Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Vaida` @ 2005 05 14, 00:43)
O ta ruda tokia sviesesne daugiau ar tamsesne? Mat as noriu irgi su chna pastiprint savo plaukucius, ale bais bijau tos sviesios rudos-ryzos spalvos  blink.gif  Dabartine mano plauku spalva yra naturali (sviesiai rudi, nu kaip lietuvaites beveik)  biggrin.gif


Aš dabar pakankamai tamsiai ruda. Tokia šokoladinė biggrin.gif
O Garineerio dažai manęs irgi nepavedė nė katro. Visada gražiai gaunas, plaukai žvilga. Bet gal dėl to, kad aš tamsiai dažau pastoviai...
Atsakyti
Šiandien pirma diena, kai po cheminio išėjau iš namų su palaidais plaukais clap.gif Praėjo jau daugiau kaip 2 mėn nuo tos nelaimingos dienos, kai tapau pudeliu. cool.gif Iki šiol nešiojau kuodelį- atsibodo mirtinai quiet.gif
Iš plaukų vis dar nieko gero ir kažin ar bus gerai kol neataugs. Na bet jau šiek tiek geriau atrodo...Žinau, kad rytoj palaidais negalėsiu eit, nebent vėl išsiplaučiau plaukus ir per naktį būčiau su suktukais g.gif
Atsakyti
Draugė kirpėja sudėjo nasmuose, per ilgai palaikė ir nudęgino cry.gif Garbanų nėra tik pasišiaušę ir trupantys plaukai verysad.gif
Daugiau niekada nebedėsiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Siaubas cray.gif Atėjo bendradarbis ir pamatęs mano šukuoseną mestelėjo anekdotą apie ,,poidū neprečiosanyj..." Tikriausiai labai baisiai atrodau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 05 14, 00:43)
O ta ruda tokia sviesesne daugiau ar tamsesne? Mat as noriu irgi su chna pastiprint savo plaukucius, ale bais bijau tos sviesios rudos-ryzos spalvos  blink.gif  Dabartine mano plauku spalva yra naturali (sviesiai rudi, nu kaip lietuvaites beveik)  biggrin.gif


Niekad negali tikslai nuspėti galutinio rezultato dažant su chna, tačiau jis didžiaja dalimi priklauso nuo naturalios plaukų spalvos- blondinės dažniausiai tampa ugniaplaukėmis, brunetės tik įgyja rusvą atspalvį. Nors dabar mačiau pirkti ir įvairių atspalvių chna miltelių- į rausvumą, bordiniu atspalviu ir tt.
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 05 19, 09:44)
Niekad negali tikslai nuspėti galutinio rezultato dažant su chna, tačiau jis didžiaja dalimi priklauso nuo naturalios plaukų spalvos- blondinės dažniausiai tampa ugniaplaukėmis, brunetės tik įgyja rusvą atspalvį. Nors dabar mačiau pirkti ir įvairių atspalvių chna miltelių- į rausvumą, bordiniu atspalviu ir tt.


Taij aš su tokiais chna dažnai ir dažau.... gal nėra visai natūralu - bet bent jau man thumbup.gif
Atsakyti
na ieskojau ir neradau temeles, tad nusprendziau uzvesti.norejau paklaust ka manote apie chemini?kam teko darytis?teisingas mitas kad kenkia labai plaukam?mastau apie jo susidejima, bet noreciau ne tokio puraus, o tokio kur garbaneles tokios slapios atrodo wub.gif
Atsakyti
Isdziovinsi kaip reikia, su kokiom putom - tai ir atrodys slapias smile.gif
O siaip cia ne "mitas", kad gadina plauka, o tikra tiesa smile.gif
As buvau susidejusi chemini, dabar plaukus apkarpiau, buvo zemiau peciu, kokie 10cm, o dabar net uodegytes nesurisu... verysad.gif Bo plaukai kaip pas lele, plastmasiniai buvo, kosmaras kazkoks. Nei issisukuodavo normaliai, ir atrode nekaip, pas mane jie dar ir sviesinti buvo, tai is viso sakes! doh.gif O buvo tokie grazus, zvilgantys, minkstuciai cry.gif
Tie galiukai, kur liko dabar "cheminiai" tai dar sukasi, bet atsiauginsiu SAVO plaukus, ir dar ilgai nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
Mano kirpėja taip sakė: po cheminio plaukai taip susilpnėja, kad atauga tokie, kaip pažastyse, o ką mes su pažastų plaukais darome? Skutame. Va tau ir atsakymas.
Atsakyti
Man nei trupucio nesusilpneja po cheminio, nors deduosi jau gal 5 metai is eiles. Netgi dedu ji ant buvusio cheminio, o plaukuciai sveiki sveikuteliai.
manau svarbu juos pries chemini ir po jo gerai palepinti kaukem, vitaminais is vidaus, ir nedeti cheminio ant dazytu plauku. Visa kita- mitas- tik be abejo chemikalai turi buti siuolaikiski, maziau kenkiantys.
Atsakyti
O mano patirtis tokia - gavau dovanų čekį apsilankymui grožio salone, o ten labai gera kirpėja dirba..Tai sumąsčiau įgyvendint seną svajonę - pasidarytį cheminį sušukavimą..Niu, man tepė ir visokiom apsauginėm kaukėm, ir fiksažo sočiai pripylė, ir apsauga kažkokia buvo..3 val. kirpykloj prasėdėjau su tais suktukais, bo mano labai vešlūs plaukai..Kai plaukai pagaliau jau buvo sutvarkyti, džiaugiausi gražiomis garbanomis..Gražu buvo porą dienų iki galvos plovimo..Išsiplovus ir tinkamai išdžiovinus, garbanos gerokai patyso.. Negelbėjo niekas..Dar po kelių dienų plaukai patyso dar labiau..Po 1,5 sav mano cheminio kaip nebuvę..nė žymės doh.gif Tai visa laimė, kad plaukams tai nėmaž nepakenkė - jie liko tokie, kokie buvo..Pasidarė gaila tos nemažos sumos, kurią išmečiau..mad.gif ir nors kirpėja minėjo priežastis dar plaukus betvarkydama, kad dėl moteriškų "švenčių" ir ne per senos narkozės cheminis gali nepavykt, man netiko nė viena iš šių priežasčių..Tai ir likau nesupratus, kodėl taip įvyko..Užtat cheminio daugiau nebesidarysiu.
Atsakyti
Cheminis gal ir gerai ir gražu tol kol jis šviežias... o po poros mėnesių pasidaro nekas.... galai nutysta, pradeda šiurkštėti ir t.t.
Jei nusprengi darytis cheminį: reikia susitaikyt su ta mintim, kad ir ateity jį darysi, arba po kokiu 2-3 mėn. pagalvot apie plaukų tiesinimą....
O dėl pakenkimo. manau, kad kenkia. maniškiai šiek tiek trupėt pradėjo, greičiau plaukų spalva išsiplauna ir t.t. Taigi, dabar eisiu tiesint....
Atsakyti
Aš tai labai džiaugiuosi cheminiu biggrin.gif . Mano plaukai linkę riebaluotis, o dabar užtenka 1-2 kartus per savaitę išplauti. Beje susidėjau antrą sykį ir nepajutau jokio plaukų susilpnėjimo ax.gif . Vienu žodžiu esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti