Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(helena @ 2007 04 14, 18:44)
mano draugė buvo pasidarius, tokiom stambiom garbanom lengvą, labai gražu buvo ir plaukų nesugadino. gal pasisekė biggrin.gif

Man irgi labai grazu tokios stambios garbanos, o jei dar ilgi stori plaukai, tai isvis grazu wub.gif Kitu plaukai yra labai atsparus tiems zalingiems poveikiams, tai ir nesusigadina. Pazistu moteri, kurios plaukai yra ilgi, labai stori, nors ji naudoja pacius pigiausius dazus, dazo daznai, o kas svarbiausia nenaudoja jokiu papildomu stiprinanciu priemoniu ax.gif Su sampunu isplauna ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 04 14, 17:51)
Man irgi labai grazu tokios stambios garbanos, o jei dar ilgi stori plaukai, tai isvis grazu wub.gif Kitu plaukai yra labai atsparus tiems zalingiems poveikiams, tai ir nesusigadina. Pazistu moteri, kurios plaukai yra ilgi, labai stori, nors ji naudoja pacius pigiausius dazus, dazo daznai, o kas svarbiausia nenaudoja jokiu papildomu stiprinanciu priemoniu ax.gif Su sampunu isplauna ir tiek ax.gif

tai čia Dievo dovana, ne kitaip irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2007 04 13, 15:47)
O ka reiskia kas antra sruoga. tai viena eile plauku lieka tiesi?


Aga biggrin.gif .

Pasidalinkit, kokias priemones naudojat. Aš galvą plaunu Fructis šampūnu dažytiems plaukams, po to Fructis balzamas. Nusipirkau Glis Kur kaukę, na ir aišku daug želės, naudoju taip pat Fructis. Tik kažkaip nelabai randu gerų putų ir lako garbanotiems plaukams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Do_do_do: 16 balandžio 2007 - 21:45
QUOTE(ajd @ 2007 04 11, 07:20)
Labutis,
paskaičiau atsiliepimus. mano irgi tokie tiesūs plaukai, kad subiguduoti labai greit išsileidžia. turėjau cheminį prieš kokius 8 metus, tai nuėmė kartu su bigudukais pusę plaukų. nulūžinėjo, matomai perstiprūs vaistai buvo. tada plaukai per pusę sutrumpėjo ir dar gavosi kaip iškarpyti(buvo žemiau juosmens).
po gimdymo slinko, tai nusikirpau-nesiekė pečių. dabar lygūs iki pusės nugaros. tik žiauriai nusibodo sutįsę, juolaba kad tiknka papūsti ar sugarbanoti. bet ne mano būdui keikvieną dieną juos biguduoti ar fenuoti.Tai vat galvoju gal bandyti vėl lengvą cheminį. kirpėja sako kad šiandien vaistai kitokie nei buvo prieš 8 metus. pakirpimo ar trumpninimo nebijau. O kaip ar tikrai plauko nesugadina šiandieniniai vaistai?

Labutis,
tai susitariau šeštadienį pas kirpėją dėsiu lengvą cheminį. tai kaip suprantu sakyti kad laikytu tik 10 minučių. Tik nesupratau ką reiškia kas antra sruoga.Ir dar noriu paklausti ar Jūs dėjote ant iškarpytų plaukų ar ant lygių. Nes mano lygūs iki pusės nugaros. kirpėja kalusė ar nenorėsiu pakarpyti, tai sakiau kad ne.
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2007 04 25, 11:34)
Labutis,
tai susitariau šeštadienį pas kirpėją dėsiu lengvą cheminį. tai kaip suprantu sakyti kad laikytu tik 10 minučių. Tik nesupratau ką reiškia kas antra sruoga.Ir dar noriu paklausti ar Jūs dėjote ant iškarpytų plaukų ar ant lygių. Nes mano lygūs iki pusės nugaros. kirpėja kalusė ar nenorėsiu pakarpyti, tai sakiau kad ne.

Na ir kaip sekės? Kokie rezultatai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 27 balandžio 2007 - 17:58
Aš skaitau ir nesuprantu kokius jūs cheminius dedat, kad plaukus sugadina? Aš einu darytis permanentinį sušukavimą du kartus per metus. Plaukai iki pusės nugaros. Darau jau tris metus. Tai gaunasi sušukavimas ant sušukavimo. Bet plaukai nenutriušę. Dar daug kas klausia, ar nedažyti, nes labai blizga.

Ten tą garbanojimą daro su tokiomis putomis. Po to krenta labai lengvomis garbanomis. Jei noriu garbanotesnių plaukučių, susitepu putomis ir išdžiovinu džiovintuvu (dedu antgalį su tokiais "pirštais"). 4u.gif
Atsakyti
O aš prieš savaitę ėmiau ir susidėjau. Norėjau jau kokį pusmetį. Tai dabar atsidžiaugt negaliu - atrodo puikiai, o plaukas toks jausmas, ne tik nenukentėjo, bet dar ir švelnesnis, kaip po kokios kaukės thumbup.gif Dabar cheminiui tų vaistų visokių yra ir dažytiem plaukam, tai kas turite normalius, nepažeistus plaukus, manau tikrai nėr ko bijot.
Atsakyti
Kazkaip su tuo cheminiu man nesigavo. atrodo visgi geriau negu teisūs, nes prie šaknų tokie pasikėlę , pasibangavę. o man tinka pagarbiniuoti. bet susigarbinaivo tik viršugalvis. o tuos sruogos kurias suko paskutines visai teisios. ir esakyčiau kad 70 lt buvo pigu. kai ji baigė ir pradėjo man sekti pasakas kad tipo nėr ka norėt nes nepakarpyti plaukai iškart įtariau kad kažkas nepavyko. o šyryt vyras sakė kad net nesimato , tik viršugalvis.
Tai dabar nežinau nei ką daryt . noriu garbiniuotų plaukų, o juk cheminio išnaujo negaliu darytis, tada tikrai pakenks plaukui.
Iš kitos pusės kad slinkti nepradėtų.
Kažin o negali ko nors padaryti kad tuos kurie nesisibangavo subanguoti?
Atsakyti
buvau aš susidėjusi cheminį unsure.gif ir kas man buvo užplaukę nežinau schmoll.gif plaukai tapo baisūs, o prieš tai aš juos auginau.... tai teko nusikirpti labai trumpai, kaip gaila plaukų buvo...gydžiau juos apie metus tiksliau gal net 2 metus, kol ataugo cheminis, nu tikiuosi daugiau niekda neužplauks man mintis dėtis cheminį schmoll.gif
Atsakyti
Turejau , buvau patenkinta thumbup.gif gal po keliu metu vel desius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2007 04 29, 10:59)
Kazkaip su tuo cheminiu man nesigavo. atrodo visgi geriau negu teisūs, nes prie šaknų tokie pasikėlę , pasibangavę. o man tinka pagarbiniuoti. bet susigarbinaivo tik viršugalvis. o tuos sruogos kurias suko paskutines visai teisios. ir esakyčiau kad 70 lt buvo pigu. kai ji baigė ir pradėjo man sekti pasakas kad tipo nėr ka norėt nes nepakarpyti plaukai iškart įtariau kad kažkas nepavyko. o šyryt vyras sakė kad net nesimato , tik viršugalvis.
Tai dabar nežinau nei ką daryt . noriu garbiniuotų plaukų, o juk cheminio išnaujo negaliu darytis, tada tikrai pakenks plaukui.
Iš kitos pusės kad slinkti nepradėtų.
Kažin o negali ko nors padaryti kad tuos kurie nesisibangavo subanguoti?

Dar mūsų mamyčių laikais, kai cheminiai buvo labai populiarūs, galiojo tokia taisyklė, kad negalima dėtis cheminio menstruacijų dienomis, nes jis nesilaikys. Ir tai tiesa. Gal ir tau dėl to taip nutiko? g.gif Tik nesugalvok vėl žaloti savo plaukų. Wella firmos yra toks HEAD LINE cheminis, kuris labai lengvas, nežaloja plaukų, ir įšyra pats, nereikia laukti kol ataugs. Buvau susidėjusi ant šviesintų plaukų, tai buvo rezultatas geras, ber jis tik trumpiems ir pusilgiems plaukams. Bet geras dalykas. O šiaip jei dažai plaukus taui po cheminio visai bus sunku, nes spalva nelabai laikysis. verysad.gif
Atsakyti
Cheminį turiu jau 1,5 mėn., tai jau, anot, daugelio rašiusiųjų būtų riba, kuomet turėčiau pradėti gailėtis, bet man vis dar thumbup.gif . Esu patenkinta. O ir plaukai nenutriušę. Dėl visa ko kad plaukas neišsausėtų, nusipirkau Klorane šampūną, balzamą ir kaukę pažeistiems plaukams ir viskas puiku. Kirpėja dėjo kas antrą sruogą, kadangi mano plaukai stori ir nenorėjau būti pudelis, bet dabar gal ir visai norėčiau daugiau garbanų ax.gif . Bet ir taip gražu.

QUOTE(ajd @ 2007 04 29, 09:59)
Kazkaip su tuo cheminiu man nesigavo. atrodo visgi geriau negu teisūs, nes prie šaknų tokie pasikėlę , pasibangavę. o man tinka pagarbiniuoti. bet susigarbinaivo tik viršugalvis. o tuos sruogos kurias suko paskutines visai teisios. ir esakyčiau kad 70 lt buvo pigu. kai ji baigė ir pradėjo man sekti pasakas kad tipo nėr ka norėt nes nepakarpyti plaukai iškart įtariau kad kažkas nepavyko. o šyryt vyras sakė kad net nesimato , tik viršugalvis.
Tai dabar nežinau nei ką daryt . noriu garbiniuotų plaukų, o juk cheminio išnaujo negaliu darytis, tada tikrai pakenks plaukui.
Iš kitos pusės kad slinkti nepradėtų.
Kažin o negali ko nors padaryti kad tuos kurie nesisibangavo subanguoti?



Žinai, iš pradžių ir man taip atrodė ir vyras sakė, kad nieko nesimato. Nusipirkau Sarmoj HEAD WIND YOU - STRAIGHT&CURLY priemonę ir žinok thumbup.gif , negaliu atsidžiaugt. Ji leidžia išgauti ir tiesumo ir garbanų efektą džiovinant difuzeriu. Aš ištepu juo drėgnus plaukus ir išdžiovinu su ala difuzorium, fenu su "dantim". Garbanos gaunasi thumbup.gif , po po sutepu žele ir viskas.
Pabandyk, gal ir tau tiks. Sarmoje mokėjau 26.20 Lt, jo tik 150 ml, bet reikia tik išsiplovus galvą. Jo nedaug ir yžtepsi, taip kad tikrai apsimoka.
Atsakyti