Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Jeigu nori, kad greiciau ataugtu - kirpkis kuo trumpiau. Tavim deta kuri laika luktelciau, kad nereiktu visai berniokiska sukuosena vaikscit, o paskui jau kirpciau - visai striukai (5-8 c). Ir man taip teko. Ataugo tikrai super greit. Kol nenukirpsi, neaugs visai - juk nudegintas plaukas, visiskai negyvas, nekvepuoja. Labai jau suleteja ju augimas, kol nudegintu vietu nenukerpi. Sunku kirpt, yg ir gaila, bet... sutik, jeigu jie nudeginti - tikrai nieko gero is ju nera. Stebek gatveje trumpaplaukes, kol pati uzsimanysi tati viena is ju. O kai mazdaug isivaizduosi ko nori - ciuosk i kirpykla drinks_cheers.gif
Sekmes wink.gif
Atsakyti
Sveikos! Labai nesmagu skaityti, kaip daugumai iš čia rašančių nepasisekė. 4u.gif Bet aš pati neseniai dariausi cheminį, tai viskas puikiai išėjo. Čia turbūt nuo plaukų tipo priklauso. Ir nuo kirpėjos. smile.gif
Atsakyti
Kvaili ir baznycioj musa lotuliukas.gif
As nepiktai,bet tai jum kartok nekartojes,kad plaukam nesveika,ale netiki nors tu ka doh.gif Nu as irgi netikejau,bet reikejo savu kailiu patirti.Nors garbanos buvo grazios,daugiau niekad niekad nesideciau.Kad ir kaip puiku atrodytu pirma diena ar savaite tai plaukam be galo kenkia schmoll.gif Jei dedates tik ant galu tai dar puse velnio,bet kai dedamet nuo saknu,tai ada paziedizmas plauko svogunelis ir jei plaukai nepradeda kuokstais slinkti tai bent jau apstoja augti tai tikrai.Prireikia 3-u metu kol plaukai atsigauna blink.gif Pati netikejau,bet bet.. Jeigu jau tuet grazius plaukus tai pagailekit ju.
Atsakyti
Mexica, nevaryk depresijos merginom, jos pasiguost bando, o Tu dar trimis metais plauku atsigavimui gasdini doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kachiukai: 09 gruodžio 2005 - 19:06
siaip priklauso ir nuo plauku ir nuo paciu preparatu. yra universalus, kur visokiem plaukams daro, yra tokiu, kurie taikomi pagal plauku bukle, naturaliems, ploniems, dazytiems, sviesintiems ir pan. su apsauginemis technologijomis ir t.t.
siaip mano feja chemini pasidare pavasari. nuo to laiko plauku nekirpo, ali nuejo issitirti plaukus. Moteris dariusi tyrima apakus buvo, nei suskilineje, nei pazeisti.
kas ant ko, kokiais plaukais ir kaip uztaiko.
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 09, 06:52)
Jeigu nori, kad greiciau ataugtu - kirpkis kuo trumpiau. Tavim deta kuri laika luktelciau, kad nereiktu visai berniokiska sukuosena vaikscit, o paskui jau kirpciau - visai striukai (5-8 c). Ir man taip teko. Ataugo tikrai super greit. Kol nenukirpsi, neaugs visai - juk nudegintas plaukas, visiskai negyvas, nekvepuoja. Labai jau suleteja ju augimas, kol nudegintu vietu nenukerpi. Sunku kirpt, yg ir gaila, bet... sutik, jeigu jie nudeginti - tikrai nieko gero is ju nera. Stebek gatveje trumpaplaukes, kol pati uzsimanysi tati viena is ju. O kai mazdaug isivaizduosi ko nori - ciuosk i kirpykla drinks_cheers.gif
Sekmes wink.gif


as dazniau buvau trumpapaluke negu ilgaplauke:) tinka man
Tiesiog gaila kirpti, nes jau auginau ir kazkaip sunkiai auginejos.
Atsakyti
labai norėčiau susigarbanoti kaip šokėja Edita Daniūtė. prieš dešimt metų turėjau tokius plaukus, bet ilgainiui teko gerokai patrumpinti, nes po cheminio šukavimo ėmė skilinėti galiukai. dabar vėl atsiauginau. gal kuri žinote saloną, kuriame būtų galima kokybiškai ir saugiai susigarbanoti plaukus? kaina nesvarbu.
Atsakyti
O as galvojau pas ja naturaliai garbiniuojasi blink.gif Ir as taip noriu pasidaryti savo plaukucius thumbup.gif visu mano pazystamu, kurios dare chemini ne is tolo neprilygo tokiai sukuosenai.O gal kas gali parekomenduot kur toki galima pasidaryti vilniuj ?
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2006 02 25, 18:09)
O as galvojau pas ja naturaliai garbiniuojasi  blink.gif  Ir as taip noriu pasidaryti savo plaukucius thumbup.gif visu mano pazystamu, kurios dare chemini ne is tolo neprilygo tokiai sukuosenai.O gal kas gali parekomenduot kur toki galima pasidaryti vilniuj ?


as pasidariau lengva chemini susukavima, kuris ne nuaugineja, o naturaliai isileidzia. mano plaukai labai nepaslankus, neklusnus, bet va nuo rugsejo menesio dar laikosi. Mano drauges plaukai garbanojasi naturaliai, tai niekas neskiria, kur mano cheminis, o kur jos naturalus. Dariausi "Norima" Savanoriu prospekte Rimi PC pas meistre Sigita, kainavo apie 100Lt
Atsakyti
kaip as irgi cheminio noreciau, bet plaukai mano ir taip po gimdymo labai luzinejantys pasidare, tai bijau, kad galutinai ju nesugadinciau unsure.gif
Atsakyti
mano drauge buvo pasidariusi labai lengva chemini, kuris issileidzia, o ne nuauga..bet plaukai susigadino tikrai ne kaip po lengvo cheminio... blink.gif
jei darysites toki chemini - bukit pasiruosusios paskui nemazai patrumpinti plaukucius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 27 vasario 2006 - 17:51
Man irgi labai patinka graziai garbanuoti plaukai, bet cheminio vis nedristu daryti, gaila plaukuciu smile.gif
Atsakyti