Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

girdejau kad yra stambiu garbanu cheminis,bet vis bijau pabandyt apie ji nesuzinojus daugiau smile.gif gal kas galit padeti?
Atsakyti
Nelabai čia kas padės. Reiktų nueit į kirpyklą ir pasiklausinėt.Dar tas "stambus",neaišku konkrečiai kokio stambumo nori,labai didelių garbanų nedaro.Paprastai susidedi cheminį,o po to jei nori didelių gražių garbanų,reikia bigudukais susisukti.
Atsakyti
O aš buvau susidėjusi cheminį paprastoj kirpykloj ax.gif smile.gif Ir labai patenkinta likau! Paprasta priežiūra, minkštos mažos garbanėlės, mažiau riebaluojasi. Nežinau kodėl, tačiau jokių prblemų dėl nuauginėjimo neturėjau thumbup.gif- plaukai tiesiog po truputį mažiau garbanojosi ir tiek smile.gif Ir nors atrodo kad per tris metus jau turėtų viskas būt nuagę, man plaukai iš buvusių visai visai tiesių sušlapinti labai gražiai garbanojasi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As chemini buvau susidejusi du kartus. Po abieju kartu keikiausi, kad nebedesiu cheminio visa gyvenima. O dabar atsiauginau ilgus plaukus ir vel ruosiuosi treciajam cheminio kursui biggrin.gif Mano atveju gaunasi, kad cheminis kaip narkotikas. Viena karta paragaves negali sustoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2006 03 05, 10:13)
nu nesutinku visai, po cheminio kaip ir be jo reikalingos geros plauku prieziuros priemones.  Mano plaukai visai neklusnus, nesuformuojami, tai cheminis yra puiki iseitis. bet nereikia savo galvos patiketi bet kam. As irgi ilgai jam nesiryzau.  o del grozio... pvz.: ar jums negrazus A.Stasaitytes- Masalskienes plaukai??? as ja pazinojau kai jos plaukai buvo tiesuteliai linu spalvos (sveiki ir grazus) bet nei cheminis, nei nestumai, nei dazymas ju nsugadino - jos plaukai tokie pat grazus, tik spalvoti ir garbanoti... va ka reiskia geras meistras  thumbup.gif  ir kirpykla ne uz 8 Lt. lotuliukas.gif

Skai Astos plaukai - cheminis? g.gif O aš atsimenu kaip per m-1 jos abi su Gradauskiene apie plaukus diskutavo ir sakė, kad labai norėtų tiesius turėti ir pavydi tos kurios tiesius iš prigimties nešioja lotuliukas.gif

Aš tai irgi labai noriu cheminio, bet man sunku nupasakot kaip aš noriu atrodyt, todėl iki kirpyklos ir nenueinu, juk cheminiai būna ant įvairių bigudukų siauresnių, platesnių, spiralinių, būna tokie ilgi pagaliukai g.gif O dar kiek visko ko aš nežinbau ir neišmanau... Anksčiau stambių spiralių ant savo ilgų plaukų norėjau, o dabar tai nusikirpt ir ale negriuko garbanų norėčiau, nu tokių "sprogimas makaronų fabrike" lotuliukas.gif
Atsakyti
karta ir as esu pabandziusi detis chemini doh.gif tai daugiau niekada gyvenime nebedaryciau tokios klaidos:mmm
Atsakyti
Gal kas dejotes chemini Auroros kirpykloje (Šiauliuose)? Jei taip - pas kuria kirpeja ir kaip laikesi?
Atsakyti
Sveikos, noriu susidet chemini, ilgai svarsciau svarsciau ir nusprendziau, kad desiuos. Gal kas galit parekomenduoti gera kirpykla Vilniuje, kurioje butu dirbama su gera kosmetika? Arba gal kas esat apsilankiusios akropolyje kirpykloje (netoli kikos, ar ermitazo)? Kiek maciau, tai ten kosmetika tikrai gera, net sake, kad cheminis naluralus daromas, tik neisivaizduoju kaip tai gali buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada @ 2006 05 31, 21:04)
Sveikos, noriu susidet chemini, ilgai svarsciau svarsciau ir nusprendziau, kad desiuos. Gal kas galit parekomenduoti gera kirpykla Vilniuje, kurioje butu dirbama su gera kosmetika? Arba gal kas esat apsilankiusios akropolyje kirpykloje (netoli kikos, ar ermitazo)? Kiek maciau, tai ten kosmetika tikrai gera, net sake, kad cheminis naluralus daromas, tik neisivaizduoju kaip tai gali buti  g.gif

Galiu parekomenduoti Klaipėdoj, kartu ir giminaičius aplankytum lotuliukas.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Reiks ir si varianta apsvarstyti g.gif , jei Vilniuj nieko neatsirastu.
Atsakyti
straipsniukas apie chemini mirksiukas.gif
http://www.delfi.lt/....php?id=9820132
Atsakyti
Aciu uz staripsniuka smile.gif , speju, kad apsieisiu su popieriniais ar keramikiniais suktukais mirksiukas.gif , nors... biggrin.gif
Atsakyti