Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Hsemera @ 2007 05 17, 15:43)
o tai kiek tu sumokejai uz plauku istiesinima? g.gif , nes teiravausi ir as apie tokia paslauga , tai kaina pasake 500 lt schmoll.gif
tiesa o tavo plauku spalva kokia?


Tuo metu as dar ir kirpau bei sukavau, tai man prie bendros sumos 50 lt pridejo. Manau, kad 500 lt yra kai tiesinami is prigimties garbanoti plaukai. O mano plaukai tai tiesus, tik nevykes cheminis buvo. Ta kirpeja sake, kad siaip jau nepraktikuojama klientems sakyti, kad, jei cheminis nepavyko, tai galima istiesinti. Bet man, kaip senai klientei, o be to dar labai nelaimingai su tuo cheminiu, ji pasake. Procedura buvo tokia: istepe plaukus tais paciais chemikalais ir su sukom sukavo visa laika, tai plaukai issitiesino, po to dar kelias minutes pasedejau ir viskas. Plaukai mano zili biggrin.gif Is tikruju tai sviesiai dazyti, tai supranti, kad labai labai as juos po to lepinti turejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 18, 14:06)
Tuo metu as dar ir kirpau bei sukavau, tai man prie bendros sumos 50 lt pridejo. Manau, kad 500 lt yra kai tiesinami is prigimties garbanoti plaukai. O mano plaukai tai tiesus, tik nevykes cheminis buvo. Ta kirpeja sake, kad siaip jau nepraktikuojama klientems sakyti, kad, jei cheminis nepavyko, tai galima istiesinti. Bet man, kaip senai klientei, o be to dar labai nelaimingai su tuo cheminiu, ji pasake. Procedura buvo tokia: istepe plaukus tais paciais chemikalais ir su sukom sukavo visa laika, tai plaukai issitiesino, po to dar kelias minutes pasedejau ir viskas. Plaukai mano zili biggrin.gif Is tikruju tai sviesiai dazyti, tai supranti, kad labai labai as juos po to lepinti turejau smile.gif


matai as irgi sudejau chemini , ir dabar jis jau nekaip atrodo , tai galvojau irgi istiesinti, o pas kokia kirpeja Figaro lankaisi ?
Atsakyti
Mano plaukai is prigimties yra linke banguotis, be to - pasipute, pasisiause. Tai pries metus istiesinau juos chemiskai. Mokejau 200 Lt. Sake, jog cheminis laikysis tik puse metu, bet atlaike visus metus. Per ta laika saknu tiesinti nereikejo, jos tiesiog graziai pasikele, plaukai tiesus ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2007 05 19, 18:22)
Mano plaukai is prigimties yra linke banguotis, be to - pasipute, pasisiause. Tai pries metus istiesinau juos chemiskai. Mokejau 200 Lt. Sake, jog cheminis laikysis tik puse metu, bet atlaike visus metus. Per ta laika saknu tiesinti nereikejo, jos tiesiog graziai pasikele, plaukai tiesus ir buvo  thumbup.gif


o kur tau dare toki chemini? g.gif
ir kokios spalvos plaukuciai ?
nes kiek zinau sviesiems plaukams tokia procedura nedaro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 19, 20:11)
o kur  tau dare toki chemini? g.gif
ir  kokios spalvos plaukuciai ?
nes kiek zinau sviesiems plaukams tokia procedura nedaro  unsure.gif


Klaipedoje.
Mano plaukai rudi ir labai stori. Tik po cheminio greiciau riebaluojasi.
Tiesa, pries darant juk matuoja plauko stori. Kiek zinau (jei klystu - labai atsiprasau), tai sivesus plaukai yra plonesni uz tamsius, gal todel sviesiems ir nedaro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 19, 18:17)
matai as irgi  sudejau chemini , ir dabar jis jau nekaip atrodo , tai galvojau irgi istiesinti, o pas kokia kirpeja Figaro lankaisi ?


Chemini dejo Zita, o ji panaikino Tania, bet Tania dabar dekrete nuo balandzio. Tavo vietoj varyciau tiesiai pas administratore ir paprasyciau, kad kas nors tai padarytu, sakyk, kad kazkur girdejai, kad tai daro tongue.gif
Atsakyti
Mergaites turejau be galo daug cheminiu....galiu pasakyti kad reikia dar ir moketi priziureti.......sukuotis tik su spec.sukomis,butinai plauti cpec.sampunais ir butinai deti kauke(pirkti priemones tik salone).Ir pasiruosti tam kai susukosi nepanaudojius putas ar zele tikrai atrodysi kaip pudelis
Pirma chemini padariau budama 16 (tarybiniais laikais) plaukai buvo negazyti....atrode neitiketinai graziai....tik reikalava daug prieziuros. Tada problema buvo su kaukem tai dariau kauke is majonezo ir kiausinio trynio.

Paskui kas pusmeti kartojau chemini gal kokius 5 kartus.
Gal po dazymo,po 5 cheminiu plaukai tapo sausesni....po truputi kirpau galiukus.
Atstate pilnai tik gal po kokiu 3,5 metu.

Paskui jau padariau lengva chemini Goldwell,sumokejau apie 500 lt. Geram salone.Ir dar priemoniu uz 300 nupirkau (uzteko 2 men)Neblogai isejo tik va kazkaip laukiau kitokio rezultato.Gal norejau kad daugiau garbanuotusi.....seip kai atauga plaukai reikia kirpti galiukus ir ant saknu vel dieti shemini.

Dabar mano plaukai grazus..ilgi...bet kazko vel noriu....kartais mieste matau merginu ...su cheminiais....labai patinka...tik va nedristu prieiti ir paklausti kur dare. Arba kartais zurnalae graziai atrodo...matosi kad cheminis..bet kai klausiu kirpejos..sako taip neiseis......................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 04 birželio 2007 - 17:17
O kiek plaukai patrumpeja susidejus chemini?nes nusikirpau plaukus iki peciu,na truputi ilgesni,tai jie gi pasikels i virsu ir bijau atrodyti pustagalve.
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 06 04, 18:34)
O kiek plaukai patrumpeja susidejus chemini?nes nusikirpau plaukus iki peciu,na truputi ilgesni,tai jie gi pasikels i virsu ir bijau atrodyti pustagalve.



Patrumpes. Dar tai priklauso kaip susuksi plaukus. Patariu pradziai pabandyti be vaistu...tesiog susukti ir pasiziureti ar patiks
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 06 04, 18:14)
Mergaites turejau be galo daug cheminiu....galiu pasakyti kad reikia dar ir moketi priziureti.......sukuotis tik su spec.sukomis,butinai plauti cpec.sampunais ir butinai deti kauke(pirkti priemones tik salone).Ir pasiruosti tam kai susukosi nepanaudojius putas ar zele tikrai atrodysi kaip pudelisPirma chemini padariau budama 16 (tarybiniais laikais) plaukai buvo negazyti....atrode neitiketinai graziai....tik reikalava daug prieziuros. Tada problema buvo su kaukem tai dariau kauke is majonezo ir kiausinio trynio.

Paskui kas pusmeti kartojau chemini gal kokius 5 kartus.
Gal po dazymo,po 5 cheminiu plaukai tapo sausesni....po truputi kirpau galiukus.
Atstate pilnai tik gal po kokiu 3,5 metu.

Paskui jau padariau lengva chemini Goldwell,sumokejau apie 500 lt. Geram salone.Ir dar priemoniu uz 300 nupirkau (uzteko 2 men)Neblogai isejo tik va kazkaip laukiau kitokio rezultato.Gal norejau kad daugiau garbanuotusi.....seip kai atauga plaukai reikia kirpti galiukus ir ant saknu vel dieti shemini.

Dabar mano plaukai grazus..ilgi...bet kazko vel noriu....kartais mieste matau merginu ...su cheminiais....labai patinka...tik va nedristu prieiti ir paklausti kur dare. Arba kartais zurnalae graziai atrodo...matosi kad cheminis..bet kai klausiu kirpejos..sako taip neiseis......................

Pirma, čia tik tavo nuomonė. Cheminį nuolat dedu nuo 16 m. Niekada nepirkau spec. priemonių iš salonų. Plaukai atrodo tikrai thumbup.gif ir su šampūnais po 8 Lt iš Maximos (sulaukiu daug klausimų, kaip turėti tokius plaukus), be to, tikrai negalėtum pasakyti ar pas mane cheminis ar natūralūs tongue.gif Toliau, kaina to naujoviško cheminio gerame salone apie kurį rašei ne visur TOKIA blink.gif Ant mano ilgų plaukų kainuoja 100 Lt su visokiom kaukėm ir palepinimais mirksiukas.gif
P.S. NENAUDOJU JOKIŲ PUTŲ, nes jos kenkia plaukams doh.gif O kaip atrodo plaukai be putų, plauti tik su L`oreal šampūnu, o ne už 300 spec. priemonėmis galiu parodyti (cheminių plaukai matė ne vieną). Beje, tik nesakyk, kad einant mieste suprastum, jog pas mane čia cheminis biggrin.gif
user posted imageuser posted image
P.P.S. Nereikia atbaidyt merginų gąsdinant kainomis ir kt. problemomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 06 04, 18:57)
Patrumpes. Dar tai priklauso kaip susuksi plaukus. Patariu pradziai pabandyti be vaistu...tesiog susukti ir pasiziureti ar patiks

Mano plaukai iš prigimties truputį garbanojas patys,bet tik apatinis plaukų sluoksnis,o viršutiniai plaukai ne,tai tik galai matosi.Na aš šiaip,ne kartą bandžiau susukt plaukus įvairiai,ir man labai patiko,tai ir galvoju apie lengvą cheminį vasarai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lialka @ 2007 06 04, 19:03)
P.P.S. Nereikia atbaidyt merginų gąsdinant kainomis ir kt. problemomis mirksiukas.gif

Šiaip,tai tikrai gražiai atrodo plaukučiai.O čia lengvas cheminis dėtas buvo?
Matyt,kad nuo plaukų priklauso,ar reikia brangių priemonių ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 06 04, 19:07)
Šiaip,tai tikrai gražiai atrodo plaukučiai.O čia lengvas cheminis dėtas buvo?
Matyt,kad nuo plaukų priklauso,ar reikia brangių priemonių ar ne. mirksiukas.gif

Ačiū blush2.gif 4u.gif Taip, čia lengvas, pats po 3-6 mėn isšsileidžiantis cheminukas, kur pasakojo Simpatiaska, tik kaina gerokai mažesnė mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti