Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

ash susidejau chemini, kai galva ishsiplauni-matyt, kad plaukai garbanoti, ale jie ishsdziusta-ishsilygina, net nematyt kad cheminis detas , priemoniu ant plauku nededu, nes jei pridedi-reikia galva plaut, o chemini dejausi vien del to, kad plaukai maziau riebaluotusi, ir nereiktu daznai galvos plaut blink.gif nezinau ar man vel eit pas kirpeja, ir prashyt kad perdetu, nes vistiek kaip anxciau neshiojau susirishus plaukus, taip dabar ir neshioju blink.gif arba reikia geros priemones plaukam, nes sakau jei prisidedu galva ivairiausio galo-man ja niezti ir butinai vakare turiu galva plaut smile.gif cheminis nera smulkus, tikrai neatrodau kaip avele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rici @ 2005 09 13, 10:47)
sio metu cheminiai madingi,tai kad nebijokit -rizika verta grozio.


Madingiausi taij sveiki plaukai ax.gif
Atsakyti
as vis dar noriu cheminio,bet bijau del nuaugimo,viena drauge susidejo ,o as palauksiu ir paziuresiu ,kaip atrodo,jei patiks ant vasaros ir susidesiu ax.gif
Atsakyti
P.S. sveiki plaukai niekada neišeis iš mados mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 09 16, 21:23)
Madingiausi taij sveiki plaukai ax.gif

Bet galima ir toki chemini susideti, kad atrodys sveiki plaukai.
Atsakyti
as irgi labai noriu cheminio! 4u.gif
man siule detis kazkoki headline'a. tik va cia tas aceit nekenskmingas blink.gif
a gali taip but.? kuris issileidzia po 2 men ir ne kvapo to cheminio...man va toks tai patiktu. biggrin.gif
Atsakyti
As irgi susidejau chemini thumbup.gif augalinio pagrindo ,tipo pats nekenksmingiausias cheminis plaukam.Savaite buvau pasidarius tipo slapio efekto atrode thumbup.gif ,o paskui kaip uzsimaniau tiesesniu plauku uzsuko ant stambiu bigudi ir labai grazei atrodo ,o svarbiausiai nematyti to cheminio .Plaukai svelnus ,papure.Nori susigarbanuoji ,nori issitiesini thumbup.gif
Atsakyti
o aš labai norėčiau išsitiesinti savo gauriukus ax.gif nors negarbanoti jie pas mane, bet banguojasi, o man tai nepatinka schmoll.gif Šiaip plaukai mano šviesūs ir sausoki unsure.gif kažin ar labai pakenktų g.gif aišku daryčiausi jau tą iš geresnių, kaina nelabai ir svarbi būtų rolleyes.gif Ką galėtumėt patarti man šiuo klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 11 04, 17:28)
As irgi susidejau chemini thumbup.gif  augalinio pagrindo ,tipo pats nekenksmingiausias cheminis plaukam.Savaite buvau pasidarius tipo slapio efekto atrode  thumbup.gif ,o paskui kaip uzsimaniau tiesesniu plauku uzsuko ant stambiu bigudi ir labai grazei atrodo ,o svarbiausiai nematyti to cheminio .Plaukai svelnus ,papure.Nori susigarbanuoji ,nori issitiesini thumbup.gif


O kur dejaisi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 11 05, 13:36)
O kur dejaisi?  ax.gif


''Sibilijos''grozio salone
Atsakyti
QUOTE(murkliuke @ 2005 11 04, 20:09)
o aš labai norėčiau išsitiesinti savo gauriukus  ax.gif nors negarbanoti jie pas mane, bet banguojasi, o man tai nepatinka  schmoll.gif Šiaip plaukai mano šviesūs ir sausoki  unsure.gif kažin ar labai pakenktų  g.gif aišku daryčiausi jau tą iš geresnių, kaina nelabai ir svarbi būtų  rolleyes.gif Ką galėtumėt patarti man šiuo klausimu  ax.gif


Eik,nedurniuok tiktai doh.gif Ner cia ko tu plauku tiesint ar per gerus ir per grazius turi,kad sugadint nori? Tu nepyk,kad as cia taip,bet visos sitos nesamones,grynas pinigu plesimas ne kitaip.Cheminis,kad ir koks jis bebutu baisiai sausina ir pazeidzia plauka,jei ne vizuoaliai pamatysi,tai galesi vonioj nuslinkusius skaiciuoti schmoll.gif
Kas isto jei bus tiesus ir pusis kaip pas pudeli,juo;lab kad tavo tikri plaukai ir taip sausi? Siulau geriau pinigus kisti kitur - pirk kokybiskas priemones(nors jos ne visuomet brangios) ir dziaugsies savo sveikasi graiziais,banguotais plaukais.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 11 05, 23:31)
Eik,nedurniuok tiktai  doh.gif Ner cia ko tu plauku tiesint ar per gerus ir per grazius turi,kad sugadint nori? Tu nepyk,kad as cia taip,bet visos sitos nesamones,grynas pinigu plesimas ne kitaip.Cheminis,kad ir koks jis bebutu baisiai sausina ir pazeidzia plauka,jei ne vizuoaliai pamatysi,tai galesi vonioj nuslinkusius skaiciuoti  schmoll.gif
Kas isto jei bus tiesus ir pusis kaip pas pudeli,juo;lab kad tavo tikri plaukai ir taip sausi? Siulau geriau pinigus kisti kitur - pirk kokybiskas priemones(nors jos ne visuomet brangios) ir dziaugsies savo sveikasi graiziais,banguotais plaukais.

Ačiū už patarimus 4u.gif O ant plaukų išleidžiu ir taip jau nesveikai daug blush2.gif anksčiau tekdavo apie pora šimtų litų kiekvieną mielą mėnesėlį pakloti doh.gif bet kuo toliau tuo daugiau įsitikinu, kad brangios, garsių firmų priemonės toli gražu nėra tokios geros mad.gif taip pasitvirtina, kad tik 25 proc prekės kainos moki už patį produktą, o 75 proc už vardą, reklamą ir t.t. gun_bandana.gif
Atsakyti