Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

o jus mergaites dekit "karvingą" ir šalutinis poveikis plaukams bus minimalus... tongue.gif tongue.gif aš jau net nepamenu kiek kartų esu jį susidėjus ir kartu plaukus dažau,o ir ant dažytų galimą susidėt,tad garbanėlės dailios...jis beje laiko trumpiau,bet užtat nesugadina plauko...o dėl laikymo,tai išties tai labai priklauso nuo plauko struktūros...mano kirpėja prieš dedant karvingą,pirma patikrina kiek pats plaukas linkęs suktis ir iš to matyt ar ilgai laikys...man laiko ner daugiau nei 3 mėnesius,aišku išskyrus šaknis,nes kur atauga,garbanų nebėr... tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(asadasta @ 2005 07 04, 11:00)
o jus mergaites dekit "karvingą" ir šalutinis poveikis plaukams bus minimalus... tongue.gif  tongue.gif  aš jau net nepamenu kiek kartų esu jį susidėjus ir kartu plaukus dažau,o ir ant dažytų galimą susidėt,tad garbanėlės dailios...jis beje laiko trumpiau,bet užtat nesugadina plauko...o dėl laikymo,tai išties tai labai priklauso nuo plauko struktūros...mano kirpėja prieš dedant karvingą,pirma patikrina kiek pats plaukas linkęs suktis ir iš to matyt ar ilgai laikys...man laiko ner daugiau nei 3 mėnesius,aišku išskyrus šaknis,nes kur atauga,garbanų nebėr... tongue.gif  tongue.gif


Prašyčiau konkrečiau: kur už kiek ir t.t.
Atsakyti
Nu, as, aisku, visiska tundra, doh.gif bet kas tas "karvingas"??? g.gif Siaip tai, kiek suprantu, cia is anglisko "curving", kuris yra "kreivinimas" lietuviskai.
Tai kuo tas "karvingas " skiriasi nuo cheminio "kreivinimo"?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 04, 07:17)

O dėl pakenkimo. manau, kad kenkia. maniškiai šiek tiek trupėt pradėjo, greičiau plaukų spalva išsiplauna ir t.t. Taigi, dabar eisiu tiesint....

ir sugadinsi dar labiau...(atsiprašau už pesimizmą ax.gif )
Jau tiesinimo metu labai išdegina plauką, pradės trupėt ir galai bus labai nutriušę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 07 04, 12:31)
ir sugadinsi dar labiau...(atsiprašau už pesimizmą ax.gif )
Jau tiesinimo metu labai išdegina plauką, pradės trupėt ir galai bus labai nutriušę ax.gif


va to ir aš bijau... nu bet dabar jie irgi ne į temą... gal geriau vėl garbanot? g.gif
tik noris švelniai...
Atsakyti
kiek pazistu zmoniu, kurie buvo susideje chemini- visi kuo greiciau lauke, kol jis nuaugs smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 07 04, 13:28)
kiek pazistu zmoniu, kurie buvo susideje chemini- visi kuo greiciau lauke, kol jis nuaugs smile.gif


Man visai nedaug teliko, bo savo kasas jau apkarpiau laugh.gif cry.gif
Atsakyti
Cheminis - šūdas (atsiprašau). Mano plaukai buvo nerealiai stiprūs ir sveiki,pradžioj gražiai atrodė,bet paskui teko kasas nukirpt cry.gif cry.gif cry.gif Nes plaukai liko kaip stagarai,negyvi. Nepatarčiau
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 04, 09:46)
va to ir aš bijau... nu bet dabar jie irgi ne į temą... gal geriau vėl garbanot? g.gif
tik noris švelniai...


Aš žinau, kad to nenori, bet ar nevertėtų palaukt kol ataugs g.gif Arba gal visai nepriimtina, bet logiška: drastiško trumpinimo būdu įveikt tuos pažeistus plaukus..o po to vėl užsiaugint gražius ir sveikus plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 07 04, 14:30)
Aš žinau, kad to nenori, bet ar nevertėtų palaukt kol ataugs g.gif Arba gal visai nepriimtina, bet logiška: drastiško trumpinimo būdu įveikt tuos pažeistus plaukus..o po to vėl užsiaugint gražius ir sveikus plaukus g.gif


Taij kad pakankamai neblogai jie laikosi... nėr visai nušiurę....
Atsakyti
Klausykit. g.gif Tai po kiek laiko jūs tą brudą laikėt ant galvų, kai darėtės cheminį g.gif ? Mano palukai iš prigimties ploni ir silpni, laikė man tuos chemikalus 20 ir 20 min. Dariausi jau 3 krt. Tuoj 4 krt eisiu garbanotis. Nu man nei kiek plaukų "nesuplastmasino" .Tapo paklusnesni, minkštesni blink.gif ir mažiau riebaluojasi.
Kaip tai galima paaiškint?
Atsakyti
Ir aš pasipasakosiu smile.gif Seniai svajojau susidėti cheminį smile.gif Ir vieną dieną pasakiau sau: gyvenu tik vieną kartą, reik išbandyti smile.gif Kaip tariau, taip ir padariau smile.gif Iš pradžių viskas buvo čiki smile.gif Net įtikinau savo drauges, kad mitas paie kenkimą biggrin.gif Praėjo porą mėnesiu...Ir prasidėjo...Išsausėjimas totalinis...Visiškas ir nepaneigiamas...Nors dėjausi geroj kirpykloj ir su gerom priemonėm smile.gif Nušiuro mano plaukučiai sad.gif Net trupėti pradėjo smile.gif O kiek pinigėlių priežiūros piemonėms išleidau blink.gif Ir kas keisčiausia, nuaugo tie mano plaukiukai, bet jau ne tie...
Tai mano patarimas toks, dėkis jei nori smile.gif Bet būk pasiruošusi priimti pasėkmes smile.gif Kad ir nemalonias smile.gif
Atsakyti