Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Elzė @ 2006 11 28, 15:14)
as jau kuris laikas mastau kad noriu garbanu.... siaip mano plaukai pasipute, linke suktis. Pries kokius 5m buvau susidejus. Nepatiko tai kad jis buvo per smulkus  doh.gif taciau pati prieziura labai liux. Atskeli, putomis pasiausi ir pirmyn... smile.gif
o kokia kaina?
o kur dejai? kad nenueiti... ir kokia kaina?
va ir man labai idomu.....
kur dejai? kokia kirpeja ir kokia kaina? kokios priemones?


As esu is kauno, dejau Hermio kirpykloje , kur yra toks viesbutis hermis savanoriu gale drinks_cheers.gif mokejau 150 Lt. verysad.gif bet kadangi dar priemoniu reik isigyti tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 11 29, 17:36)
As esu is kauno, dejau Hermio kirpykloje , kur yra toks viesbutis hermis savanoriu gale  drinks_cheers.gif mokejau 150 Lt.  verysad.gif bet kadangi dar priemoniu reik isigyti tai  doh.gif

o kaip rezultatas? gal galima plauku foto? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 11 30, 11:35)
o kaip rezultatas? gal galima plauku foto? rolleyes.gif


Matai galiu fotkinti tik su telefonu tai nelabai gali gautis gal as geriau pasakysiu tel. nueik ir pasikonsultuok su ta kirpeja 868534038 4u.gif
Atsakyti
Aš nuolat deduos ir labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Viso dėjaus gal kokius jau 10 kartų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 11 28, 14:14)

o kur dejai? kad nenueiti... ir kokia kaina?



Hyper Maximoj kur yra tas salonas, pavadinimo nepamenu. 165lt mokėjau.
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 12 02, 18:52)
Aš nuolat deduos ir labai patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Viso dėjaus gal kokius jau 10 kartų  4u.gif



o ne paslaptis kur? blush2.gif
Atsakyti
Gal cia ir ne i tema,bet gal zinot is kur butu galima parsisiusti pastu dideliu "suktuku",kur plaukus nuo saknu pakelia..... g.gif ...Parduotuvese kazkaip niekur neteko matyti-visi tokio vidutinio dydzio,o man reikia dideliu.... biggrin.gif
Atsakyti
O mano cheminukui jau kelios savaites , labai patenkinta kad susidejau anksciau nuvaziuodavau i koki kaima keliom dienom , o ten kaip zinia kazkaip greitai plaukai riebaluojasi, o dabar vaziuoju ir nieko plaukai grazus pasipute mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi galvoju apie chemini.Mano plaukai tiesus kaip stagarai,jokios garbaneles kur ir siaip nepaklusnus niekam.Kazkokio imantraus kirpimo nenoriu darytis,o siaip tai niekaip neatrandu kirpimo,kad plaukai igautu tinkama man forma.Tai galvoju,gal susidet lengva,stambu,vos banguojanti chemini.Mano plaukai stori ir netrumpi.Kartais taip su jais susipykstu,kad nereikia nei slinkimo blush2.gif Beje,kiek laiko turi but praeje nuo dazymo iki cheminio?
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2006 12 11, 00:33)
As irgi galvoju apie chemini.Mano plaukai tiesus kaip stagarai,jokios garbaneles kur ir siaip nepaklusnus niekam.Kazkokio imantraus kirpimo nenoriu darytis,o siaip tai niekaip neatrandu kirpimo,kad plaukai igautu tinkama man forma.Tai galvoju,gal susidet lengva,stambu,vos banguojanti chemini.Mano plaukai stori ir netrumpi.Kartais taip su jais susipykstu,kad nereikia nei slinkimo blush2.gif  Beje,kiek laiko turi but praeje nuo dazymo iki cheminio?


nu koks menesiukas turi but praejes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 12 13, 15:09)
nu koks menesiukas turi but praejes mirksiukas.gif

Jo, menesiuko reikia mazdaug. Nes nuima dazu spalva cgeminis (spalva, kuria dazyti plaukai, pablunka) ir siaip plaukui nelabai gerai.

Papildyta:
as dejausi chemini gal kokius 3 kartus. Galiu pasakyti tik tiek, kad reikia eiti pas pazistama kirpeja, kuri tikrai moka deti, nes kitaip arba per daug vaistu uzdeda, arba plaukus "uzlauzia" ir jie pradeda slinki arab nutrukineti. Be to, kai susidedi chemini, plaukai sauseja, reikia nemazai priemoniu tam, kad plaukai atrodytu graziai.As visada naudodavau po cheminio profesionalias priemones, kurias isigydavau is kirpejos, turejau net ir cheminio metu grazius blizgancius plaukus. Man cheminis buvo labai gera iseitis, nes turiu greitai besiriebaluojancius plaukus.
Tik man nelabai patikdavo cheminyje tai, kad kai plaukai pradeda nuaugineti, tai jie tiesesni buna.... o mano toks plaukas, kad cheminis praktiskai neissileidzia, tai tekdavo ataugant plaukams cheminii sugarbanavima patiesinti. Bet kai tai darydavau tik karta - du per savaite, kazkaip problemu nekildavo
Atsakyti
QUOTE(nenuorama82 @ 2006 12 14, 10:22)
Jo, menesiuko reikia mazdaug. Nes nuima dazu spalva cgeminis (spalva, kuria dazyti plaukai, pablunka) ir siaip plaukui nelabai gerai.

Papildyta:
as dejausi chemini gal kokius 3 kartus. Galiu pasakyti tik tiek, kad reikia eiti pas pazistama kirpeja, kuri tikrai moka deti, nes kitaip arba per daug vaistu uzdeda, arba plaukus "uzlauzia" ir jie pradeda slinki arab nutrukineti. Be to, kai susidedi chemini, plaukai sauseja, reikia nemazai priemoniu tam, kad plaukai atrodytu graziai.As visada naudodavau po cheminio profesionalias priemones, kurias isigydavau is kirpejos, turejau net ir cheminio metu grazius blizgancius plaukus. Man cheminis buvo labai gera iseitis, nes turiu greitai besiriebaluojancius plaukus.
Tik man nelabai patikdavo cheminyje tai, kad kai plaukai pradeda nuaugineti, tai jie tiesesni buna.... o mano toks plaukas, kad cheminis praktiskai neissileidzia, tai tekdavo ataugant plaukams cheminii sugarbanavima patiesinti. Bet kai tai darydavau tik karta - du per savaite, kazkaip problemu nekildavo


Aš taip pat naudoju profesionales priemones ir labai dziaugiuosi. Plaukai blizga, atrodo labai natūraliai. O priežiūra daug paprastesnė. thumbup.gif
Atsakyti