Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

na, ant mano galvos, berods, jau 8 cheminis... ale kaip man nepasisekė, suplojau didelę sumą, o susidėjo tik pusė galvos. NUėjau, padarė tai pusei iš naujo- rezultatas beveik nulinis doh.gif doh.gif daugiau į tą kirpyklą neisiu schmoll.gif tai dabar vėl turiu bėdą - reikia kirpėjos geros cheminiam sudėt. gal kas žinot Kaune kirpėją, kuri tikrai gerai cheminį sudeda?
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2006 06 28, 11:31)
ir as visa gyvenimeli svaigau del cheminio. plaukai ploni, dazyti, bet patys siek tiek sukasi - zodziu - nei tiesus, nei garbanoti....gavau viena rekomendacija - lengvas cheminis, plaukams iki peciu -  su nuolatines klientes nuolaida 150 lit  blink.gif  ! Dievuliau brangus, man daugoka....ir dar ta baime, kad visai plauku neliks...


Nu man buvo taip, kad plaukai ploni, bet jų daug, dažyti, kai sudėjo "lengvą" cheminį, tai gailėjausi... gal specė ne kokia, gal mano plaukai netinkami... Du kartus gyvenime dariausi ir vis po kiekvieno žadėjau, kad bus pirmas ir paskutinis kartas lotuliukas.gif Kažin kada dabar vėl sumąstysiu doh.gif Dabar jau baigiu atauginti cheminio nudegintus plaukus...
Atsakyti
Jau seniai noriu cheminio,tik vis dvejoju,nes noriu ir sviesesniu plauku(dabar tamsi ruda spalva).Mano is prigimties truputi garbanojasi didelemis netvarkingomis garbanomis,bet tik apatinis plauku sluoksnis.Negalima butu padaryti taip,kad per kelis menesius prisideciau daug sviesesniu sruogeliu (tokiu kokiu noriu spalvos)kirpykloje,o ant kitos vasaros susideciau lengva chemini?Ir noreciau suzinot mazdaug kokiu didumu skiriasi mazos ir dideles garbanos?
Atsakyti
user posted imagenoreciau kazko tokio,ar imanoma?
Atsakyti
QUOTE(arabella @ 2006 08 05, 12:54)
noreciau kazko tokio,ar imanoma?


Čia kiek suprantu su suktukais padaryta ax.gif
O jei tavo plaukučiai kažkiek banguojasi natūraliai - pabandyk formuoti su priemonėm spec garbanų formavimui.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 08 05, 14:34)
Čia kiek suprantu su suktukais padaryta ax.gif
O jei tavo plaukučiai kažkiek banguojasi natūraliai - pabandyk formuoti su priemonėm spec garbanų formavimui.

Gal ir taip rolleyes.gif ,bet noreciau mazdaug tokio dydzio garbaneliu,ar jos bent jau butu panasios darant chemini dideliais suktukais?
Atsakyti
Gal kas galit parekomenduoti gera kirpeja Vilniuje, kuri sudetu chemini ir po to plaukai nebutu siaudiniai, nutriuse ir pan.
Atsakyti
QUOTE(arabella @ 2006 08 05, 17:08)
Gal ir taip  rolleyes.gif ,bet noreciau mazdaug tokio dydzio garbaneliu,ar jos bent jau butu panasios darant chemini dideliais suktukais?


Kažkaip nelabai manau, kad tokio dydžio suktukus naudoja darant cheminį g.gif: Kur kas smulkesni tie suktukai ax.gif turėjau tą malonumą su didžiasiais suktukais, bet vis tiek gygis tų garbanėlių buvo kaippas kokią Stašaitytę. Norėjau stambiau, ale neįmanoma buvo doh.gif:
Atsakyti
tai sviesinti ar dazyti,sruogeles detis nepatartina jei galvoju chemini darytis?Na net jei po 6men?Ir nezinau silpnesni ar stipresni detis?(

user posted image

o cia cheminio rezultatas?)atsiprasau,kad dedu nuotraukas,bet man svarbu zinot,kad po to nebutu soko pasidarius.
Atsakyti
QUOTE(arabella @ 2006 08 06, 17:43)
tai sviesinti ar dazyti,sruogeles detis nepatartina jei galvoju chemini darytis?Na net jei po 6men?Ir nezinau silpnesni ar stipresni detis?(

o cia cheminio rezultatas?)atsiprasau,kad dedu nuotraukas,bet man svarbu zinot,kad po to nebutu soko pasidarius.


jei darysi ant šviesintų sruogelių - tai cheminis labiau pažeis tuos plaukus, kurie buvo dažyti. Jie pradės šiauštis. Man taip buvo kai pirmą kartą dariausi cheminį (na bet sruogelės buvo uždažytos tamsia spalva, taigi kirpėja nematė sad.gif

Geriau jau pirma darytis cheminį, paskui atgaivinti plaukučius ir tik tada dažyti sruogelėmis.

Šitam paveiksliuke kažkas panašaus į tai ką turėjau aš ax.gif nostalgija blush2.gif Vėl noriu būt garbanota, tik galvoju kaip tai nekenksmingai padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
super grazios garbaneles,as irgi jau senokai noriu...na antrus metus,bet kazkaip vis azko laukiu ,jei noras nepraeis pasidovanosiu sau garbaneles.O cia dideliais suktukais daryta? g.gif
Atsakyti
Ryzausi pagaliau, pasidariau.
Efektas - super.
Nieko panasaus i ta chemini, kuri dariausi pries 15 metu. Plaukai issausejo, bet ne daugiau nei po dazymo, tikejausi, kad bus daug blogiau.
Daro dabar visai kitaip...
Plaukus dabar galiu pasidaryti kaip noriu, noroiu- stambiom garbanom, noriu - issitiesinu ir plaukai tik papure, zodziu - as patenkinta.
Atsakyti