Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

aciu uz patarimus 4u.gif
taigi as jau garbanuota!na ka.prasedejau 4val.laiko man suktukus 15min ir po to dar 10min su kakzokiu kitokiu skysciu.isplove, alieju pritepe, net pagalvopjau kad plaukai riebaluoti liks doh.gif nu man tai thumbup.gif atrodo.toje kirpykloje man pasiule ir nusipirkau schwarzkopf alieju.ten toks tirstas, baltas.sake labai gerai ne tik po cheminio bet ir paprastiem plaukam.tai vat ziuresiu kaip bus.Nu bet draugo reakcija buvi is vis super biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš labai patenkinta buvau cheminiu, labai gražiai atrodė, nei nutyso garbanėlės, nei nušiuro. Nepamainoma šukuosena kelionėje, išsiplovei, su rankomis suglamžei ir pirmyn. Ziemuze, dabar nepagailėk pinigėlių geroms priemonėms, būtinai jos turi būti skirtos profesionaliam naudojimui ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka siandie issimaudziau juroje ir is mano garbaneliu s...liko doh.gif gryzus putu uzsidejau bet kazkokie jie purus ir tiek cry.gif Ryt einant i darba issiplausiu galva ir tada maigysiu, ziuresiu kas gausis... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 07 04, 13:28)
kiek pazistu zmoniu, kurie buvo susideje chemini- visi kuo greiciau lauke, kol jis nuaugs smile.gif

Tai jau tikrai taip... sad.gif
Aš esu viena iš tokių doh.gif Jau 4 mėn. laukiu ir ,deja, laukti dar liko ilgai... Niekam nepatarčiau tokios nesamonės schmoll.gif mad.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 07 07, 08:16)
Tai jau tikrai taip... sad.gif
Aš esu viena iš tokių  doh.gif Jau 4 mėn. laukiu ir ,deja, laukti dar liko ilgai... Niekam nepatarčiau tokios nesamonės schmoll.gif  mad.gif  bash.gif


Nu aš kažkaip [patenkinta.....
Vakar dar vyriškis prasitarė, kad man tikrai toks kudliukės tinka......

Manau, čia yra ne Cheminio bėda, o kirpėjos. jei ji tinkamai pagal plauką ir snukutį sudeda - tikrai viskas OK.
Aišku, dar reikia ir tinkamas priemones naudot... atgaivint plaukučius, formuot teisingai ir t.t.
Atsakyti
Kaip ten bebūtų, cheminis nieko gero plaukams neduoda.
Nuo kirpėjos profesionalumo labai daug kas priklauso, bet žinau keletą atvejų, kai tikrai geros kirpėjos atkalbėjo mano drauges nuo cheminio. Taigi, net jei ir gerai pavyksta cheminis, plaukučiai nuo jo tikrai kenčia sad.gif
Atsakyti
As tai po cheminio puse bonkes balzamo supildavau ant galvos, kad plaukai bent jau is tolo i plaukus panasus butu... schmoll.gif Is pradziu graziai atrodo, o po to klaikiai.
Atsakyti
man jau kokie 3 mėn po cheminio praėjo, ir ką: padeda Bonacure kaukės....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 07, 13:08)
man jau kokie 3 mėn po cheminio praėjo, ir ką: padeda Bonacure kaukės....


Kokios čia kaukės ir kur jų būna pirkti?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2003 06 09, 09:41)
Mano plaukai ilgi ir tiesus.Taip juos ir nesioju,nes tingiu sukaliot. na bet viena diena pabandziau pasiraitaliot juos...Vajeee kaip grazu ir kaip man tinka,bet jau sukiot tai vistiek tingiu. Tai va galvoju gal cheminuka? Gal kas zinot koki naujoviska cheminuka,kad plauku negadintu labai,kad geros priemones butu naudojamos?


As jau 3 kartus dariausi chemini namuose pati, reikiamus chemikalus pirkau Eurokose, mokejau gal 5 lt...Rezultatas thumbup.gif , plauku tikrai negadina, laikosi puse metu ir issileidzia naturaliai..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 07, 15:01)
As jau 3 kartus dariausi chemini namuose pati, reikiamus chemikalus pirkau Eurokose, mokejau gal 5 lt...Rezultatas  thumbup.gif , plauku tikrai negadina, laikosi puse metu ir issileidzia naturaliai..

g.gif aš namie bijočiau... ne dėl plaukų sugadinimo o dėl to, kad negerai susisuksiu... ir netiks prie veiduko...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 07, 15:03)
g.gif aš namie bijočiau... ne dėl plaukų sugadinimo o dėl to, kad negerai susisuksiu... ir netiks prie veiduko...


Paciai gan sunku, bet man mama padejo.. smile.gif
Atsakyti