Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

na is pradziu labai faina- koki  puse metu..   veliau pakerpant jei paslankus plaukai  galima susitvarkyti ir maskuoti- bet tiesa sakant nuaugantys galai tikrai ne kaip atrodo- pati dabar baigiu nuauginti,  tai sunkoka ( nors dejausi tik super lengva)

siaip esu dejusis 3 kartus chemini- 2 kartai is triju nuauginant pasibaige tuo , kad  nusiskirpau visiskai trumpai. Si karta issisukau be to, bet  buvo jau tokiu minciu:)))
Atsakyti
Man sie zodziai skamba nekaip- cheminis susukavimas... Brrr. Pries akis iskyla moteriskute gal sesiasdesimties, trumpai kirpta ir sugarbanota. Dar pagalvoju apie nusiurusius plaukus, sudegintus, sugadintus...Dar pagalvoju apie jaunas grazais moteris spiralemis susuktais zvilganciais plaukais- idomu, o kaip jos sukuojasi, kaip tos garbanos nesusivelia?
Bet taip norisi buti garbanotai rolleyes.gif ...
Esu girdejus apie naujoviskus cheminio susukavimo budus, kurie, atseit, tausoja plaukus. Gal kas bande? O gal kas reguliariai daro tokia procedura ir zino paslapti, kaip kartu issaugoti sveikus plaukus?O gal kas zino kokia auksiniu ranku meistre ypatinga salona, kur cheminis susukavimas atliekamas ypatingai kruopsciai ir kokybiskai? O gal kas "nusvilo" su tuo cheminiu ir dabar zino kokia abra kadabra, kuri padetu atsikratyti svajoniu apie garbanas?
Atsakyti
dariausi kelis kartus, bet net nzn - abu kartus nudegino plaukus priekyje. Po to drauge juokaudavo, kad kaip su antenomis vaikstau.Nors siaip patiko, galvoju kadreiktu ir dar kada susideti.

O jei nori, kad butu garbanos, tai kai susidadi chemini, issiplovus galva reikia jos nesukuoti o su zele sutepti - tada gaunasi garbanos. O jei issisukuoji, tai taip puresni plaukai ir sukimas aisku daug geriau laiko
Atsakyti
O po cheminio turbut butinai padazyti plaukus reikia?
Atsakyti
Po cheminio dazyt nerekomenduoja, nes plaukams reik laiko atsigaut. Man po cheminio (dejausi viena karta) plaukai pasviesejo, ir siaip kol cheminis neataugo buvo labai faini. Po to (ar tiesiog nuo yprocio kad visada purus ir daug vargt sujais nereikejo) labai nepatiko, bet iskentejau, ir daugiau nesidejau, nes neradau kur man padarytu taip kaip as noriu, t.y. susuktu ant stambiu suktuku, t.y. kad butu didelem garbanom. Smulkiu nebenoriu. ph34r.gif
O apie ta naujoviska kazkur forume atrodo minejo mamos, bet gal ir pasivaideno. unsure.gif
Atsakyti
Kai mano leliui buvo menuo, pradejo labai slinkt plaukai. Dabar jau nebeslenka, bet nekazinkas liko sad.gif Noreciau ir as garbanu, kad atrodytu daugiau tongue.gif Bet esu girdejusi, kad maitinanciom nesigauna. O ir po maitinimo dar kuri laika turbut neiseitu, nes gal plauko struktura kitokia (del hormonu maitinant) rolleyes.gif Nu cia as taip ismasciau wink.gif Ar kas bandet maitinant cem. susukavima? Kiek girdejau tas naujoviskas issileidzia per 2-3 men ir lyg niekur nieko rolleyes.gif Ar tikrai neliks plaukai, kaip vata, a?
Atsakyti
Pabandysiu pasiklausti drauges-ji dar maitindama susidejo toki stambu chemini. Atrodo labai naturaliai ir graziai (net pati buvau nustebusi kad tai cheminis biggrin.gif ) dabar stai jau puse metu ar net daugiau, o garbaneles vis tokios pat grazios smile.gif
Atsakyti
Oi, mamos, susidejau as ta naujoviska chemini "tausojanti plaukus ir issileidzianti per 3 men", bent taip man zadejo kirpeja. Mano plaukai nei tiesus, nei garbanoti, tai labai rupejo paziureti, kaip atrodysiu garbanota. Atrodziau daugmaz kaip Leontjevas, bet blogiausia, kad pradejo kuokstais slikti plaukai, atsirado kazkokiu keistu pleiskanu, o po triju menesiu garbanu kaip ir neliko, bet liko toks lyg ir purumas, nezinau, kaip pasakyt. Atrodo panasiai kaip tiesiog labai suvelti ir sustatyti plaukai. Zodziu, nekas mad.gif As tai daugiau tikrai nesidesiu jokio cheminio.
Gal kokioj labai geroj kirpykloj ta chemini geriau sudeda, as dejausi paprastoj. Gal uztai rezultatas nekoks, nezinau. Bet nuo tada, kai sudejo chemini, dar ne karto niekur nejau palaidais plaukais, visada tik susirisus, kad maziau matytusi blink.gif
Atsakyti
Dejau chemini jau daug kartu- tik kai issileisdavo, ataugdavo-nukirpdavau potrumpiai,tada vel paaugindavau iki peciu ir dedavau- mano plaukai tiesus ir labai stori. Paskutini karta dejau ant dazytu plauku- dabar yra kazkokie nauji, svelnesni chemikalai dazytiems- labai puikiai laikesi 3 menesius- poto jau buvo atauge- iskarpe kirpeja- tai dabar galai tokie lankstus, paklusnus.
Mano manymu, svarbu ne kirpykla bet kirpeja- pirmenybe teikiu jaunoms kirpejoms, kurios domisi naujomis technologijomis- jos ir visokiu gudrybiu zino kaip issaugot plauka ir tt.
Patarimas toms, kurios jau yra susideje ir tai mamytei, kur plaukuciai susilpnejo- nezinau ar kuri bandet- yra tokia platinama kosmetika "GENERA"- ir yra kaukes- su vaistazolemis arba su kokoso aliejumi- 0.5l-apie 10lt. Mano kirpeja stebisi, kodel mano plaukai po cheminio sisukavimo taip blizga... o paslaptis tik toje kaukeje:)
Sekmes:)
Atsakyti
Lian pasidalink su mumis kur tos stebuklingos kaukes plaukuciams nusipirkti wink.gif dar gali pareklamuoti kirpeja, kuri tau chemini sudejo (beje o kiektoks malonumas dabar kainuoja?)
Atsakyti
QUOTE (RebekaG @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 10:17)
Kai mano leliui buvo menuo, pradejo labai slinkt plaukai. Dabar jau nebeslenka, bet nekazinkas liko sad.gif Noreciau ir as garbanu, kad atrodytu daugiau tongue.gif Bet esu girdejusi, kad maitinanciom nesigauna. O ir po maitinimo dar kuri laika turbut neiseitu, nes gal plauko struktura kitokia (del hormonu maitinant) rolleyes.gif Nu cia as taip ismasciau wink.gif Ar kas bandet maitinant cem. susukavima? Kiek girdejau tas naujoviskas issileidzia per 2-3 men ir lyg niekur nieko rolleyes.gif Ar tikrai neliks plaukai, kaip vata, a?

RebekaG, tu gal palauk truputeli. Jei dar maitini, tai speju, kad tavo vaikui dar nera metuku. O jei slinkimas baigesi, tai kazkur apie 8-9 men. Tai po keliu menesiu prades ataugineti plaukai kuokstais. Styros visur antenos smile.gif . Tai jeigu dabar sudesi chemini, yra pavojus, kad ant galvos turesi tikra makalyne blink.gif .
Atsakyti
QUOTE (norge @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 14:21)

RebekaG, tu gal palauk truputeli. Jei dar maitini, tai speju, kad tavo vaikui dar nera metuku. O jei slinkimas baigesi, tai kazkur apie 8-9 men. Tai po keliu menesiu prades ataugineti plaukai kuokstais. Styros visur antenos smile.gif . Tai jeigu dabar sudesi chemini, yra pavojus, kad ant galvos turesi tikra makalyne blink.gif .

Mano kleckui jau metukai ir 1 diena biggrin.gif O maitinti dar kokius pora menesiu nusimato wink.gif Slinkti nustojo tikrai gal 8-9men. Nu, dar palauksiu tu antenu biggrin.gif Beje, pradejo slinkt apie Kaledas, tai ziuresiu ar siemet nebus sezoninis slinkimas rolleyes.gif Bet tikiuosi, kad jau isaugau biggrin.gif ir daugiau toks baisus nesikartos kai kuokstais slinko rolleyes.gif
Atsakyti