Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Simpatiaska @ 2007 06 04, 17:14)
Mergaites turejau be galo daug cheminiu....galiu pasakyti kad reikia dar ir moketi priziureti.......sukuotis tik su spec.sukomis,butinai plauti cpec.sampunais ir butinai deti kauke(pirkti priemones tik salone).Ir pasiruosti tam kai susukosi nepanaudojius putas ar zele tikrai atrodysi kaip pudelis
Pirma chemini padariau budama 16 (tarybiniais laikais) plaukai buvo negazyti....atrode neitiketinai graziai....tik reikalava daug prieziuros. Tada problema buvo su kaukem tai dariau kauke is majonezo ir kiausinio trynio.



Paskui jau padariau lengva chemini Goldwell,sumokejau apie 500 lt. Geram salone.Ir dar priemoniu uz 300 nupirkau (uzteko 2 men)Neblogai isejo tik va kazkaip laukiau kitokio rezultato.Gal norejau kad daugiau garbanuotusi.....seip kai atauga plaukai reikia kirpti galiukus ir ant saknu vel dieti shemini.





Kad reikia cheminį mokėti prižiūrėti, tai visiškai sutinku. Geros priemonės turi ir poveikį. Aišku, gal ir nereikia jų brangiausių ir už tokią didelę sumą, bet pagailėt tikrai nevertėtų. 80 Lt, plius priemones. Atradau vieną super man tinkančią, EURO vaistinėje kainuoja 26,20 Lt, kurią tepu išplovus galvą, reikia mažai, nes jei padaugini plaukai būna kaip vielos lotuliukas.gif . Per du mėnesius baigiu išnaudoti tik vieną indelį. Na, ir dar želė. Jos kažkokios super neperku. Patinka Fructis, todėl ir kaina nesikandžioja. Tiek apie priemones.
O dėl kainos, tai pas profesionalią kirpėją už cheminį nemokėjau nė trečdalio tokios sumos, bet rezultatu labai patenkinta.

Aišku, yra visokių kainų. Galima gal net už daugiau susidėt, bet jei pigiau, nereiškia, kad blogiau, o brangu ne visada reiškia kokybę.
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2007 06 06, 23:15)
Kad reikia cheminį mokėti prižiūrėti, tai visiškai sutinku. Geros priemonės turi ir poveikį. Aišku, gal ir nereikia jų brangiausių ir už tokią didelę sumą, bet pagailėt tikrai nevertėtų. 80 Lt, plius priemones. Atradau vieną super man tinkančią, EURO vaistinėje kainuoja 26,20 Lt, kurią tepu išplovus galvą, reikia mažai, nes jei padaugini plaukai būna kaip vielos lotuliukas.gif . Per du mėnesius baigiu išnaudoti tik vieną indelį. Na, ir dar želė. Jos kažkokios super neperku. Patinka Fructis, todėl ir kaina nesikandžioja. Tiek apie priemones.
O dėl kainos, tai pas profesionalią kirpėją už cheminį nemokėjau nė trečdalio tokios sumos, bet rezultatu labai patenkinta.

Aišku, yra visokių kainų. Galima gal net už daugiau susidėt, bet jei pigiau, nereiškia, kad blogiau, o brangu ne visada reiškia kokybę.



Zinok o as jau bijau pigiu kirpyklu...kazkada pabandziau padazyti ilgus plaukus srogelem...visa galva svesiai ir su tamsiais srogeliais.Sumokejau 80 lt.Kai save pamaciau veidrodije...o siaubas atrodziau kaip geltonas visciukas....arba pigi ...prostitute arba kaip seskas..net negaliu papasakoti..islekiau is ten ir 3 men.eidama i darba sleoaiu savo nauja pigia sukuosena vos ne tarp kojiu....
O kiek priemoniu prireike kad nuimti ta geltonuma ir pagidyti plaukus....geriau buciau nueius i savo Aidos studija ir kaip visada..dazymas,plauku tesinimas man kainuoja nuo 200 iki 250 lt.Ir buciau rami
Fructis sampuna bandziau tik man labai daug pleiskanu atsirado po jio.....
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 06 07, 11:07)
Zinok o as jau bijau pigiu kirpyklu...kazkada pabandziau padazyti ilgus plaukus srogelem...visa galva svesiai ir su tamsiais srogeliais.Sumokejau 80 lt.Kai save pamaciau veidrodije...o siaubas atrodziau kaip geltonas visciukas....arba pigi ...prostitute arba kaip seskas..net negaliu papasakoti..islekiau is ten ir 3 men.eidama i darba sleoaiu savo nauja pigia sukuosena vos ne tarp kojiu....
O kiek priemoniu prireike kad nuimti ta geltonuma ir pagidyti plaukus....geriau buciau nueius i savo Aidos studija ir kaip visada..dazymas,plauku tesinimas man kainuoja nuo 200 iki 250 lt.Ir buciau rami
Fructis sampuna bandziau tik man labai daug pleiskanu atsirado po jio.....



Nekalbėjau apie pigią kirpyklą, į tokias ir aš neužsuku. Turiu profesionalią kirpėją.
O Fructis aš žele, o ne šampūną naudoju, man visai patinka. Beje, Fructis šampūną naudojau prieš cheminį ir man jis puikiai tiko. Daug kas klausdavo, kokiu šampūnu galvą plaunu, tai turbūt neblogai atrodė ax.gif .
Šiaip dėl priemonių tikrai čia labai individualu.
Atsakyti
Sveikos, užsinorėjau ir aš dabar chemiškai susigarbanot plaukučius, bet mano plaukai jokios chemijos dar nematę, tai nedrąsu šiek tiek ax.gif O fenu ir modeliavimo priemonėm (lakais, želė ir t.t.) apskritai retai naudojuosi, neturiu kantrybės kiekvieną rytą prie veidrodžio sukiotis... Tai galvoju, juk cheminį pasidarius vis tiek kiekvieną dieną reiktų su fenu ir putom tvarkyt plaukus, kad garbanas suformuočiau gražias? rolleyes.gif
Be to, neseniai atsiauginau grifką, tai dabar net nežinau, ką su tais ataugintais plaukais kirpėja darytų, juk negarbanotų tokių trumpų? g.gif
Labiausiai nenorėčiau, kad tektų kirpt plaukus praėjus keliems mėnesiams po cheminio, nes man baisiai netinka trumpa plaukuosena ax.gif Bet ar neatrodytų neestetiškai plaukai, kai pradėtų tiesūs atauginėt, o pusė liktų garbanoti?
Dar galvoju, turbūt geriausas variantas pasidaryt lengvą cheminį, kaip pas lialką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2007 06 05, 18:30)
Sveikutes,
noriu paklausti , koks cheminis skaitosi, kai plaukai buna tokie kaip slapi?  Su zele ar putom istepi kai issiplauni ir buna garbanoti. Man labai grazu , noreciau pabandyti.  Niekad nesidejau , tai esu visiskai zalia sitam reikale...

Taip. Cheminis gali taip atrodyt. mirksiukas.gif Kai laiko neturiu, būtent tokia ir vaikštau, nes nereikia laiko gaišt pratiesinimui (kaip aš mėgstu), persukt stambiom bangom ar pan. (na aš visko prigalvoju, kad pasikeist, o cheminis man padeda išlaikyt sumodeliuotą šukuoseną ilgam, jei aiškiai čia pasakiau blush2.gif )

QUOTE(Ūlla @ 2007 06 05, 18:38)
sveikos, nepatikėsit, ploviau aš savo plaukelius visokiais šampūnais, ir braaaaaaaaangiais ir laaabai pigiais, dabar atradau tomas phillips parduotuvėje šampūną už 6, 50 (berods  lotuliukas.gif ), nu plaukai blizga pasakiškai, o balzamas kainuoja 3,59 už 500 ml butelį. Jau ketvirtą naudoju, iš Eurokoso pirkau.Tinka pasakiškai, o išbandyta n priemonių  mirksiukas.gif Taip kad kaina tikrai ne visada reali  biggrin.gif O dėl salonų šampūnų nesiginčysiu  schmoll.gif Nors vieną bandžiau, taip išgyrė, bet man netiko.

drinks_cheers.gif Sutinku, kad saloninės priežiūros priemonės thumbup.gif , bet tai nereiškia kad pačios pačiausios. Turiu galvoje: kam man pirkti už 300 Lt, jei galiu pasiekt tą patį efektą su šampūnu (mano atveju L`oreal) po 8 Lt??? rolleyes.gif Va jei kuri neranda iš pigesnių priemonių sau tinkančių, tai nieko nesakau, nors asmeniškai man būtų gaila 300 Lt ir daryčiau kokias bobučių kaukes ar ką, bet tokių pinigų TIKRAI nemokėčiau schmoll.gif O jau už cheminį 500 Lt juolab. doh.gif
QUOTE(Auksėja @ 2007 06 05, 21:39)
user posted image
Cheminis kažką panašaus duoda ,susitvarkius?

TAIP. Ir ne panašaus, o taip ir atrodo, jei tik išplauni ir sustandini putomis (ar vašku), bei išdžiovini fenu (su "pirštais"). 4u.gif
QUOTE(Do_do_do @ 2007 06 06, 23:15)
Kad reikia cheminį mokėti prižiūrėti, tai visiškai sutinku. Geros priemonės turi ir poveikį. Aišku, gal ir nereikia jų brangiausių ir už tokią didelę sumą, bet pagailėt tikrai nevertėtų. 80 Lt, plius priemones. Atradau vieną super man tinkančią, EURO vaistinėje kainuoja 26,20 Lt, kurią tepu išplovus galvą, reikia mažai, nes jei padaugini plaukai būna kaip vielos lotuliukas.gif . Per du mėnesius baigiu išnaudoti tik vieną indelį. Na, ir dar želė. Jos kažkokios super neperku. Patinka Fructis, todėl ir kaina nesikandžioja. Tiek apie priemones.
O dėl kainos, tai pas profesionalią kirpėją už cheminį nemokėjau nė trečdalio tokios sumos, bet rezultatu labai patenkinta.

Aišku, yra visokių kainų. Galima gal net už daugiau susidėt, bet jei pigiau, nereiškia, kad blogiau, o brangu ne visada reiškia kokybę.

drinks_cheers.gif

Beje, nepasakyčiau, kad mano salonas toks prastas, kaip čia viena nežinodama to teigė, nes to salono kirpėjas kviečia "Kelio į žvaigždes" dalyviams šukuosenas daryt. Na gal čia kažkam nepakankamai dar profesionalu, nes už sušukavimą temoku 100 Lt su visomis kaukėmis ir t.t. ? mirksiukas.gif
QUOTE(Limitless @ 2007 06 15, 01:57)
Sveikos, užsinorėjau ir aš dabar chemiškai susigarbanot plaukučius, bet mano plaukai jokios chemijos dar nematę, tai nedrąsu šiek tiek ax.gif O fenu ir modeliavimo priemonėm (lakais, želė ir t.t.) apskritai retai naudojuosi, neturiu kantrybės kiekvieną rytą prie veidrodžio sukiotis... Tai galvoju, juk cheminį pasidarius vis tiek kiekvieną dieną reiktų su fenu ir putom tvarkyt plaukus, kad garbanas suformuočiau gražias?
Be to, neseniai atsiauginau grifką, tai dabar net nežinau, ką su tais ataugintais plaukais kirpėja darytų, juk negarbanotų tokių trumpų? g.gif
Labiausiai nenorėčiau, kad tektų kirpt plaukus praėjus keliems mėnesiams po cheminio, nes man baisiai netinka trumpa plaukuosena ax.gif Bet ar neatrodytų neestetiškai plaukai, kai pradėtų tiesūs atauginėt, o pusė liktų garbanoti?
Dar galvoju, turbūt geriausas variantas pasidaryt lengvą cheminį, kaip pas lialką?
Žinok aš ir ant grifkos (net neataugintos) dedu cheminį. Kartais grifką pratiesinu, kartais sušukuoju į šoną, kad nebūtų netvarkinga ir užfiksuoju laku. Čia tik fantazijos reik turėt.
Beje dėl kasdienio "vargo". Bent aš tai neturiu jokio. Be cheminio tenka pavargt prie veidrodžio nemažai, nes neklauso plaukai ir sugula taip, kaip man netinka, o su cheminiu tik po plovimo (plaunu maždaug 2 kartus per savaitę) ilgėliau pastoviu prie veidrodžio, o kitomis dienomis tik sušukuoju ir pirmyn mirksiukas.gif Galbūt kitos daro dar kitaip, kad suformuot šukuosenas. Įdomu būtų sužinot ką ir kaip?
Dėl priverstinio kirpimo po cheminio... Na jei po "Gold Wela" priemonėmis daryto cheminuko (pas mane tokie), tai kirpti tikrai nereikės. Dedu ant to paties nuaugusio cheminio naują ir viskas kuo thumbup.gif O tiesūs atauginėjantys plaukai neestetiškai neatrodo, nes tas "Gold Wela" po truputį pats "tirpsta", "tiesiasi", kol lieka vos vos banguoti ir vaizdo tikrai negadina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 16 birželio 2007 - 20:18
Siandien turejau detis chemini,bet man nedejo doh.gif net 3 skirtinguose salonuose schmoll.gif ,tik viena taip tiesiai ir pasake,kad jai sudet nera kas,o vargas liks man doh.gif sako,kad tavo plaukai ir taip garbanojasi truputi,. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksėja: 20 birželio 2007 - 15:49
Na pas mane irgi naujienos- susidėjau VĖL cheminį (ant n- tojo jau wink.gif ). Padariau dėl šio skyrelio specialiai fotkių palyginimui. Taigi,
1) prieš cheminį (likęs senasis dar cheminukas, todėl banguoti plaikai). Toje nuotraukoje tik išplauti plaukai ir nuėjau sušlapiais miegot. Tik foto labai jau neryški blush2.gif Priemonių apart šampūno ir balzamo nenaudota tą kartą.
user posted image

2) nuotr. ryškesnės, bet čia susišukavus. mirksiukas.gif
user posted image user posted image

3) tik ką po cheminio. Prašiau nieko nepritept tik šiek tiek putų ir išdžiovint.
user posted image user posted image
user posted image

4) iššukuota ir šiek tiek drėgnom rankom pamaigyta.
user posted image
user posted image

Tikiuosi padėjau toms kurios nori, bet bijo sugadint plaukučius.

Beje, dabar tiksliai pasakysiu kiek kainavo ir kokias priemones naudojo.
Kainavo 75 Lt (superiniam salone). Naudojo putas (chemikalai pagrindiniai) GOLDWELL (ne ta pati gamintoja kur WellA mirksiukas.gif). Plovė su Kadus priemonėmis, dėjo balzamus, naudojo Kadus putas ir t.t.

Šiaip, kai neturėsiu laiko, tai nešiosiu taip, kaip nuotraukose (nors nemėgstu putų naudot), o kai netingėsiu pasiterlint, pasidarysiu su bigudžiais labai stambias bangas (spirales). mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 21 birželio 2007 - 21:51
labai grazu:)
as irgi susidejau, tik pas mane tokiom smulkiom garbanelem. Sakiau bandysiu susukti su stambiais suktukais . Bet man labai patiko, nesigailiu visiskai. Kol kas:))
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2007 06 22, 14:53)
labai grazu:)
as irgi susidejau, tik pas mane tokiom smulkiom garbanelem. Sakiau bandysiu susukti su stambiais suktukais . Bet man labai patiko, nesigailiu visiskai. Kol kas:))


Gal savo plaukuciu nuotrauka idesi.Papasakok prasau placiau kur darej,kiek sumokejei??/
Atsakyti
as ir susidejus jau koki menesi,bet jau po poros savaiciu pasigailejau,plaukai pradejo slinkt,ir jai nori kad graziai atrodytu reik kekviena diena tepliotis su putom ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2007 06 21, 20:46)
Na pas mane irgi naujienos- susidėjau VĖL cheminį (ant n- tojo jau wink.gif ). Padariau dėl šio skyrelio specialiai fotkių palyginimui. Taigi,
1) prieš cheminį (likęs senasis dar cheminukas, todėl banguoti plaikai). Toje nuotraukoje tik išplauti plaukai ir nuėjau sušlapiais miegot. Tik foto labai jau neryški blush2.gif Priemonių apart šampūno ir balzamo nenaudota tą kartą.


Tikiuosi padėjau toms kurios nori, bet bijo sugadint plaukučius.

Beje, dabar tiksliai pasakysiu kiek kainavo ir kokias priemones naudojo.
Kainavo 75 Lt (superiniam salone). Naudojo putas (chemikalai pagrindiniai) GOLDWELL (ne ta pati gamintoja kur WellA mirksiukas.gif). Plovė su Kadus priemonėmis, dėjo balzamus, naudojo Kadus putas ir t.t.

Šiaip, kai neturėsiu laiko, tai nešiosiu taip, kaip nuotraukose (nors nemėgstu putų naudot), o kai netingėsiu pasiterlint, pasidarysiu su bigudžiais labai stambias bangas (spirales). mirksiukas.gif

O cia tas cheminis kur paskui po kazkiek laiko issileidzia savaime, ar cia jau reikia laukt kol nuauga? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 25, 10:50)
O cia tas cheminis kur paskui po kazkiek laiko issileidzia savaime, ar cia jau reikia laukt kol nuauga?  blush2.gif

Skaitosi, kad šsileidžia ax.gif Bet šiaip vos vos pabanguoti tai būna (bent po plovimo). Bent pas mane taip. mirksiukas.gif
Atsakyti