Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

O gal kuri gali ką patarti ką naudoja po cheminio, nes aš niekada daugiau nebesidėsiu jo..... mano plaukai garbiniuoti labai tačiau sumaniau dar pasigarbiniuoti wink.gif nebežinau....
sausi, stovi kaip šiušalai, nušiurę nebežinau ką daryti.
Kaip padėti mano plaukučiams? Gal kuri žino gerų priemonių nes jau nebežinau kur dėtis..... baiosu pagalvoti kad taip pasidariau.
Niekam nerekomenduoju nes vistik labai nudžiovina plaukučius o kai nuauga negi vėl dėsitės..... oj ne.... manau jog geriau džiaugtis tuom ką turime...
Atsakyti
Mano plaukai šviesinti, ilgi (dengia krūtinę) ir prieš dvi savaites susidėjau lengvą cheminį... Rezultatas iš goržio pusės - labai gražu, gavos taip kaip ir įsivaizdavau thumbup.gif Bet vieną dieną pabandžiau išsiplovus galvą jokių putų nedėt... tai košmaras blink.gif Plaukai pasišiaušė - net šukuot geriau nebandyt, sausi verysad.gif Tai dabar belieka išsiplovus galvą kokias tris dienas nelyst prie plaukų ir taip nesišukavusiai vaikščiot doh.gif
Kirpėja sakė, kad laikui bėgant plaukai patys po truputį išsitiesint, nebus taip, kad puse galvos garbanota, puse ne. Tipo kaukių negalima laikyt, nes plauką tiesina. Tad kas norit greičiau tiesesnių plaukų - laikykit kaukes biggrin.gif
Antrą kartą nežinau ar dėčiaus g.gif Per daug vargo, arba dar nemoku susitvarkyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 06 spalio 2006 - 20:14
kol nezinojau apie prof.priemones,tai naudojau Gliss Kur,ypac plaukai graziai atrodydavo po nuplaunamos "3 min.kaukes".Plaukai atrodydavo kaip dregmes prisotinti,zodziu sveikai.

Pasiulyciau John Frieda plaukams seruma,bet kad jo Lietuvoje nera pirkti,bet jei butu kokia drauge Anglijoje,paprasyk,kad atsiustu,nes chemiskai paveikti plaukai is karto atsigauna.Ir garbaneles atrodo kaip nupoliruotos
Atsakyti
kas galit atsakyti - kai atauga cheminis, kaip bus vėl daromas: ar tik ant šaknų bus tepamas chemikalas ar vėl ant viso ilgio plauko?
Atsakyti
o kiek jūs mokat už cheminį?
nes aš gundausi blush2.gif
kirpėja sakė, kad naudos geriausias priemones
bet kaina bus tarp 100-200 Lt ax.gif

o vėliau reikės daryti tik šaknų rekonstrukciją g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2006 10 18, 10:46)
kas galit atsakyti - kai atauga cheminis, kaip bus vėl daromas: ar tik ant šaknų bus tepamas chemikalas ar vėl ant viso ilgio plauko?


Įmanoma tik ant šaknų daryti, tačiau turi kirpėja apsaugą ant likusių plaukų uždėti, kad per naują tų pačių plaukų nenudegintų. Žodžiu ne visos kirpėjos varginasi taip... bet tu paieškok geriau, kuri turės tokios apsaugos, nes juk gaila gadinti plaukučius vėl... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOVEZA @ 2006 10 18, 12:59)
Įmanoma tik ant šaknų daryti, tačiau turi kirpėja apsaugą ant likusių plaukų uždėti, kad per naują tų pačių plaukų nenudegintų. Žodžiu ne visos kirpėjos varginasi taip... bet tu paieškok geriau, kuri turės tokios apsaugos, nes juk gaila gadinti plaukučius vėl...  bigsmile.gif

o tai čia ta apsauga, kur vadinama "kompresas"?
Atsakyti
Seip toms kurios dedasi cheminy, patarceu jy atsiauginti, palepinti plaukus, atgaivinti ir kai uzsimanysit deti wel per nauja, nes dedant kas karta ir wis atnaujinant nuo saknu galit iswis be plauku likt, kad ir kokios geros priemones bebutu.. seip noreceu paklausti, gal kuri zino, kur kaune gerai deda cheminy, bet as noreceu tik prie saknu, kad butu pasipute plaukai, o tai mano tokie tiesus, tokie lygus.. doh.gif noriu kad bent kiek pasisiausus buceu 4u.gif
Atsakyti
o kur kaune geriausiai deda chemini? labai jau gundausi susideti g.gif . mano plaukai stori iki peciu, tikiuosi nesusigadinsiu labai. as labiau noreciau susidet kokiem 3 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuciukas: 26 spalio 2006 - 10:57
QUOTE(vikta @ 2006 10 18, 14:21)
o tai čia ta apsauga, kur vadinama "kompresas"?

Kad nezinau ar kompresu vadina, ar ne. Aš kiek žinau geresnės plaukų priežiūros priemonių firmos pvz. Wella tokiom apsaugom prekiauja. Tokia apsauga tepama ir ant šviesintų sruogelių prieš dedant cheminį, kad dar labiau nepažeistų tų blonduotų sruogų.
Atsakyti
aš aplamai nerizikuočiau dėt cheminį, kam gadint taip plaukus doh.gif pati porą kart dėjaus, ir gailiuosi, nesvarbu kokios geros priemonės būtų, chemija lieka chemija ax.gif
Atsakyti
Mano irgi plaukai labai ploni ir greiciausiai eisiu deti lengva chemini nes taip vaikscioti susirisus jau nebegaliu schmoll.gif
nueini i kirpykla nudazo, susukuoja , iskelia prie saknu tai liuks, o po pirmo plovimo vel uodegyte gresia blink.gif
as taip sukuotis nemoku kaip kirpykloi tai desiu chemini thumbup.gif
anksciau esu dejusi normalu chemini tai kai ataugineja tai nekas, dabar kai bus lengvas tikiuosi nebus taip baisu ir nuaugines plaukai graziai nereikes nusirauti biggrin.gif
Atsakyti