Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(jadzka @ 2005 05 11, 08:27)
O kur Vilniuj tos priemonės rast? aš kaip taik vakar naršiau po parduotuves savo darbanėlėm,s bet taip nieko ir neišsirinkau.... ax.gif

Vilniuje tai nežinau, nes pati pirkdavau Kaune salone, kur kirpausi. Dar žinau tikrai yra Šilainių Maximos kirpykloj ir FeminaBona prekiauja tikrai.Gal kur ir Vilniuje yra salonų dirbančių su Keune.Paieškoti verta. Aš kai parodžiau tą priemonę savo natūraliai garbanotai draugei, tai dabar ji sako neįsivaizduoja, kai iki tol gyveno be jos.
Atsakyti
Gal kas žinote, kur Kaune deda tas išsvajotas SENSOR garbanėles?Pasakykit, verysad.gif
Atsakyti
Atradau sau labai tinkančią priemonę garbanėlėms tvarkyt...
Osis All round creme. (tokiam sidarbriniam tiubuke smile.gif
Labai malonus kremukas, veikia kaip balzamas ir dar sulygina po cheminio pasišiaušusius plaukus, o kaina tik apie 15 Lt.
Žodžiu thumbup.gif: esu labai patenkinta.

P.S. tai yra tik mano nuomonė. Ir prieš pirkdamos ar vartodamos pasitarkite su ssavo kirpėja arba Sarmos pardavėja.
P.P.S. mano nuomonė yra šališka.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 12, 08:57)
Atradau sau labai tinkančią priemonę garbanėlėms tvarkyt...
Osis All round creme. (tokiam sidarbriniam tiubuke smile.gif
Labai malonus kremukas, veikia kaip balzamas ir dar sulygina po cheminio pasišiaušusius plaukus, o kaina tik apie 15 Lt.
Žodžiu thumbup.gif: esu labai patenkinta.

P.S. tai yra tik mano nuomonė. Ir prieš pirkdamos ar vartodamos pasitarkite su ssavo kirpėja arba Sarmos pardavėja.
P.P.S. mano nuomonė yra šališka.

biggrin.gif

Super reklama clap_1.gif
Kažkur aš tai jau girdėjau g.gif
Galėtum reklamoms tekstus kurti smile.gif
Reiks išbandyti šitą kremuką... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 12, 09:55)
Super reklama  clap_1.gif
Kažkur aš tai jau girdėjau  g.gif
Galėtum reklamoms tekstus kurti  smile.gif
Reiks išbandyti šitą kremuką... biggrin.gif


biggrin.gif ne veltui reklamos agentūroj dirbu mirksiukas.gif
O jei rimtai - buvau pasiryžus už priemonę ir kokį 30 Lt. mokėt, bet šita visai patiko. Kas svarbiausia nepadaro "šalmo" ant galvos, nesulipina plaukų...
Taij vat va, džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 12, 09:55)
Super reklama  clap_1.gif
Kažkur aš tai jau girdėjau  g.gif
Galėtum reklamoms tekstus kurti  smile.gif
Reiks išbandyti šitą kremuką... biggrin.gif


Na va, pasikartosiu dar kartelį po 3 dienų thumbup.gif: kremukas.....gražios ir tvarkingos garbanėlės, ko nebuvo pavykę su kitais...
Atsakyti
Oi, merginos, vėl pasiguosiu... verysad.gif
Vakar dažiau savo nudęgintus plaukučius GARNIER dažais. Gavosi visai ne ta spalva, bet kas blogiausia- žalsvas atspalvis cry.gif Na, labai baisiai tai lyg ir neatrodau, bet tas atspalvis...Tikėjausi gelsvo, o gavosi cry.gif Prieš dažant, viena pažystama perspėjo, kad po cheminio gali nusidažyti žaliai, aš kažkaip nelabai ir patikėjau... verysad.gif Ir dar: prie šaknų, kur ataugę plaukai, yra blizgesys ir atspalvis gelsvas, o kur cheminis- blizgesio nėra, o atspalvis kaip jau rašiau.

Vėl pasigražinau.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 13, 09:24)
Oi, merginos, vėl pasiguosiu... verysad.gif
Vakar dažiau savo nudęgintus plaukučius GARNIER dažais. Gavosi visai ne ta spalva, bet kas blogiausia- žalsvas atspalvis  cry.gif Na, labai baisiai tai lyg ir neatrodau, bet tas atspalvis...Tikėjausi gelsvo, o gavosi  cry.gif Prieš dažant, viena pažystama perspėjo, kad po cheminio gali nusidažyti žaliai, aš kažkaip nelabai ir patikėjau... verysad.gif Ir dar: prie šaknų, kur ataugę plaukai, yra blizgesys ir atspalvis gelsvas, o kur cheminis- blizgesio nėra, o atspalvis kaip jau rašiau.

Vėl pasigražinau.... sad.gif


g.gif.... O tu tamsiai dažei?
Nes aš prieš porą dienų pasinaudojau mamyčių patarimu ir su chna nusidažiau (palaikiau per nakti) Tai thumbup.gif: gražūs rudi plaukai...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 09:44)
g.gif.... O tu tamsiai dažei?
Nes aš prieš porą dienų pasinaudojau mamyčių patarimu ir su chna nusidažiau (palaikiau per nakti) Tai thumbup.gif: gražūs rudi plaukai...

Dažiau tai tipo šviesiai, bet gavosi gana tamsi spalva (vidutiniškai ruda su žalsvu atspalviu blink.gif ). Sekantį kartą vėl bandysiu šviesiau. O su chna gaunasi tik rudi?
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 13, 10:09)
Dažiau tai tipo šviesiai, bet gavosi gana tamsi spalva (vidutiniškai ruda su žalsvu atspalviu  blink.gif ). Sekantį kartą vėl bandysiu šviesiau. O su chna gaunasi tik rudi?


Na bijau ką ir besakyt... Man tai rudi gavos.... bet ką gali žinot kaip ir su kuo sureaguos....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 09:11)
Na bijau ką ir besakyt... Man tai rudi gavos.... bet ką gali žinot kaip ir su kuo sureaguos....


O ta ruda tokia sviesesne daugiau ar tamsesne? Mat as noriu irgi su chna pastiprint savo plaukucius, ale bais bijau tos sviesios rudos-ryzos spalvos blink.gif Dabartine mano plauku spalva yra naturali (sviesiai rudi, nu kaip lietuvaites beveik) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 13, 08:24)
Vakar dažiau savo nudęgintus plaukučius GARNIER dažais. Gavosi visai ne ta spalva, bet kas blogiausia- žalsvas atspalvis  cry.gif
Prieš dažant, viena pažystama perspėjo, kad po cheminio gali nusidažyti žaliai, aš kažkaip nelabai ir patikėjau... verysad.gif


blink.gif obana blink.gif
teeeeip... kadangi esu reklamos auka, pirkiau anksčiau ir aš Garnier. PINIGAI Į Š...vadinasi, nes jie yra labai silpni ir tokių gaurų, kaip mano, "neima" schmoll.gif
šiaip aš blondinė (ir cheminiuota) jau 4 metai ax.gif prieš porą metų užsimaniau biškutį pasitamsint. parudint. pirkau dažų (nepamenu kokių) labai šviesiai rusvų, o gavausi būtent tokia, kaip Tu ir aprašei doh.gif samaninė tokia. o dar tiksliau, tai tas atspalvis itin išryškėja saulės šviesoj. bet man patiko ax.gif
bet taip buvo tik vieną kartą (velnias, tikrai nepamenu dažų firmos doh.gif ). o šviesinu pastoviai. ir dažus perku įvairiausius - turiu pinigų - brangesnius, neturiu - pigesnius ax.gif bet nei vieni blondiniški dažai manęs nepavedė ir nenuspalvojo visaip schmoll.gif
Atsakyti