Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Na ir..... wink.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 02 19, 15:34)
Na ir.....  wink.gif)))

na ir nieko, draugė naudodavo, teko matyt kaip jai tuos plaukus suka mastau.gif garbanos tai dailios, bet kažkodėl susidarė įspūdis jog reikia l. greitai suktis, ta prasme jie greit atšala o kol karšti -pirštai dega, ir išvis geriausiai jog kažkas kitas tau susuka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 02 19, 14:09)
na ir nieko, draugė naudodavo, teko matyt kaip jai tuos plaukus suka mastau.gif garbanos tai dailios, bet kažkodėl susidarė įspūdis jog reikia l. greitai suktis, ta prasme jie greit atšala o kol karšti -pirštai dega, ir išvis geriausiai jog kažkas kitas tau susuka.  doh.gif


Aisku rolleyes.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau as to cheminio. Plaukai mano tiesus ir ploni, be to greitai riebaluojasi. Tai manyciau kad biski cheminis padetu... Bet nezinau, kas gerai deda Klaipedoj. Gal galetumet rekomenduoti ka nors? aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rutkute @ 2007 02 25, 10:47)
Noreciau as to cheminio. Plaukai mano tiesus ir ploni, be to greitai riebaluojasi. Tai manyciau kad biski cheminis padetu... Bet nezinau, kas gerai deda Klaipedoj. Gal galetumet rekomenduoti ka nors?  aciuks.gif


gal geriau nedek man ataugineja tai siaubas kazkoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutkute @ 2007 02 25, 10:47)
Noreciau as to cheminio. Plaukai mano tiesus ir ploni, be to greitai riebaluojasi. Tai manyciau kad biski cheminis padetu... Bet nezinau, kas gerai deda Klaipedoj. Gal galetumet rekomenduoti ka nors?  aciuks.gif


Nezinau kaip jums, bet as buvau susidejus chemini pries metus tai labai jau plauku galiukai sakojosi ir nusiuro net kaukes jokios nepadejo, padejo tik zyrkles smile.gif
Atsakyti
O aš turėjau jau gal kokius 4 cheminius (visus darau pas vieną kirpėją), ir visada buvau patenkinta, nes mano plaukai laabai greit riebaluojasi, o cheminis pristabdo, o ir šiaip gražiau atrodau. Po nuaugimo pabūnu kokį pusmetį ar metus ir vėl susidedu, taip ir įvairiau, ir plaukai pailsi. Na dabar jau ilgesnis laiko tarpas praėjo (dėl leliuko smile.gif ), bet kokią gegužę ir vėl dėsiuos. Na, čia tik mano patyrimas ir nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(rutkute @ 2007 02 25, 11:47)
Noreciau as to cheminio. Plaukai mano tiesus ir ploni, be to greitai riebaluojasi. Tai manyciau kad biski cheminis padetu... Bet nezinau, kas gerai deda Klaipedoj. Gal galetumet rekomenduoti ka nors?  aciuks.gif

Pas mane irgi plaukuciai ploni, labai sunkiai auga. Augti dar gal ir neblogai auga, bet kiek atauga tiek nuo galu nutrupa ir nuluzineja verysad.gif Kad gerai atrodytu reikia beveik kiekviena diena plaut. Tai ir galvojau, cheminis isgelbes mane smile.gif Niu ir susidejau. Aisku plauku atrode daugiau, nes jie papuro. Bet zinok, dabar kai jau senai nuaugo jis ir vel turiu savo naturalius plaukus, tai ne uz ka antra karta nebedeciau cheminio doh.gif doh.gif Ir tada jau po kokio puses menesio pradejau gailetis, kad susidejau doh.gif
Atsakyti
Na as atip pat turejau chemini, buvau patenkinta thumbup.gif nes manoplaukai visada buvo ploni ir jokios sukuosenos negaledavau pasidaryti, nes viskas isirdavo doh.gif bet kai ataugo susidejau dar viena chemini ir tada prasidejo kancios, plaukai beveik visiskai nustojo auge, galiukus kas savaite galejau kirpti verysad.gif nes jie vis siuro siuso... dabar jau turiu atsiauginusi savo plaukucius, po dideliu kanciu thumbup.gif ir tik prisimenu kaip buvo faina pradzioje kai susidedi chemini, o toliau vargas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ida22: 22 kovo 2007 - 10:52
QUOTE(cavalli @ 2007 03 18, 12:46)
Pas mane irgi plaukuciai ploni, labai sunkiai auga. Augti dar gal ir neblogai auga, bet kiek atauga tiek nuo galu nutrupa ir nuluzineja verysad.gif  Kad gerai atrodytu reikia beveik kiekviena diena plaut. Tai ir galvojau, cheminis isgelbes mane smile.gif Niu ir susidejau. Aisku plauku atrode daugiau, nes jie papuro. Bet zinok, dabar kai jau senai nuaugo jis ir vel turiu savo naturalius plaukus, tai ne uz ka antra karta nebedeciau cheminio doh.gif  doh.gif Ir tada jau po kokio puses menesio pradejau gailetis, kad susidejau doh.gif


Aš irgi gailiuosi, kad dėjausi ir kai pagalvoju dabar kol nuaugs tai brrr fool.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 03 24, 16:24)
Aš irgi gailiuosi, kad dėjausi ir kai pagalvoju dabar kol nuaugs tai brrr  fool.gif

Vot tas ir baisiausia, kol jie nuauga doh.gif Visada reik kirpti galiukus, nes tokie nusiure buna, jei nenukerpi verysad.gif Ir isvis man paliko plaukai tokie sausi, galai tai baisu atsimint,net susisiause budavo. Ne ne, daugiau nebenoriu sito malonumo doh.gif
Atsakyti
prieš porą metų ir man buvo susisukusi galva, dėl cheminio doh.gif mano plaukai ir taip linkę garbanotis, tai pagalvojau, kad būtų neblogai, kad būtų normalios garbanos. tai kirpėja sudėjo texturizerį (ji taip vadino švelnesnį cheminį) g.gif po pirmo karto viskas puiku, matyt plaukai dar stiprus pakankamai buvo.
bet kur buvo mano ir kirpėjos galvos, kai net nenuaugus senajam vėl susidėjau toki pati chemini verysad.gif ryte prabusdavau su didziuliu veltiniu ant pakausio, plaukai buvo žiaurūs, tik vieno aliejuko pagalba išsigydžiau savo plaukučius, kurių tuo metu stipriais nebevadinau.
ne per seniausiai vėl nuėjau pas kirpėja (ačiu Dievui ,kad ta pirmąją pakeičiau) ir vėl paprašiau cheminio (kartais tikrai pametu galva) blush2.gif o ji man atsakė, kad tikrai nedės, nes plaukai ir taip raitosi, tai su difuzeriu sugarbanojo ir thumbup.gif dabar galiu turėti garbanas kai tik noriu ir negadindama plauko biggrin.gif
Atsakyti