Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Aš irgi prieš keletą dieną pasidariau cheminį. Mano plaukai nepaklusnūs, tai dabar džiaugiuosi savo plaukučiaus ir garbanoti, ir papurę, ir ir paklusnūs, o plaukai tik truputį pasausėja, ne taip kaip anksčiau būdavo, kad palieka kaip šiaudiniai. Juk dabar visai ktokias priemones naudoja.
Atsakyti
as irgi noriu detis,tiek ieskau kirpejos kuri gerai ismanytu savo darba ir tausotu mano plaukucius rolleyes.gif Kiek laiko po/iki cheminio turi praeit po/pries dazyma?
Atsakyti
Aš prieš savaitę nuėjau pas kirpėją pasiryžusi dėtis cheminį. Kirpėja negalėjo patikėti, kad aš jo noriu, turėdama banguotus plaukus blink.gif Ji man išdėstė pusės valandos paskaitą apie tai, kaip atrodys mano plaukai su cheminiu, kaip atauginės, kad ataugti gali visiškai tiesūs blink.gif Supratau, kad aš noriu visai ne tokio vaizdo.
Taigi baigėsi tuom, kad ji man su difuzorium per dvi minutes padarė garbanėles, kokių aš norėjau, ir svarbiausia, kad ir pati po to tokias pačias pasidariau jau kelis kartus (taip pat ir šiandien) thumbup.gif
Va taip jos atrodo:
user posted image

Taip kad siūlau pagalvoti dar kartą visoms, ypač turinčioms banguotus plaukus rolleyes.gif
Atsakyti
pasidariau chemini pries menesi. plaukai ir taip banguoti buvo. issirinkau labai isgirta kirpeja, drauge dedavosi pas ja chemini jau kelinti metai - ir as pati ivertinau kaip labai puiku rezultata.
na o kaip man? visiskai bereikalo zalojau plaukus - sukasi taip pat, kaip ir pries chemini - tikrai ne daugiau. tik plaukai labiau issausejo ir gal labiau puciasi, bet tik galai ... Ta pati kirpeja, tie patys suktukai, tos pacios priemones, o plaukai skirtingai sureagavo ir skirtingai atrodo... Tad patarimu cia jokiu negali buti, nes viskas labai priklauso nuopaties plauko.
Atsakyti
kažkada darydavausi cheminius, bet mano plaukai po to dar geriau ir greičiau augdavo. čia kaip kam
Atsakyti
AŠ dariausi cheminį tris kartus. biggrin.gif blush2.gif TAip su 1 metų pertraukom. Pirmą kartą buvo nepakartojama thumbup.gif , bet kitus likusius du kartus (nors plaukai jau buvo beveik nuaugę), cheminis laikėsi max du plovimus. O dėjo ta pati kirpėja, su tom pačiom priemonėm.
Viskas priklauso nuo individualių plaukučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mielosios reikia patarimo iš patirties nesu dejusi cheminio o dabar labai uzsimaniau tik va mano kirpeja labai prieš sako man nedes nes plaukai iki liemenuko uzsegimo na tokie pusilgiai bet...dazyti todel labai kirpeja ir nesutinka man sudeti sako kad labai sugadinsiu plaukus kad jie labai nusauses ir nušiurs o tai noreciau pabuti garbane nes plaukai nepaslankus paprastas sukumas nelabai laiko tai va gal kas dejot ant dazytu plauku sos pasidalinkit patirtim ACIU
Atsakyti
Ech kaip norėčiau lengvai banguotų plaukučių, nes mano tiesūs tiesūs ir nepasiduoda garbiniavimui su bigudukais ax.gif Tik va kažkaip nesiryžtu su tuo cheminiu, vis žala plaukams wink.gif
Atsakyti
žodžiu, cheminį dėjau prieš 3 mėn, plaukai atrodo siaubingai Maža to, prie kaktos tokia maža grifka nulūžinėjo, tai stovi kuookštas it gaidžio skaiterė. Gerai, akd ima atauginėt. Košmaras kažkoks kaip sugadino plaukus. Cheminio vis tiek noriu, eisiu į kitą kirpyklą. Kas kokią parekomenduos?
Atsakyti
Tai va kai paskaitai tokius atsiliepimus tai tikrai nebesinori garbanu bet manyciau gal kirpeja kazka ne taip padare bet iš kur zinoti kaip tau padarys kad ir gerai pazistama kirpeja ir kaip plaukai reaguos?
Atsakyti
As tainelabai uz chemini.Plaukai issauseja ,greiciau nusiplauna dazai.Jei kirpeja sudeda per stipru chemini,ar per ilgai palaiko fiksaza,plaukai tampa kaip sienas schmoll.gif O ant ilgesniu plauku sudetas cheminis negraziai atrodo,kai nuo saknu buna atauge doh.gif Na kiekvienos teise rinktis,taciau labai nukencia plaukai,o kuriu dar savaime pasibanguoja,tai dar geresni efekta gausite pasidare su difuzeriu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raraira @ 2006 09 09, 21:40)
Labas mielosios reikia patarimo iš patirties nesu dejusi cheminio o dabar labai uzsimaniau tik va mano kirpeja labai prieš sako man nedes nes plaukai iki liemenuko uzsegimo na tokie pusilgiai bet...dazyti todel labai kirpeja ir nesutinka man sudeti sako kad labai sugadinsiu plaukus kad jie labai nusauses ir nušiurs o tai noreciau pabuti garbane nes plaukai nepaslankus paprastas sukumas nelabai laiko tai va gal kas dejot ant dazytu plauku sos pasidalinkit patirtim ACIU


Turbūt tavo plaukai blonduoti, kad nedėjo kirpėja. O jeigu taip, tai tikrai nuoširdžiai patariu nedėti, nes rezultatas tikrai prastas bus: nušiurimas garantuotas net jei lengvą cheminuką dėsies. Pradės lūžinėti, praras blizgesį ir jei norėsi dar kada pasidažyti kokiu atspalviu - spalva nusiplaus tikrai greitai. Ždžiu norėsis kuo greičiau nusikirpti. Žinau, nes pati turiu kirpėjos diplomą, o ir pati ant savo plaukų esu nemažai išbandžiusi. Išeitis - difuzeris.
Papildyta:
QUOTE(rys @ 2006 09 09, 21:44)
Ech kaip norėčiau lengvai banguotų plaukučių, nes mano tiesūs tiesūs ir nepasiduoda garbiniavimui su bigudukais  ax.gif Tik va kažkaip nesiryžtu su tuo cheminiu, vis žala plaukams  wink.gif


Klausyk, jei tavo plaukai labai tiesūs ir nepasiduoda bigudukams, tai kirpėją būtinai įspėk apie tai. Greičiausiai tau parinks stipresnius chemikalus. Jei neįspėsi, tai gali iš karto cheminis išsileisti. O kas dėl žalos, tai jei plaukai stiprūs ir sveikai atrodo, tai labai neturėtų susigadinti. Tik gaila kai ilgiems plaukams stipresnį susideda panos, tada pora mėn. labai gražiai atrodo, bet vėliau vargsta kol atsiaugina...
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2006 09 09, 21:56)
žodžiu, cheminį dėjau prieš 3 mėn, plaukai atrodo siaubingai Maža to, prie kaktos tokia maža grifka nulūžinėjo, tai stovi kuookštas it gaidžio skaiterė. Gerai, akd ima atauginėt. Košmaras kažkoks kaip sugadino plaukus. Cheminio vis tiek noriu, eisiu į kitą kirpyklą. Kas kokią parekomenduos?


Tau tai tikrai tada per stiprius chemikalus parinko, jei kirpčiukai nulūžinėjo. O gal buvo pablonduoti? Jei dabar vėl eisi į kitą kirpyklą, tai tau reikia kaip nors sužinoti kokiais chemikalais buvo prieš tai dėtas cheminis... nu kokios firmos ir kokio stiprumo... ir informuoti kirpėją, kad vėl tas pats nepasikartotų. Gal tau dar fiksažą per ilgai išlaikė - o jis labai išgarina drėgmę iš plauko. O dabar jei dėsi ant to pačio cheminio, tai gali gautis šiaudai (nu tose vietose kur jau buvo dėtas ch.). Gal tu geriau tik šaknis darykis? g.gif pasiieškok kokios geresnės kirpėjos. Kai aš mokiausi kirpėjų mokykloje, buvo gerai išmananti cheminius meistrė, tik kiek kainuoja cheminis pas ją tai tikrai nepasakysiu. Parašyk man AŽ jei susidomėjai tai pasakysiu kur ją rasti. Sėkmės smile.gif
Atsakyti