Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

as viena karta irgi buvau pasidarius chemini.. ir po to lb lb pasigailejau... plaukai pasidare kaip siaudai ir niekaip atgaivint neisejo.. schmoll.gif visokias kaukes pirkau bet jokiu rezultatu.. beliko tik biski atsiaugint ir begt i kirpykla. apie chemini jau ir galvot nebesinori g.gif
Atsakyti
O aš susidėjau prieš metus ir vėl noriu, nes jau šaknys atauginėja... Dauguma kirpėjų atkalbinėjo, nes mano plaukai sausi ir lūžinėjantys, o viena ėmė ir padarė, ir labai sėkmingai, sakyčiau rolleyes.gif Tik antrą kartą jau truputi bijau g.gif Tiesa, dar sakė, kad gerai, jog aš plaukų nedažau, nes tada ir žala mažesnė.
Atsakyti
na aš planuoju liepos pabaigoje susidėti lengvą 4-8 savaičių cheminį, tačiau įdomu kaip jis laikysi ir atrodys ant mano palukų, nes jie laabai stori ir nepaslankūs. Gal kas bandėt tokį cheminį, kaip po jo plaukai, ar labai nukenčia?
Atsakyti
o kuom jis skiriasi nuo paprasto cheminio? mažiau žalingas ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes drinks_cheers.gif aš pernai ant vasaros cheminy ir dėjausi tai plaukai žilkiniai, šiaudiniai ir dar visokie negražūs liko... Bet blogiausia kad ir vėl planuoju dėtis vasarai, ant tiek gražu kad negaliu... 4u.gif ax.gif Žodžiu net žinant cheminio žalą, aš už jį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2006 06 15, 21:49)
o kuom jis skiriasi nuo paprasto cheminio? mažiau žalingas ar kaip?  blush2.gif

Kirpėja man sakė tipo mažiau pažeidžia plauką, plaukams ne toks žalingas.
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2006 06 14, 13:29)
na aš planuoju liepos pabaigoje susidėti lengvą 4-8 savaičių cheminį, tačiau įdomu kaip jis laikysi ir atrodys ant mano palukų, nes jie laabai stori ir nepaslankūs. Gal kas bandėt tokį cheminį, kaip po jo plaukai, ar labai nukenčia?

sveika
as toki dejausi
man kirpeja aiskino taip- kad jis issilaiko nuo 4 savaiciu iki 10 mazdaug, nu maksimus 3 mes, bet cia labai priklauso nuo pacio plauko, nes labai skirtingai plaukas ji priima ir skirtingai preparata sugeria
ir jis po to nenuaugineja, o kazkaip issileidzia po biski g.gif
man patiko, bet zinok man laikesi gal pusmeti, nu aisku po to ne garbanot buvo, bet vistiek plaukai tokie purus, lyg biski bangos.
pirma kart visai nieko blogo plaukam sakycia, problemu neturejau.
pasidariau antra kart- tai biski plaukai susigadino, ta dalis, kur ir senas cheminis buvo, nes mano tokie ilgesni, zemiau peciu. bet is principo nieko, priemones visokias panaudojau, dar varysiu galiuku pakirpt ir normaliai.
bet mano plaukai kitokie- jie ploni bet ju daug ir nepaklusnus.
antra karta dariausi po 8 menesiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Papooga @ 2006 04 14, 11:31)
Skai Astos plaukai - cheminis?  g.gif  O aš atsimenu kaip per m-1 jos abi su Gradauskiene apie plaukus diskutavo ir sakė, kad labai norėtų tiesius turėti ir pavydi tos kurios tiesius iš prigimties nešioja  lotuliukas.gif

Brangute, skaityk ką parašiau: aš su Asta mokiausi, jos plaukai visada buvo gražūs, sveiki, bet tiesūs, linų spalvos. jeigu neklystu cheminį jai pasiūlė garsusis kirpėjas emigravęs į Vokietiją Robertas. Beja pastaruoju metu ji irgi tiesiais ekrane rodosi - jai visaip tinka.
man cheminis vis dar laikosi (dėjau rugsėjo mėn) dabar ypač natūraliai atrodo, krenta tokiomis bangomis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flesi: 21 birželio 2006 - 15:46
QUOTE(flesi @ 2006 06 21, 17:44)
Brangute, skaityk ką parašiau: aš su Asta mokiausi, jos plaukai visada buvo gražūs, sveiki, bet tiesūs, linų spalvos. jeigu neklystu cheminį jai pasiūlė garsusis kirpėjas emigravęs į Vokietiją Robertas. Beja pastaruoju metu ji irgi tiesiais ekrane rodosi - jai visaip tinka.
man cheminis vis dar laikosi (dėjau rugsėjo mėn) dabar ypač natūraliai atrodo, krenta tokiomis bangomis.  thumbup.gif

pas tave cheminis krenta tokiomis bangomis kaip pas Stasaityte?
ant kokiu biguduku cia dareisi?
papasakok detaliai jei gali 4u.gif
Atsakyti
ir as visa gyvenimeli svaigau del cheminio. plaukai ploni, dazyti, bet patys siek tiek sukasi - zodziu - nei tiesus, nei garbanoti....gavau viena rekomendacija - lengvas cheminis, plaukams iki peciu - su nuolatines klientes nuolaida 150 lit blink.gif ! Dievuliau brangus, man daugoka....ir dar ta baime, kad visai plauku neliks...
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2006 06 28, 13:31)
ir as visa gyvenimeli svaigau del cheminio. plaukai ploni, dazyti, bet patys siek tiek sukasi - zodziu - nei tiesus, nei garbanoti....gavau viena rekomendacija - lengvas cheminis, plaukams iki peciu -  su nuolatines klientes nuolaida 150 lit  blink.gif  ! Dievuliau brangus, man daugoka....ir dar ta baime, kad visai plauku neliks...

na mano plaukai irgi ploni, bet ju daug. dazau jau daug metu. nieko man nuo lengvo cheminio neatsitiko g.gif
Atsakyti
tai gal , gerbiamoji, gali pasakyti kur darei chemini? smile.gif Aciu wink.gif
Atsakyti