Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Liucilė @ 2007 05 07, 00:49)
Dar mūsų mamyčių laikais, kai cheminiai buvo labai populiarūs, galiojo tokia taisyklė, kad negalima dėtis cheminio menstruacijų dienomis, nes jis nesilaikys. Ir tai tiesa. Gal ir tau dėl to taip nutiko? g.gif  Tik nesugalvok vėl žaloti savo plaukų. Wella firmos yra toks HEAD LINE cheminis, kuris labai lengvas, nežaloja plaukų, ir įšyra pats, nereikia laukti kol ataugs. Buvau susidėjusi ant šviesintų plaukų, tai buvo rezultatas geras, ber jis tik trumpiems ir pusilgiems plaukams. Bet geras dalykas. O šiaip jei dažai plaukus taui po cheminio visai bus sunku, nes spalva nelabai laikysis. verysad.gif

Ar visur deda head line? Ir kiek kainuoja ilgesniems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 08, 11:59)
Ar visur deda head line? Ir kiek kainuoja ilgesniems plaukams?

As 100 moku. Beje, plauku ilgis iki puses nugaros. Tai kazkaip nesupratau kaip cia ant ilgu nededa kazkam? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Noriu cheminio, bet kai pasakiau apie savo norus kyrpejai ir draugams tai jie man tik parode fool.gif sake su gadinsiu plaukus ir t.t ir panasiai tai dabar esu pasimetus ir nezinau ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2007 05 08, 11:10)
As 100 moku. Beje, plauku ilgis iki puses nugaros. Tai kazkaip nesupratau kaip cia ant ilgu nededa kazkam?  g.gif

O kur tu dediesi? as va tokio ir noreciau, kad man jis pats isirtu ir nereiketu atsiaugineti plauku... nes mano taip pat iki puses nugaros plaukai... Beje, kiek laiko tas cheminis ir ar galima kokiomis nori bangelemis susideti? smile.gif
Atsakyti
HEAD LINE cheminis dedamas tose kirpyklose, kur dirba su WELLA, jis gali būti ant įvairių suktukų, t.y. ant stambesnių irgi. Šlapius plaukus reikia džiovinti difuzoriumi, prieš tai ištepus standikliu ir pan. Kad netinka ilgiems, tai nevisai taip, t.y. jis geriau laikosi ant trumpesnių plaukų, nes yra labai lengvutis. Išyra po maždaug 3 mėn., bet dar galima priemonių dėka pratęsti. Plaukų negadina, pati buvau susidėjusi ant šviesintų. Draugė dabar susidėjo paprastą lengvą cheminį, tai plaukai nušiuro ir dar visai nesilaiko dažymas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 05 09, 19:12)
HEAD LINE cheminis dedamas tose kirpyklose, kur dirba su WELLA, jis gali būti ant įvairių suktukų, t.y. ant stambesnių irgi. Šlapius plaukus reikia džiovinti difuzoriumi, prieš tai ištepus standikliu ir pan. Kad netinka ilgiems, tai nevisai taip, t.y. jis geriau laikosi ant trumpesnių plaukų, nes yra labai lengvutis. Išyra po maždaug 3 mėn., bet dar galima priemonių dėka pratęsti. Plaukų negadina, pati buvau susidėjusi ant šviesintų. Draugė dabar susidėjo paprastą lengvą cheminį, tai plaukai nušiuro ir dar visai nesilaiko dažymas verysad.gif

reikes pasidometi, nes noreciau va butent toki susideti, kad nereiketu laukti, kol ataugs.. reikes ieskoti kur Kaune deda... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 05 09, 19:42)
O kur tu dediesi? as va tokio ir noreciau, kad man jis pats isirtu ir nereiketu atsiaugineti plauku... nes mano taip pat iki puses nugaros plaukai... Beje, kiek laiko tas cheminis ir ar galima kokiomis nori bangelemis susideti? smile.gif
Ne Kaune mirksiukas.gif Pagal ideją gerai laiko 3 mėnesius, paskui nebe taip gerai (nors tai gerai, nes juk nuo šaknų tai nuauga, kvailai atrodytų, kai nuo šaknų tiesūs, o toliau garbanoti). Taip po truputį po 3 mėn. tirpsta, vos banguoti tampa. Bet ant bigudžių susukti (aš ant l. didelių suku) išlaiko geriau tą purumą, nei visai be cheminio (na nelankstūs natūralūs mano plaukai visiškai). O su putomis (arba be jų) fenu sudžiovinti (su antgaliu kur su "pirštais") būna banguoti daugiau nei pusmetį.
VAIZDŽIAI: Pirmoj foto pratiesinti truputi dideliais bigudžiais, kad būtų riesti galai , fotkinta prieš kelias dienas, o antroj džiovinta džiovintuvu ir psio. mirksiukas.gif Ar labai sugadinti plaukai? mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 09 gegužės 2007 - 20:58
Labai grazus plaukuciai! mirksiukas.gif vadinasi yra toks chemionis, kur nenuauga praktiskai, o isyra.. thumbup.gif O tai buvau kazka girdejusi, bet kazkaip nesulaukiau pasisakymu anksciau apie tai.. smile.gif reikes ir man ieskotis kuir cia deda.. nezinau pakolkas nei vienos kirpyklos kur kaune dirba su wella... kazkaip man nepasitaike, nors ju tikrai daug turetu buti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 05 10, 11:18)
Kaune senamiesty yra kirpykla HEBES Salonas, ten tikrai dirbdavo su WELLA, mano kirpėja tai ten dirbo, bet dabar dirba namie irgi su WELLA, jei kam reiktų tel. parašykit į A.Ž Dar mačiau Kęstučio g. Kaune kir[ykl, netoli Raudono kryžiaus ir KTU 14 rūmų.

Atsakyti
O gal zinote kur Vilniuje butu galima pasidaryti toki chemini su WELLA? ir kiek tas malonumas kainuotu smile.gif
Atsakyti
Mano praktika su cheminiu nekokia. Dejau Figaro europoj tausojanti, lengva chemini kur tik nuo saknu pakelia ir plaukai papure turi buti. Atrodziau tragiskai - plaukai nusiure, garbanos nelygios, zodziu sh... Kirptis nenorejau, tai pasiguodziau kitai kirpejai (beje is to paties Figaro), tai ji man su tais paciais chemikalais juos istiesino. Nors plaukuciai tokie pavarge buvo, bet jauciausi zymiai geriau. O plaukucius pradejau maitinti, kaukytes deti ir pan. Dabar jau viskas tvarkoje. Dziaugiuosi tik tuo, kad nereikejo trumpai nusikirpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 17, 11:09)
Mano praktika su cheminiu nekokia. Dejau Figaro europoj tausojanti, lengva chemini kur tik nuo saknu  pakelia ir plaukai papure turi buti. Atrodziau tragiskai - plaukai nusiure, garbanos nelygios, zodziu sh... Kirptis nenorejau, tai pasiguodziau kitai kirpejai (beje is to paties Figaro), tai ji man su tais paciais chemikalais juos istiesino. Nors plaukuciai tokie pavarge buvo, bet jauciausi zymiai geriau. O plaukucius pradejau maitinti, kaukytes deti ir pan. Dabar jau viskas tvarkoje. Dziaugiuosi tik tuo, kad nereikejo trumpai nusikirpti smile.gif



o tai kiek tu sumokejai uz plauku istiesinima? g.gif , nes teiravausi ir as apie tokia paslauga , tai kaina pasake 500 lt schmoll.gif
tiesa o tavo plauku spalva kokia?
Atsakyti