Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

as tikra paranojike biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip isigandau kad issitiesino vakar mano plaukai, o vat siandien ryte issiploviau galva nu ir kaip pudeliukas likau thumbup.gif jei ne tas plauku gadinimas tai tikrai visom rekomenduociau(aisku kam garbaneles patinka) thumbup.gif o tas aliejus-balzamas, tai tikrai liuksiska priemone!plaukai labai minkstuciai liko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemuze @ 2005 07 07, 23:52)
as tikra paranojike biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif taip isigandau kad issitiesino vakar mano plaukai, o vat siandien ryte issiploviau galva nu ir kaip pudeliukas likau thumbup.gif jei ne tas plauku gadinimas tai tikrai visom rekomenduociau(aisku kam garbaneles patinka) thumbup.gif o tas aliejus-balzamas, tai tikrai liuksiska priemone!plaukai labai minkstuciai liko 4u.gif

Kiek kainuoja tas aliejus-balzamas g.gif kirpyklose, ar ir parduotuvėse būna pirkt? Ir koks tikslus pavadinimas? ax.gif
Atsakyti
Aš jau baigiau savo KEranove purškalą, o dabar eisiu Wellos su saulėgražom pirkt (iš prof. serijos). Pas mamą pabandžiau - labai patiko. Jos blondinintus ir po cheminio plaukus aptvarkė... g.gif O mano tamsūs labai gražiai blizgėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 08, 08:40)
Aš jau baigiau savo KEranove purškalą, o dabar eisiu Wellos su saulėgražom pirkt (iš prof. serijos). Pas mamą pabandžiau - labai patiko. Jos blondinintus ir po cheminio plaukus aptvarkė... g.gif O mano tamsūs labai gražiai blizgėjo biggrin.gif

Kiek su saulėgražom kainuoja?
Labai noriu išsirinkt gerą priemonę ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 07 08, 09:00)
Kiek su saulėgražom kainuoja?
Labai noriu išsirinkt gerą priemonę ... ax.gif


Berods apie 30 Lt. Mačiau keliose sarmose (Rimi šiaurės miestely tikrai).
Nors mama iš kirpyklos pirko...
Atsakyti
Kiek kainuoja tas aliejus-balzamas kirpyklose, ar ir parduotuvėse būna pirkt? Ir koks tikslus pavadinimas?

As pirkau ji kirpykloje, mokejau 12lt.Kirpeja sake, kad jo yra parduotuvese ir jo kaina ~24lt.jo pavadinimas yra Schwarzkopf bonacure repair. smile.gif
Atsakyti
beje, cia adresiukas kaip ji atrodo smile.gif
http://www.planethai...IDprodotto=1889
Atsakyti
Antradienį pasidariau cheminį mirksiukas.gif ir ką, rezultatu esu patenkinta thumbup.gif Kalbėjau su kirpėja ir klausiau, kodėl mano silpli ir ploni plaukai nepasidaro "plastikiniai", nors per 2 metus tai jau 4 mano cheminis? g.gif Atsakymas labai paprastas: aš nei karto nesu dažiusi plaukų ir jie nėra nudeginti ax.gif . Ji man pasakoja, kad ateina ilgaplaukės juodai dažytos ir nori cheminio blink.gif - tokiom panelėm net nebando susukt plaukų, nes iš to visai nieko neišeis unsure.gif . Kad mažiau kenkčiau savo plaukams, ksakart po plovimo naudoju Fructis stiprinamąją-atstatančiąją kaukę. Tai ir visa mano istorija. rolleyes.gif
Atsakyti
Gal žinot, kur Klaipėdoj tikrai gerai ir kokybiškai sudeda cheminį? Aš norėčiau didelėm bangom, bet neįsivaizduoju kur eiti, labai bijau nusivilti ax.gif
Atsakyti
sveikos, labai noreciau suzinoti kaip galima pasidarytichemini paciai namuose,as nusipirkau schwarzkopt poly style normaliems plaukams,ten tiek visko prideta dezuteje, o ka kaip ir kada daryti nezinau.Instrukcija yra, bet beda kad as svedijoje o tos kalbos ir kt skandinavu nemoku.gal kas darete ir galite papasakoti man
Atsakyti
QUOTE(akstukas @ 2005 08 01, 18:13)
sveikos, labai noreciau suzinoti kaip galima pasidarytichemini paciai namuose,as nusipirkau schwarzkopt poly style normaliems plaukams,ten tiek visko prideta dezuteje, o ka kaip ir kada daryti nezinau.Instrukcija yra, bet beda kad as svedijoje o tos kalbos ir kt skandinavu nemoku.gal kas darete ir galite papasakoti man


Gal geriau pati neneksperimentuok g.gif
Nes reikia labai tiksliai susukti tas garbanėles ir laikyti ne per ilgai nei per trumpai - kad susisuktų ir nenudegtų....
Atsakyti
Norejau paklaust,noreciau irgi susigarbanot plaukus,bet pries tai sviesint(dabar tamsiai rudi)noreciau dazyt tik virsutini plauku sluoksni sviesiai,tai geriau tai daryt pries ar po?
Atsakyti