Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

nu ka, aš irgi patirties su cheminiu turiu, tik dar nežinau geros ar blogos daugiau.. ax.gif mano plaukai šiaip truputį banguoti tokie ir labai riebaluojasi, tai ėmaiu vieną kartą ir sugalvojau, kad garbanoti man tiks ir pasidariau cheminį.
ir labai džiaugiausi-tikras išsigelbėjimas nuo kadienio galvos plovimo, ypač vasarą lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
gal kokius pusantrų metų garbanojaus ir vargo nemačiau, bet va dabar jau stoviu kryžkelėj-nebežinau, ką daryti g.gif lyg ir norėtūsi jau savo natūralių-tiesokų plaukų, bet vasara ant nosies ir pagalvojus kaip riebaluosis plaukai, tai baisu pasidaro ohmy.gif
gal ką galite patarti kaip atgaivinti baisiai nutriušusius galiukus plaukų ir ką daryt, kad taip nesiriebaluotų? blink.gif
Atsakyti
Garbanos man visada buvo labai gražu, gal todėl kad mano plaukai tiesūs ax.gif
Todėl ir mano plaukai cheminį patyrė savo kailiu doh.gif Žalos buvo daugiau nei naudos, dar daugiau laiko sugaišdavau plaukų tvarkymui, plaukai išsausėjo, o kai pradėjo atauginėt tai išvis nesamonė ant galvos buvo biggrin.gif Pliusas - plaukai, ataugę po cheminio dabar paklusnesni, lengviau sutvarkyti, na ir patirtis tongue.gif
Dabar tai turbūt nepasirašyčiau, nors niekada nesakyk niekada blush-anim-cl.gif
Atsakyti
O as, kol kas, chemini iskeiciau i "bigudukus" lotuliukas.gif
Atsakyti
ir nepabosta jų vis sukti? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 22, 09:23)
Pas mane irgi silpnoki bet kazkaip kai susidejau lengva chemini tikrai esu labai patenkinta plaukai visada pakelti nuo saknu, ne taip riebaluojasi, o kai buvo lygus tas plauku silpnumas labiau matesi negaledavau vaikscioti palaidais nes pusdavosi galai kur buvo nuo dazymo pasuse galai, o kai cheminis tikrai taip nekranta i akis ax.gif siaip patarciau pasikonsultuot su gera kirpeja ir tikrai nebijot lengvas cheminis vaistus laiko ( bent jau man ) tik 10 min. 4u.gif

gal galėtum rekomenduot savo kirpėją? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis,
paskaičiau atsiliepimus. mano irgi tokie tiesūs plaukai, kad subiguduoti labai greit išsileidžia. turėjau cheminį prieš kokius 8 metus, tai nuėmė kartu su bigudukais pusę plaukų. nulūžinėjo, matomai perstiprūs vaistai buvo. tada plaukai per pusę sutrumpėjo ir dar gavosi kaip iškarpyti(buvo žemiau juosmens).
po gimdymo slinko, tai nusikirpau-nesiekė pečių. dabar lygūs iki pusės nugaros. tik žiauriai nusibodo sutįsę, juolaba kad tiknka papūsti ar sugarbanoti. bet ne mano būdui keikvieną dieną juos biguduoti ar fenuoti.Tai vat galvoju gal bandyti vėl lengvą cheminį. kirpėja sako kad šiandien vaistai kitokie nei buvo prieš 8 metus. pakirpimo ar trumpninimo nebijau. O kaip ar tikrai plauko nesugadina šiandieniniai vaistai?
Atsakyti
Sveikutės,
Prieš 3 savaites susidėjau lengvą cheminį. Kadangi mano plaukai stori, tai kirpėja patarė sukti storais bigudukais ir kas antrą sruogą. Laikė 10 min. Aš patenkinta biggrin.gif .
Norėjau paklausti , kaip jūs tvarkotės plaukus? Man kirpėja patarė išsiplovus galvą iššukuoti plaukus stambiomis šukomis kad sruogos būtų stambios ir rankšluosčiu juos sugniaužyti. Tada pripurkšti priemonių ir leisti jiems natūraliai išdžiūti. Na, aš juos dar padžiovinu su spec. fenu ir pritepu žele. Gaunasi toks šlapių plaukų efektas. Kažkaip norėtųsi ir purių plaukų. Pasidalinkit patirtim, kaip jūs prižiūrit plaukus.
Aš, aišku, visos temos neskaičiau blush2.gif .Gal jau ir buvo tai aptarta g.gif .
Atsakyti
O ka reiskia kas antra sruoga. tai viena eile plauku lieka tiesi?
Atsakyti
Prieš dvi savaites susidejau lengvą cheminį ir tikrai džiaugiuosi. smile.gif
Atsakyti
as irgi labai noriu susideti chemini lengva, kad greitai issileistu, bet vis pribijau, nes vivi galisi, o ne dziaugiasi susideja, nu aisku pirma menesi patenkintos buna, o po poros menesiu jau taip gailisi, kad net man noras praeina, nors taip noreciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 14, 17:04)
as irgi labai noriu susideti chemini lengva, kad greitai issileistu, bet vis pribijau, nes vivi galisi, o ne dziaugiasi susideja, nu aisku pirma menesi patenkintos buna, o po poros menesiu jau taip gailisi, kad net man noras praeina, nors taip noreciau 4u.gif

As irgi laabai norejau, kelis metus savigau apie ta chemini blush2.gif Vyras vis atkalbedavo, sakydavo busi kaip boba, plaukus nusideginsi ir visa nauda is to tavo cheminio verysad.gif Vistiek viena grazia diena, emiau ir susidejau kol vyras buvo isvaziaves tongue.gif O paskui gailejaus, kad nepaklausiau doh.gif Dabar jau turiu savo naturalius plaukus, pagaliau atsiauginau, tai dziaugiuos kad nebera tu sausu ir susisiaususiu galu doh.gif Nebesideciau daugiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 14, 16:04)
as irgi labai noriu susideti chemini lengva, kad greitai issileistu, bet vis pribijau, nes vivi galisi, o ne dziaugiasi susideja, nu aisku pirma menesi patenkintos buna, o po poros menesiu jau taip gailisi, kad net man noras praeina, nors taip noreciau 4u.gif

mano draugė buvo pasidarius, tokiom stambiom garbanom lengvą, labai gražu buvo ir plaukų nesugadino. gal pasisekė biggrin.gif
Atsakyti