Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Villke @ 2006 12 15, 15:47)
Aš taip pat naudoju profesionales priemones ir labai dziaugiuosi. Plaukai blizga, atrodo labai natūraliai. O priežiūra daug paprastesnė.  thumbup.gif


o kokias tas profesionalias priemones naudoji nes pas mane tai tokio kaip blizgesio tai nera siaip minksti faini plaukuciai as jais patenkinta bet blizgesio nera g.gif gal pas tave sudeta ne ant dazytu plauku, nes pas mane dazyta kaip sruogeles tai jau biski plaukai susigadine ir dar cheminukas tai uztai turbut ir neblizga g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 15, 16:26)
o kokias tas profesionalias priemones naudoji nes pas mane tai tokio kaip blizgesio tai nera siaip minksti faini plaukuciai as jais patenkinta bet blizgesio nera g.gif gal pas tave sudeta ne ant dazytu plauku, nes pas mane dazyta kaip sruogeles tai jau biski plaukai susigadine ir dar cheminukas tai uztai turbut ir neblizga g.gif


Mano dėta ant dažytų (ne šviežiai, jau šiek tiek nuaugusių), paskui (po 3 savaičių) vėl dažyta. O naudoju kaukę Barex firmos (Italija). Ji su silikonu, intensyviai priežiūrai. Pirkau pas kirpėją.
Atsakyti
Kaip jums visoms pavydziu, kad galite chemini susideti. Viena karta buvau ir as toki nestipru, lengva susidejus, buvau labai patenkinta. Bet dabar mano kirpeja tiesiai sviesiai pasake : arba naturalus plaukai ir cheminis, arba sviesus be cheminio. schmoll.gif Nes mano plaukuciai labai sausi, o sviesinimas dar labiau sausina, tai jei chemini susideciau-turbut be plauku likciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 12 15, 20:20)
Mano dėta ant dažytų (ne šviežiai, jau šiek tiek nuaugusių), paskui (po 3 savaičių) vėl dažyta. O naudoju kaukę Barex firmos (Italija). Ji su silikonu, intensyviai priežiūrai. Pirkau pas kirpėją.


O tau dazo tik saknis ar visa laika visus plaukus, nes as dabar galvoju net kol kas nedazysiu pasiziuresiu kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 16, 17:09)
O tau dazo tik saknis ar visa laika visus plaukus, nes as dabar galvoju net kol kas nedazysiu pasiziuresiu kaip bus g.gif


Kaip kada. Jei dažau viena spalva, tai tik šaknis, bet jei sugalvoju, kad noriu sruogų, tai visą galvą. Šiuo metu esu "vienspalvė" biggrin.gif ir dar su cheminiu lotuliukas.gif Prieš cheminį turėjau sruogeles, susidėjusi visus plaukus pasidariau vienspalvius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Villke: 18 gruodžio 2006 - 22:21
As ir noreciau pasipuikuoti banguotais plaukeliais,bet visgi prisibijau chemini daryti,nes pacios gan silpnoki.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rolandita @ 2006 12 21, 02:06)
As ir noreciau pasipuikuoti banguotais plaukeliais,bet visgi prisibijau chemini daryti,nes pacios gan silpnoki.... verysad.gif


Pas mane irgi silpnoki bet kazkaip kai susidejau lengva chemini tikrai esu labai patenkinta plaukai visada pakelti nuo saknu, ne taip riebaluojasi, o kai buvo lygus tas plauku silpnumas labiau matesi negaledavau vaikscioti palaidais nes pusdavosi galai kur buvo nuo dazymo pasuse galai, o kai cheminis tikrai taip nekranta i akis ax.gif siaip patarciau pasikonsultuot su gera kirpeja ir tikrai nebijot lengvas cheminis vaistus laiko ( bent jau man ) tik 10 min. 4u.gif
Atsakyti
kur galeciau kaune susidet spiralini?
Atsakyti
O as turiu toki gal ir kvaila klausima, mano ilgi plaukai ir noreciau susideti stambiu garbanu, na kad plaukai butu banguoti, koki silpna chemini.. tik man idomu kaip paskui po cheminio plaukai atrodo, ar tas cheminis nuauga, ar paprasciausiai issileidzia ir viskas? Nes jei kaip senais gerais laikais, noredavai vel tiesiu plauku reikedavo ilgai atsiaugineti, kol visi ataugdavo? 4u.gif Beje, idomu kiek islaiko toks cheminis? ax.gif
Atsakyti
Atauga, ir labai kenkia plaukams, nesvarbu ar silpnas ar stiprus, as tai nesiulyciau niekam, jokio cheminio, praejo virs dvieju metu kol plaukai mano ataugo, buciau turejusi iki uzpakalio jau, bet nuolat juos reikejo patrumpint, nes atrode nesveiki...O buvau susidejusi toki vidutiniska, mano plaukai buvo kai dejausi iki puse nugaros...
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 02 16, 23:18)
O as turiu toki gal ir kvaila klausima, mano ilgi plaukai ir noreciau susideti stambiu garbanu, na kad plaukai butu banguoti, koki silpna chemini.. tik man idomu kaip paskui po cheminio plaukai atrodo, ar tas cheminis nuauga, ar paprasciausiai issileidzia ir viskas? Nes jei kaip senais gerais laikais, noredavai vel tiesiu plauku reikedavo ilgai atsiaugineti, kol visi ataugdavo?  4u.gif  Beje, idomu kiek islaiko toks cheminis?  ax.gif


Patarciau ilgu plauku negadinti geriau nusipirk stambius suktukus ir susisuksi plaukus kada noresi rolleyes.gif nes ilgi kol tau nuaugs tai prasikeiksi, nes zinok greitai atsibosta ax.gif
Atsakyti
O gal esat kuri naudojus karstus suktukus?Nezinau kaip tiksliai vadinami,bet jei kas esat naudujus manau zinot apie ka kalbu:)
Atsakyti