Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(*Citra* @ 2005 10 30, 17:52)
Bet galima ir toki chemini susideti, kad atrodys sveiki plaukai.


turėjau aš tokį... atrodė kaip sveiki net kokius 2 mėnesius.... o paskui visiškai be ryšio......
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 11 05, 13:36)
O kur dejaisi?  ax.gif



Vaida, o pas kokią kirpėją dėjaisi cheminį? Ir aš noriu tokio 4u.gif
Atsakyti
sveikos.

nusprendžiau pasikeist. noriu tokių smulkiu garbanyčiu, manau tai vadinasi cheminis biggrin.gif plaukai mano beveik siekia pečius.
padėkit patarimais, kas darėt ar darot, kur darot, kiek pinigėlių reikia. apie šituos dalykus nieko neišmanau, o kerpa mane draugė matematikė ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kelyje - manau, tau tiktų tos garbanėlės. ir aš apie tai vis pagalvoju, bet kai tik užsimenu kirpėjai, tai ta sako "ne ne, aš tau nedarysiu...tik ne tai.." Tipo, suprask, plaukams bus šakės. Nu ką aš žinau, juk gyvenime kartą galima pabandyt. smile.gif
Atsakyti
Aš žinau kur daro PIGIAI - kirpėjų mokyklose. Žinau viena konkrečią - Žirmūnuose (ten mano kasas nurėžė egzaminui vienas kirpėjėlis...).
Tai va. Kainuotų kokius 5 Lt, ale reikia pasiruošti morališkai galimoms nesėkmėms - visgi žmonės ant tavo galvos mokosi...
Dar kažkur prie mūsų yra netoli tokia įstaiga.. g.gif
Atsakyti
Kažkada aš irgi turėjau smulkias garbanėles. Tai po to plaukai kuokštais slinko verysad.gif Labai plaukus nugadino ta chemija schmoll.gif
Atsakyti
Perskaičiau šios temos komentarus, gaila, kad neperksičiau prieš darydama cheminį...
Žinoma, vienos džiaugiasi, kitos keikiasi...
Aš prie pastarųjų. verysad.gif
AŠ SAVE SUBJAUROJAU fool.gif Galvojau, va, plaukai atauginėja, aš noriu ilgų plaukų, tačiau dabar tas ilgis, akda baisiai atrodo ir neįmanoma sutvarkyt, kad atrodytų gerai. Ir sumaniau pasidaryt cheminį, galvojau, kad bus labai gražu, garbanytės palikstysis kelis mėnesiukius rolleyes.gif Nuėjau pas pažįstamą, dar neaišku, kokiomis ji ten priemonėmis mane tepė... Kia pamačiau rezultatą... patiko. Bet tik todėl, kad garbanos buvo šlapios.
Kai išdžiuvo pasibaisėjau.
Ir iki šiol vargstu, jau visą mėnesį ir galo nesimato, norisi kirpt trumpai, bet gaila to laiko, šitiek ilgai auginau.
Bet atrodau tikrai baisiai. Tepk kuo nori ir kaip nori, man nepatinka.
Ir nors prašiau stambiau, padarė kaip avelę. Be to bijau dažyt, nes gal išvis nupliksiu, o dažyt reikia, bent jau sruogomis, nes jie pries tai buvo dažyti ir pakeitė spalvą po cheminio, dabar kaip Š verysad.gif
Jei galit nedaryt to cheminio, geriau ir nedarykit. Geriau fenu pasukeliojai ir gerai... O aš sugadinau tokius gražius plaukus. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 08 gruodžio 2005 - 02:18
QUOTE(Adrijaana @ 2005 08 16, 12:58)
Sunku ir nupasakot mano cheminio vaizdelį  doh.gif Nepamačius- nepatikėsi. Ir galai, ir visas plaukas- baisu  doh.gif  sad.gif Bandysim su kirpėja rast geriausią variantą  unsure.gif

Aš tai jau bijau pas ką nors eiti ir tartis...
Gerai, kad šiuo metu nereikia eit į darbą, iki parduotuvės galiu ir su kepure pavaikščiot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 08 16, 10:41)
O aš nei mėnesį garbanom nepasidžiaugiau  mad.gif Jau pirmą dieną man tos garbanos nepatiko. Po 2 dienų garbanų išvis neliko, net su suktukais susukus jų nebūna  doh.gif  Taigi, jau 5,5 mėn. „baidykliauju"  verysad.gif


Nu bet kiek panašumų, man lygiai tas pats unsure.gif tik man dar menuo, tai ka as dar keleta menesiu taip turesiu buti??? frusty.gif Tada jau geriau kirpt dabar ir augint is naujo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2005 12 08, 03:24)
Nu bet kiek panašumų, man lygiai tas pats unsure.gif  tik man dar menuo, tai ka as dar keleta menesiu taip turesiu buti??? frusty.gif Tada jau geriau kirpt dabar ir augint is naujo verysad.gif

Turiu paguost, kad ir man taip buvo frusty.gif Pavaiksciojau menesi nei skusta nei lupta, o tada nusikirpau user posted image bet ataugo greit, nepergyvenk, cia tik plaukai. Beja, dabar tiek plauku prisiauginimo galimybiu, kad gal tik i gera tie pokyciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2005 12 08, 02:24)
Nu bet kiek panašumų, man lygiai tas pats unsure.gif  tik man dar menuo, tai ka as dar keleta menesiu taip turesiu buti??? frusty.gif Tada jau geriau kirpt dabar ir augint is naujo verysad.gif



kaip as jus suprantu.....man lygiai tas pats buvo, kazkoks kosmaras o ne cheminis, nu tragizmas buvo, net nakti po vizito i kirpykla sapnavau,kad turiu savo tiesiuosius plaukus...........bet deja deja!!!
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2005 12 08, 03:24)
Nu bet kiek panašumų, man lygiai tas pats unsure.gif  tik man dar menuo, tai ka as dar keleta menesiu taip turesiu buti??? frusty.gif Tada jau geriau kirpt dabar ir augint is naujo verysad.gif


Siūlai kirpti?..
O aš jau kiek laiko juos atauginėjau, man jie nė velnio greitai neauga...
O kai ataugineja, reikia vis i kirpykla vaiksciot bent karta i menesi, tai vel nukerpa kas uzauga per ta laika...
Tikrai esu labai labai nusiminusi ir nebezinau ka daryt. blink.gif
Atsakyti