Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

aš irgi dėsiuos lengvą cheminį blush2.gif Mano kirpėja dirba tik su wella priemonėmis, tai manau labai nenudegins galvos hihihi.gif sako pas mus kaimuke labai pigiai deda cheminį, iš Kauno panos atvažiuoja pas gimines ir eina pas mus į kirpyklą biggrin.gif Tai gal 200 nenulups ax.gif
Atsakyti
o kur tas tavo kaimukas kad ten taip pigu unsure.gif Ksaune tai gerose kirpyklose tai be 150 neapsieisi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 11 20, 15:49)
o kur tas tavo kaimukas kad ten taip pigu  unsure.gif Ksaune tai gerose kirpyklose tai be 150 neapsieisi schmoll.gif


Kupiškis ax.gif
Atsakyti
oij,pazystamas ir man tas jausmas, kai norejosi garbaneliu,puriu plauku ir dar biesas zino ko.nu ka kaip tariau taip ir padariau:numoviau i kirpykla ir susidejau chemini doh.gif oij boba durna buvau!jau pusantru metu, kaip ta seveliura tebera ant mano plauku verysad.gif dar kokie 5-6cm yra like to nelemtojo cheminio doh.gif is sveiku ir tikrai graziu plauku neliko nieko blink.gif nepatarciau detis to cheminio...
Pritariu starbee, kad chemija ir lieka chemija... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemuze @ 2006 11 21, 22:20)
oij,pazystamas ir man tas jausmas, kai norejosi garbaneliu,puriu plauku ir dar biesas zino ko.nu ka kaip tariau taip ir padariau:numoviau i kirpykla ir susidejau chemini doh.gif oij boba durna buvau!jau pusantru metu, kaip ta seveliura tebera ant mano plauku verysad.gif dar kokie 5-6cm yra like to nelemtojo cheminio doh.gif is sveiku ir tikrai graziu plauku neliko nieko blink.gif nepatarciau detis to cheminio...
Pritariu starbee, kad chemija ir lieka chemija... mirksiukas.gif


Nu tikrai pritariu kad kol nuauga biski vargas bet manau turincioms tikrai plonus ir daznai besiriebaluojancius plaukus ( cia kaip as ) tai puiki iseitis thumbup.gif
Aisku turincioms ilgus tiesius plaukus tikrai nepatarciau schmoll.gif
Atsakyti
man jau kokius 3-4 kartus nevykusiai cheminį sudėjo. Bet nieko, atsiauginu ir vėl einu. Va, paskutinis kartas išvis siaubingas - plaukai nulūžinėjo, pvz dabar turiu tokią a la grifką doh.gif tiesiog nulūžo sruoga plaukų virš kaktos doh.gif ne paslėpt, nei nukirpt, nei prisegt doh.gif dabar laukiu, kol nuaugs pakankamai, pakirpsiu plaukus ir vėl susidėsiu tongue.gif

beje, Eurokos yra toks dalykas kaip tarsi cheminis namų sąlygom. Rusiškas įpakavimas, paprasta dėžutė, nekainuoja nė dešimties litų. Kažkokia natūrali chemija. Tai mano mama pastoviai savo cheminį su tuo tirpaliuku atsinaujina. Rezultatas tiesiog puikus thumbup.gif
Atsakyti
Dariausi chemini pries 4 metus. Plaukus turejau beveik iki liemens, vos vos besigarbanojancius, bet visiskai nemokejau su jais elgtis ir nusprendziau, kad reik cheminio. Tada susiradau centre neva labai gera salona (man nebuvo svarbu kiek sumoket, kad tik nesugadintu plauku), tada dar mazai turejau supratimo apie salonus. Pasidariau chemini doh.gif Nors ir visaip man sake, kad sutepe kazkokiom specialiom priemonem, kad tik plaukam nepakenktu (o as buvau pries savaite iki to dazhyta chna, ka pasakiau kirpejai ir ji patikino, kad galima daryti chemini, kad praejo pakankamai laiko).

Vienu zodziu, garbanu ant manes nelabai buvo. Po savaites plaukai pradejo slinkti kuokstais, tiesiog nuiminejau nuo pakausio ilgiausias sruogas.... Po to pradejo ataugineti nauji ir tarp ilgu plauku styrojo "eziuko spigliai"...

Kai susiradau normalia kirpeja, teko apsikirpti minimum 20cm...po to dar... po to iki peciu... verkiau...po to auginau...

Dabar vel turiu plaukus iki juosmens...daugiau cheminio nedarysiu.

Labai pavydziu toms, kurioms pavyksta gerai pasidaryti ir kurios dziaugiasi !!!
Atsakyti
Kaip žiūriu tai tikraid augiau tokių kurios nusivylė cheminiu , o ne džiaugiasi , taigi visiškai įsitikinau , kad cheminį dėt neverta.
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 23, 21:50)
Kaip žiūriu tai tikraid augiau tokių kurios nusivylė cheminiu , o ne džiaugiasi , taigi visiškai įsitikinau , kad cheminį dėt neverta.


aš, nors ir nusivyliau, jį vis tiek dėsiu. Manau, čia labai daug priklauso nuo kirpėjos ir jos darbo kokybės bei rezultato - sudėto cheminio. ale visos nesėkmės manęs nuo cheminio neatbaido. Va ataugs plaukučiai, pailsės truputuką, atsigaus- ir vėl susidėsiu cheminį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 11 24, 11:31)
aš, nors ir nusivyliau, jį vis tiek dėsiu. Manau, čia labai daug priklauso nuo kirpėjos ir jos darbo kokybės bei rezultato - sudėto cheminio. ale visos nesėkmės manęs nuo cheminio neatbaido. Va ataugs plaukučiai, pailsės truputuką, atsigaus- ir vėl susidėsiu cheminį  mirksiukas.gif


o as jau ir susidejau kol kas labai dziaugiuosi nes anksciau buvau susidejus stipru tai biski buvau nepatenkinta, o dabar lengva tai labai fainai plaukai atrodo vos vos garbanoti thumbup.gif
Atsakyti
As irgi tris kartus buvau susidejusi chemini bigsmile.gif
Pirma karta normalaus stiprumo, tai pora savaiciu kol neapgydziau ivairiom kaukem, tai nekaip atrode.
Antra karta kai dejau, tai durna buvau, nes nepalaukiau kol plaukai visiskai ataugs, tad patikekit, vaizdelis buvo tragiskas.
Pries dedant trecia karta, atsiauginai pilnai plaukus, prisipirkau prof plauku prieziuros priemoniu. Sudejo lengva chemini, tai net tu kaukiu nei priemoniu nereikejo, plaukai buvo super, purus, lengvi, niekas negaledavo pasakyt kad cheminis buvo detas.

beje, pries dedant pirmaji chemini (pries 3 metus), plaukai nuolat slinkdavo. Tiesiog visad man budavo norma, kad issiplovus galva is sepecio issimdavau sauja plauku (maniau, jog plaukai ploni ir silpni, tad taip turi buti) doh.gif Bijau cia prisisneket, taciau jau lygiai 3 metus nezinau kas yra plauku slinkimas - nei esant su cheminiu, nei jam nuauginejant! Dabar issiplovus galva is sepecio isimu vos keleta plauku ir seiminyksciai pastebejo, kad mano kudlos nebesidraiko po visus namus kakip anksciau biggrin.gif
Atsakyti
as jau kuris laikas mastau kad noriu garbanu.... siaip mano plaukai pasipute, linke suktis. Pries kokius 5m buvau susidejus. Nepatiko tai kad jis buvo per smulkus doh.gif taciau pati prieziura labai liux. Atskeli, putomis pasiausi ir pirmyn... smile.gif

QUOTE(Azazella @ 2006 08 11, 17:39)
Ryzausi  pagaliau, pasidariau.
Efektas - super.
Nieko panasaus i ta chemini, kuri dariausi pries 15 metu. Plaukai issausejo, bet ne daugiau nei po dazymo, tikejausi, kad bus daug blogiau.
Daro dabar visai kitaip...
Plaukus dabar galiu pasidaryti kaip noriu, noroiu- stambiom garbanom, noriu - issitiesinu ir  plaukai tik papure, zodziu - as patenkinta.

o kokia kaina?

QUOTE(Isila @ 2006 09 09, 21:56)
žodžiu, cheminį dėjau prieš 3 mėn, plaukai atrodo siaubingai Maža to, prie kaktos tokia maža grifka nulūžinėjo, tai stovi kuookštas it gaidžio skaiterė. Gerai, akd ima atauginėt. Košmaras kažkoks kaip sugadino plaukus. Cheminio vis tiek noriu, eisiu į kitą kirpyklą. Kas kokią parekomenduos?

o kur dejai? kad nenueiti... ir kokia kaina?

QUOTE(vilmuciukas @ 2006 10 26, 11:55)
o kur kaune geriausiai deda chemini? labai jau gundausi susideti  g.gif  . mano plaukai stori iki peciu, tikiuosi nesusigadinsiu labai.

va ir man labai idomu.....

QUOTE(egluziukas @ 2006 11 25, 21:58)
o as jau ir susidejau kol kas labai dziaugiuosi nes anksciau buvau susidejus stipru tai biski buvau nepatenkinta, o dabar lengva tai labai fainai plaukai atrodo vos vos garbanoti thumbup.gif

kur dejai? kokia kirpeja ir kokia kaina? kokios priemones?
Atsakyti