Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

O aš susigarbanijau plaukus praeitą rudenį ir esu labai patenkinta, nors prieš tai dauguma kirpėju sakė, kad cheminis tikrai ne mano plaukams... Mano plaukai ploni, galiukai labai skilinėja, todėl visos pranašavo, kad pusės plaukų neliks.
Vėliau susiradau tokią kirpėją, kuri, kai užsiminiau apie cheminį, visai šios idėjos nesukritikavo, o kaip tik pasakė, kad man labai tiks ir plauku daugiau atrodys ir ne tiap riebaluosis... Deja, as jau taip buvau prigasdinta, kad garbanėlėms ryžausi tik po gero pusmečio įkalbinėjimų ir dabar esu be galo patenkinta! biggrin.gif
Nieko ir daryti su jais nebereikia - tiesiog natūraliai išdžiovinu ,patepusi spec. kremuku ir viskas biggrin.gif
Kai tik issileis (ar nuaugs) - vėl dėsiuos thumbup.gif
Atsakyti
noriu noriu noriu cheminio... rolleyes.gif bet bijau be plauku likti unsure.gif
Atsakyti
Jau daug metų vaikštau su taip vadinamu "lengvu" cheminiu. Atrodo gražiai, "atsišviežinti" tenka kas pusmetį. Kiekvienąkart tenka ir šiek tiek patrumpinti galiukus, bet juk visos kerpamės mirksiukas.gif Priežiūra nesudėtinga - tereikia ryte išsidžiovinti fenu iš apačios, užvertus galvą. Yra įvairių priemonių garbanoms formuoti.
Deja, pastaruoju metu mano plaukai ėmė lūžinėti. verysad.gif Nežinau, ar čia dėl cheminio, ar dėl ko kito. Gal reikėtų padaryti pertrauką ir duoti plaukams pailsėti g.gif
Atsakyti
Dar girdėjau tokį dalyką, kad dedantis cheminį reikėtų labai apmažinti plaukų dažymą arba net visai nebedažyti. Kai aš garbanojausi savo ir tiap silpnus plaukus, kirpėja labai pagyrė, kad daugiau nei metus nebuvau jų dažiusi. Gal todėl ir nenušiurio mano plaukučiai...? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš neseniai susidėjau cheminį,na man gražiai gavos. Bet viena nedidelė problemikė,man rods nelabai moku susitvarkyt su garbanom. Išsiplovusi plaukus,juos sutepu putom ir gniaužau rankom.Kitą rytą galvos neplaunu,o tik susišlapinu ir vėl truputį putų ir kadangi skubu darban,tai tenka truputį fenu padžiovint.Garbanos gaunas kaip ir gražios,bet tik viršutinės,o apačioj (arčiau kaklo) kai išdžiūna gaunas kiekvienas plaukas sau,o ne garbanos. Lyg ir dedu visur putų,bet kažkas ne taip. Norėčiau išeit tokia kaip iš kirpyklos paleido,o ko tais nelabai gaunas.
Ir dar,kai nueinu į pardę ir paparašau,kad parodytų kokią priemonę garbanom,tai siūlo tokias ant kurių etikečių būna parašyta "suteikia natūraliom garbanom to ir ano".Tai ar tinka natūralių garbanų priemonės cheminio garbanom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2006 02 28, 10:40)
Jau daug metų vaikštau su taip vadinamu "lengvu" cheminiu. Atrodo gražiai, "atsišviežinti" tenka kas pusmetį. Kiekvienąkart tenka ir šiek tiek patrumpinti galiukus, bet juk visos kerpamės mirksiukas.gif Priežiūra nesudėtinga - tereikia ryte išsidžiovinti fenu iš apačios, užvertus galvą. Yra įvairių priemonių garbanoms formuoti.
Deja, pastaruoju metu mano plaukai ėmė lūžinėti.  verysad.gif Nežinau, ar čia dėl cheminio, ar dėl ko kito. Gal reikėtų padaryti pertrauką ir duoti plaukams pailsėti g.gif

As manau,kad jie pradejo luzineti,del to kad tu juos dziovini fenu.Dek plaukams kaukes,bent jau man po cheminio plaukus isgelbejo Gliss Kur priemones.
Papildyta:
Na o as cheminio nebesideciau,atradau buda kaip plaukus sugarbanoti,tiksliau tokias vilnijancias bangas padaryti.Ogi plaukus su zele(stipresnio poveikio )ir juos gniauzyti,kol susiformuos patrauklios bangytes/garbanytes.
Kaip bebuve,po cheminio plaukai juk netaps tokie grazus garbanoti,juos juk reikia tepti ivairiausiomirs priemones,kad jie graziai atrodytu.
Mano nuomone,kam to cheminio,jei su zele irgi galima garbanas graziai suformuoti
Atsakyti
Na jei plaukai linkę garbanotis,tai tas ir gali garbanytes suformuot,o jei kai kuriem iš prigimties neduota banguotis mad.gif tad tenka imtis "griežtesnių" priemonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 03 04, 15:31)
Kaip bebuve,po cheminio plaukai juk netaps tokie grazus garbanoti,juos juk reikia tepti ivairiausiomirs priemones,kad jie graziai atrodytu.
Mano nuomone,kam to cheminio,jei su zele irgi galima garbanas graziai suformuoti


nu nesutinku visai, po cheminio kaip ir be jo reikalingos geros plauku prieziuros priemones. Mano plaukai visai neklusnus, nesuformuojami, tai cheminis yra puiki iseitis. bet nereikia savo galvos patiketi bet kam. As irgi ilgai jam nesiryzau. o del grozio... pvz.: ar jums negrazus A.Stasaitytes- Masalskienes plaukai??? as ja pazinojau kai jos plaukai buvo tiesuteliai linu spalvos (sveiki ir grazus) bet nei cheminis, nei nestumai, nei dazymas ju nsugadino - jos plaukai tokie pat grazus, tik spalvoti ir garbanoti... va ka reiskia geras meistras thumbup.gif ir kirpykla ne uz 8 Lt. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš tai du kartus buvau cheminį susidėjusi ir daugiau nežadu to daryti schmoll.gif
Nes vis tiek, kad plaukai būtų vėl sveiki- reikia visą cheminį nuauginti...O kai mano plaukai labai tiesūs ir gana ilgi, tai gražiai atrodė tik vos kelis mėnesiukus. O po to kiek vargo, kad garbanos būtų gražios, o ne ištysusios. Kai biški atauga, jau vėl kažkoks ne kos vaizdas schmoll.gif Bet koks cheminis, arba plaukų tiesinimas tikrai ne į naudą. Plaukai plonėja... Nu bent jau asmeniškai aš, niekam nepatačiau to daryti schmoll.gif
Na bet kiekvieno teisė rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 03 04, 11:58)
Aš neseniai susidėjau cheminį,na man gražiai gavos. Bet viena nedidelė problemikė,man rods nelabai moku susitvarkyt su garbanom. Išsiplovusi plaukus,juos sutepu putom ir gniaužau rankom.Kitą rytą galvos neplaunu,o tik susišlapinu ir vėl truputį putų ir kadangi skubu darban,tai tenka truputį fenu padžiovint.Garbanos gaunas kaip ir gražios,bet tik viršutinės,o apačioj (arčiau kaklo) kai išdžiūna gaunas kiekvienas plaukas sau,o ne garbanos. Lyg ir dedu visur putų,bet kažkas ne taip. Norėčiau išeit tokia kaip iš kirpyklos paleido,o ko tais nelabai gaunas.
Ir dar,kai nueinu į pardę ir paparašau,kad parodytų kokią priemonę garbanom,tai siūlo tokias ant kurių etikečių būna parašyta "suteikia natūraliom garbanom to ir ano".Tai ar tinka natūralių garbanų priemonės cheminio garbanom? g.gif

Garbanom formuoti yra priemonių iš "Avon", "L'oreal" ir kt. Dabar turiu priemonę "CurlLife" iš "Matrix". Ji labai brangi (man pasisekė, gavau dovanų biggrin.gif ), parduodama tik grožio salonuose, bet tai yra geriausia priemonė garbanom iš visų mano išbandytų thumbup.gif
Atsakyti
Visokių Avon ie Oriflamų nelabai mėgstu,o Lorealis gerai,tik brangokas,ieškau pigesnio,bet neblogesnio varianto.Vis mastau nusipirkt tą su koala.Bet priemonės tai priemonės,reik su jom mokėti "dirbt" unsure.gif
Dabar naudoju Schwarzkopf putas iš profesionalios linijos,jos gerops,tačiau noriu dar ką nors išbandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 06 kovo 2006 - 20:23
O man visai nieko wellaflex lakas grabanų formavimui...
Atsakyti