Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Man tai labai neaisku,kiek tas smulkus,nuo stambaus skiriasi?Noreciau garbanyciu tokio tipo ,kaip pas mane avarte blink.gif ...,bet turbut neimanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2005 08 12, 09:35)
Vistiek nesuprantu,tai ka susidejai chemini ir daugiau negalima,nes nupliksi ar kaip.Juk kiek suprantu jis po kokiu 2-3 men. issileidzia,tada vel galima deti.Nu kaip grazu man tos garbanos,negaliu doh.gif


Nu cheminis panašiai kaip ir plaukų balinimas. Visiškai pažeidžiama plauko struktūra. Plaukas praranda elastingumą, jei su cheminiu dar kirpėja persistengia plaukas išsausėja neatstatomai. Tada pradeda žiauriai trpėti. Reikia be proto daug visokiu drėkinančių ir maitinančių plauką priemonių naudot.
Mano nors ir tik 1 kartą dętas cheminis bet plaukų galai lūžinėja. Priemones tikrai gan geras naudoju.

Ar matei kada Blondinės plaukus (kalbu apie visai baltus) Jie dažniausia būna nebegyvi, neelastingi, mažai blizgantys (nebent blizgiklius purkši) ir aišku pažeisti...
Manau, kad geriau už tą 100 Lt. nusipirkt gerą šampūną + ampulių sunaudot kursą, tada plaukai atsistatys, sustvirtės ir bus papurę.
O garbanas tvarkytis atsibosta. Neišsidžiovinsi paprastai džiovintuvu, nes atrodysi kaip pudelis ir t.t.

Dabar jau nebesidėčiau cheminio....
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2005 08 12, 12:07)
Uojetau,tada aciu as irgi nenoriu tu garbanu,jeigu tokia kaina schmoll.gif

nu 100 lt, - tai pakankamai geroj kirpykloj.
Paprastesnėj ir už kokius 50 gali prasisukt....
Nu bet nepamiršk, kad priemones kitas turėsi naudot, kad plaukai ne kaip šiaudai atrodytų.... ten dar 100 lt, išeis drąsiai...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 08 12, 11:13)
nu 100 lt, - tai pakankamai geroj kirpykloj.
Paprastesnėj ir už kokius 50 gali prasisukt....
Nu bet nepamiršk, kad priemones kitas turėsi naudot, kad plaukai ne kaip šiaudai atrodytų.... ten dar 100 lt, išeis drąsiai...


Turejau aumenyje,ne tiesiogiai pinigus,o daugiau to cheminio pasekmes.Kas is to jei menesi grazi pavaiksciosiu,o paskui kaip baidykle doh.gif
Atsakyti
*Citra* ji pirkau kirpykloje prie "Egles" turgaus,Klaipedoje.O kokiose parduotuvese yra tai nezinau, bet manau kad turetu buti "Medinese Sukose". g.gif
Atsakyti
o as ant velyku buvau susidejus chemini, dabar jau beveik issileides, o ir atauge saknys, taip, kad vel ant rugsejo eisiu susidet tongue.gif
ir tikrai plaukai visai ne kaip stagarai...
uz chemini mokejau 35lt smile.gif plauku ilgis iki puse nugaros.
ir nenaudojau jokiu papildomu priemoniu, tik sampuna ir retkarciais balzama.
ir man gerai thumbup.gif
Atsakyti
Kiek supratau,turint grazius plaukus su cheminiu nepakeliui..mano plaukai is prigimties truputi raitosi,bet anksciau tai turejau daug grazesnes garbaneles,o dabar ju kazkaip apmazejo doh.gif Gal yra geru priemoniu ,kad plaukai garbanotusi,maciau kazkoks ten skystis Panten Pro-V garbanu formavimui,garbaneliu noriu,bet plauku-stagaru,ar ataugusiu tai nea... schmoll.gif
Atsakyti
Va va, prisišnekėjau ir aš... cry.gif Po 1 cheminio plaukai dar ilgai atrodė liux thumbup.gif , po 2 taip pat thumbup.gif , o jau po 3... g.gif kaip čia pasakius. Na, darė man kita kirpėja su kitom priemonėm ir laikė tą brudą apie 30min. (kažkaip per ilgai, manau... g.gif )Po to dar po džiovintuvu pakišo. Nuplovė, uždėjo kaukę, fiksuojamąją priemonę ir viskas. Rezultatas: 2 dienas plaukai ne super, bet visgi gražūs. O dabar... siaubas... Dingo švelnumas, paklusnumas, žvilgesys... unsure.gif Ir garbanų nebėra, nors dariausi tik prieš mėnesį g.gif Na ką, lauksiu, kol plaukai nuaugs ir savo pirmosios kirpėjos iš Anglijos grįžtant. ax.gif
Atsakyti
Kiek girdėjau, kad plaukai į cheminį ir dažus skirtingai reaguoja skirtingomis ciklo dienomis....
Gal reikia pasidomėt plačiau g.gif gal ir įtakojo kaip nors...
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2005 08 12, 12:18)
Turejau aumenyje,ne tiesiogiai pinigus,o daugiau to cheminio pasekmes.Kas is to jei menesi grazi pavaiksciosiu,o paskui kaip baidykle doh.gif

O aš nei mėnesį garbanom nepasidžiaugiau mad.gif Jau pirmą dieną man tos garbanos nepatiko. Po 2 dienų garbanų išvis neliko, net su suktukais susukus jų nebūna doh.gif Taigi, jau 5,5 mėn. „baidykliauju" verysad.gif
Atsakyti
As tai jau galiu "pasigirti", kad savo chemini nukirpau jau visa. Dabar turiu 5-6cm plaukus... Grazu, bet man mano zemiau peties labiau patiko. Jei ne tas nelemtas cheminis, ir dabar tureciau grazius sveikus plaukus. Daugiau nedarysiu. velniop tos garbanos! bash.gif:
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 08 16, 11:55)
Daugiau nedarysiu. velniop tos garbanos! bash.gif:

drinks_cheers.gif Aš taip pat daugiau nedarysiu bash.gif

Rytoj einu pas kirpėją, bijau, kad ir man „nušniorins"visas „garbanas" fear.gif
Nenoriu trumpų plaukų cry.gif
Atsakyti