų priemonių) ir paskui žėsiu ką čia daryt g.gif
Atsakyti
Pasidariau vakar biggrin.gif mokėjau 130 Lt. Išėjo tokios smulkokos garbanėlės, bet šiaip visai neblogai, tik jaučiasi, kad plaukai žymiai sausesni... Vis dėlto, kai pirmą kartą dariausi - geriausiai išėjo, gal kad plaukai dar nebuvo ragavę cheminio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 07 04, 11:29)
Pasidariau vakar  biggrin.gif mokėjau 130 Lt. Išėjo tokios smulkokos garbanėlės, bet šiaip visai neblogai, tik jaučiasi, kad plaukai žymiai sausesni... Vis dėlto, kai pirmą kartą dariausi - geriausiai išėjo, gal kad plaukai dar nebuvo ragavę cheminio  g.gif

Prieš plaunant kokiu aliejuku ištepk, o išplovus galiukus dar patepk ("pamaitink" plaukučius). Arba šiaip kokias kaukes panaudok, jei išsausėjo. mirksiukas.gif Jei nepiktnaudžiausi džiovintuvu, turėtų greit atsigaut Tavo garbanos. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as tai dariausi Wella color volume. Na tai irgi cheminis, bet jis toks silpnesnis. PIrma daze plaukus, po to susuko ant stambiu suktuku ir uzpyle to cheminio Skyscio. Na dar niekad neturejau tokiu minkstu plauku po chemikalu. O ir pasipute, pasikraipe jie taip naturaliai.
Dziaugiuosi siuo gana nauju metodu thumbup.gif
Atsakyti
Jei apie chemini jus cia, tai atejau pasiguost ir patarimo laukciau.
Zodziu, susidejau chemini. Jau ne pirma karta ir visada buvo thumbup.gif: Bet dabar mega_shok.gif Nukirpo ne taip kaip prasiau (o prasiau tik 2 cm patrumpint). Padare sukuosena kaip is kokiu 80-uju filmo (o visad juokiausi is tokiu madu). Nukirpo kirpcius nuo puses galvos (nekenciu tokiu), nors paprasiau tik patrumpint cray.gif Bet tai dar ne viskas... Cheminis visai nelaiko! T.y. kita diena issileido (liko tik virsugalvis nupesiotas ir banguotas netvarkingai). Pamaniau, kad gal cia tik koks sutapimas (mat oras dregnas buvo). Na bet siandien isitikinau, kai issiploviau galva galutinai- puse galvos, t.y. pakausio sritis tiesut tiesuteliai (pries chemini ir tai buvo banguotesni). Dabar nebezinau KA DARYT???!!! Kas ismano, patarkit! Pagal kirpima, tai tik trumpi plaukai pagerintu situacija (bet vyras uzmustu del to, nes dabar plaukai iki juosmens, o ir paciai gaila tiek puoseletu plauku), o dar ta nutisusi ilga tiesi uodega swoon.gif Betvarke ant galvos. I veiodrodi paziuret negaliu. Is namu jau savaite niekur neinu (gerai, kad atostogos). Prie veido, stiliaus ir charakterio visiskai netinka toks gyvatynas susisiauses su veplos stiliaus kirpciais i visas puses styranciais. Gal kam ir juokingas mano postas gali pasirodyt, bet jau nebezinau kam besiguost ir su kuo besitart. cray.gif Zinoma, kirpejoms akis isplest butu lengviausia. O ir daugiau nei simtas sumoketa... kaip atgaut pinigus, pataisyt plaukus, galu gale sugarbanoti ta nelemta tiesia uodega pakausyje??? cray.gif Jei vel des chemini ant tu tiesiu plauku ar tik neliks jie man kaip leles, tarsi dirbtiniai??? mastau.gif Ka jus darytumet mano situacijoje?
Atsakyti
QUOTE(ishdykusi @ 2007 07 13, 00:14)
Jei apie chemini jus cia, tai atejau pasiguost ir patarimo laukciau.
Zodziu, susidejau chemini. Jau ne pirma karta ir visada buvo thumbup.gif: Bet dabar  mega_shok.gif  Nukirpo ne taip kaip prasiau (o prasiau tik 2 cm patrumpint). Padare sukuosena kaip is kokiu 80-uju filmo (o visad juokiausi is tokiu madu). Nukirpo kirpcius nuo puses galvos (nekenciu tokiu), nors paprasiau tik patrumpint  cray.gif  Bet tai dar ne viskas... Cheminis visai nelaiko! T.y. kita diena issileido (liko tik virsugalvis nupesiotas ir banguotas netvarkingai). Pamaniau, kad gal cia tik koks sutapimas (mat oras dregnas buvo). Na bet siandien isitikinau, kai issiploviau galva galutinai- puse galvos, t.y. pakausio sritis tiesut tiesuteliai (pries chemini ir tai buvo banguotesni). Dabar nebezinau KA DARYT???!!! Kas ismano, patarkit! Pagal kirpima, tai tik trumpi plaukai pagerintu situacija (bet vyras uzmustu del to, nes dabar plaukai iki juosmens, o ir paciai gaila tiek puoseletu plauku), o dar ta nutisusi ilga tiesi uodega    swoon.gif Betvarke ant galvos. I veiodrodi paziuret negaliu. Is namu jau savaite niekur neinu (gerai, kad atostogos). Prie veido, stiliaus ir charakterio visiskai netinka toks gyvatynas susisiauses su veplos stiliaus kirpciais i visas puses styranciais. Gal kam ir juokingas mano postas gali pasirodyt, bet jau nebezinau kam besiguost ir su kuo besitart.  cray.gif Zinoma, kirpejoms akis isplest butu lengviausia. O ir daugiau nei simtas sumoketa... kaip atgaut pinigus, pataisyt plaukus, galu gale sugarbanoti ta nelemta tiesia uodega pakausyje???  cray.gif Jei vel des chemini ant tu tiesiu plauku ar tik neliks jie man kaip leles, tarsi dirbtiniai???  mastau.gif Ka jus darytumet mano situacijoje?

O zele, putas, nenuplaunamus balzamus įgniaužyt bandei?
Atsakyti
[quote=ishdykusi,2007 07 13, 00:14]
Jei apie chemini jus cia, tai atejau pasiguost ir patarimo laukciau.
Zodziu, susidejau chemini. Jau ne pirma karta ir visada buvo thumbup.gif: Bet dabar mega_shok.gif Nukirpo ne taip kaip prasiau (o prasiau tik 2 cm patrumpint). Padare sukuosena


Sunku ka ir patarti kai nematai gyvai.Gal nera viskas taip blogai??
Kartais sau taip atrodo
Bet jei istikrujiu viskas taip baisu kaip aprasei....
Visu pirma nueiciau i ta kirpykla............tegul taiso ka padare.......gal savos saskaita uzdies tau kauke spec., kapsules,ampules....nezinau kur darej.Ar jie tokiu turi.Mane stebina kainos....mazos
As dazau plaukus Aidos studijoi ten tik ampule kainoja 50 lt..o( paneles raso kad chemini daro uz 100 lt doh.gif .)kuri ilsaiko 8 plovimus.Dazymas apseina nuo 200 iki 250 lt.

Jei nepades kirpykloi nepagaileciau pinigu nueiciau pagalbos i gera salona. 4u.gif
Man dar neteko nusivylti salono paslaugomis....apie 11 metu ten kas 2 men.uzsuku. Gal ka patars......arba visai istiesins preparatu pagalba....arba uzdes lengva chemini kur neliko....tik geriau nors po savaites.....kad visai nesugadintu plauku.....zodziu pasitark su profesionalu

O cheminis laaabai graziai atrodo tik kai darai pirma karta///paskui pastebejau siek tiek skyriasi pirm.kartas nuo kitu.....(kalba apie chemini ant dazytu plauku)

Sekmes

Gal kirpykla grazins pinigus nes nekokybiskai atliko savo darba,jei nenores pasakyk kad nueisi i pirkejiu teisiu apsaugos tarnyba.....
Atsakyti
O susirišti neina. arba kasa susipinti?
Ištikrųjų teisingai panos pataria kad:gerai pagalvokit,ypač ilgiem plaukam. Ir man buvo gražu 2-4 savaites. Dabar prie šaknu ataugo, riebaluojasi baisiai(kaip ir anksčiau), o kiti plaukai žiauriai sausi. Pritepu balzamų, dar greičiau susiriebaluoja. O plaukai iki pusės nugaros. Aišku nekirpsiu trumpai, bet ne vienus metelius reikės laukti kol ataugs. Tai aju daugiau tikrai jokių cheminių, kaip sako antras ir paskutinis. Supaškudinau plaukus. Dar ir nuryžėjo, o dažyt tokių negaliu.
Atsakyti