Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 13:52)
O kaina- paslaptis?  ax.gif


Su kirpimu - 85 Lt.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 13:59)
Su kirpimu - 85 Lt.

Kiek atsimenu, tai tau irgi po cheminio kažkas nelabai gerai su plaukais buvo... g.gif Nėjai į kirpyklą aiškintis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 14:03)
Kiek atsimenu, tai tau irgi po cheminio kažkas nelabai gerai su plaukais buvo... g.gif Nėjai į kirpyklą aiškintis?  unsure.gif


Matai, jau nebe pirmas kartas. Puikiai žinojau, kad išsausėja plaukai. Taigi, kalnas intensyvių priemonių juos atstatė smile.gif Dabar nebėra prasmės eiti ir aiškinstis biggrin.gif
Atsakyti
Na prisiklausiau aš čia jūsų istorijų...Turėjau ir aš cheminį porą kartų, tai buvau nutarus daugiau niekada nebandyti schmoll.gif .bet kai išgirdau apie tą naujovišką SENSOR rodos vadinasi, vėl kilo minčių.Tik gal kas galit pasakyti ar jis skiriasi nuo to įprastinio, kad ir labai naujoviško(sprendžiant iš jūsų pasakojimų, tokį ir dėjotės).Bet ar tai tas SENSOR????? O prieš tai turėtą cheminį tvarkydavau su laaaaaaaaabai gera priemone KEUNE's, vadinasi Scalpting. thumbup.gif thumbup.gif Pabandyki( tiesa nėra labai pigi apie35Lt 250ml) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepukė @ 2005 05 10, 14:37)
Na prisiklausiau aš čia jūsų istorijų...Turėjau ir aš cheminį porą kartų, tai buvau nutarus daugiau niekada nebandyti schmoll.gif .bet kai išgirdau apie tą naujovišką SENSOR rodos vadinasi, vėl kilo minčių.Tik gal kas galit pasakyti ar jis skiriasi nuo to įprastinio, kad ir labai naujoviško(sprendžiant iš jūsų pasakojimų, tokį ir dėjotės).Bet ar tai tas SENSOR????? O prieš tai turėtą cheminį tvarkydavau su laaaaaaaaabai gera priemone KEUNE's, vadinasi Scalpting. thumbup.gif  thumbup.gif Pabandyki( tiesa nėra labai pigi apie35Lt 250ml) 4u.gif

O kas tai per priemonė? Formavimui ar gydymui? g.gif Apie Sensor nesu girdėjusi. Įdomu būtų sužinot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 14:42)
O kas tai per priemonė? Formavimui ar gydymui?  g.gif Apie Sensor nesu girdėjusi. Įdomu būtų sužinot... g.gif


Aš per vėlai apie tą sensor išgirdau... tikrai tą būčiau dėjus. smile.gif
O ta priemonė ir man įdomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 05 09, 23:24)
Lemone, as irgi labai noriu spiralinio cheminio,  bet nelabai isivaizduoju ar ant mano plauku tiks jis ax.gif  O ant kokio ilgio plauku tu dejai? pvz mano tai siek tiek zemiau peciu, nu neilgi tokie  rolleyes.gif


na kai aš dėjau spiralinį, mano plaukai buvo beveik iki juosmens ax.gif cheminant antrą ir trečią plaukai buvo maždaug iki menčių (ir dabar tokie). negalvok, kad jie baisingai sutrumpėja schmoll.gif tik kai sudeda cheminį, kirpėja visada gerą šmotą plaukų nukerpa verysad.gif sakė taip reikia verysad.gif
ir jokiais būdais netaupyk savoplaukų sąskaita - eik pas tikrai gerą kirpėją. sumokėksi daugiau, bet užtikrintai plika neišeisi mirksiukas.gif
susisuk plaukus ant popieriukų ir pažiūrėk ar tiks mirksiukas.gif
na aš dar nepažįstu tokios, kuriai netiktų garbanėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės, būtinų būtiniau būtiniausiai naudokit aliejuką plaukų galiukams, nes kitaip teks kirpt ir kirpt, o jie vis sausės ir sausės 4u.gif
Atsakyti
as irgi noriu cheminioooo,tik mano kirpeja kratosi cry.gif
mano plaukai ploni, ne daug ju cry.gif nors is prigimties jie linke garbanotis,kadaise tikra garbane buvau:) o va dabar kai jie vis auga ir ilgeja,tai tik tysta,ir nieko is ju nelieka cry.gif cry.gif
o stambiu spiraliniu sruogu cheminis butu tas pats manau smile.gif gal kuri kauniete pasiulytu kur patikimai ir gerai ji deda?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2005 05 10, 18:23)
as irgi noriu cheminioooo,tik mano kirpeja kratosi cry.gif
mano plaukai ploni, ne daug ju cry.gif  nors is prigimties jie linke garbanotis,kadaise tikra garbane buvau:) o va dabar kai jie vis auga ir ilgeja,tai tik tysta,ir nieko is ju nelieka cry.gif  cry.gif
o stambiu spiraliniu sruogu cheminis butu tas pats manau smile.gif  gal kuri kauniete pasiulytu kur patikimai ir gerai ji deda?? blush2.gif


Mano plaukai irgi ploni, galvojau kad po cheminio jiems bus krachas, bet nieko smile.gif Tiesiog reikia daryt lengva chemini ant dideliu suktuku, tada plaukuciai buna purus, tikrai atrodo ju daugiau ax.gif Va po pirmo mano cheminio praejo 8 menesiai, ataugo mano plaukai ir vel tapo priglude, tai dabar net prastai del to jauciuosi schmoll.gif Po 2 savaiciu lekiu vel detis lengvo cheminio wink.gif

O tu susirask gera kirpeja ir paprasyk kad nedarytu labai stipraus, kad ir taip plonu plauku dar labiau neissausintu, ir tikrai pamatysi, ir atrodysi graziai, ir jausiesi puikiai smile.gif Nieko tiems tavo plaukuciams nenutiks rolleyes.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 14:54)
O ta priemonė ir man įdomi smile.gif

Ta priemone (sculpting rodos rašosi, Keunės) skirta garbanotų plaukų formavimui. Dar drėgnus plaukus reikia sutepti ta priemone( tik nepagailėti ir žinoma nepadauginti) ji yra ne skystis, bet truputį primena kisielių .Paskui pagniaužant išdžiovinti. Rezultatas paprastai būna thumbup.gif .Plaukučiai švelnūs, nesulipinti, bet banguotom sruogelėm thumbup.gif (žinoma jei turi iš ko banguotis) ax.gif Jei pirkti didelį kiekį(1litrą)išeina pigiau.
Atsakyti
QUOTE(liepukė @ 2005 05 11, 08:20)
Ta priemone (sculpting rodos rašosi, Keunės) skirta garbanotų plaukų formavimui. Dar drėgnus plaukus reikia sutepti ta priemone( tik nepagailėti ir žinoma nepadauginti) ji yra ne skystis, bet truputį primena kisielių .Paskui pagniaužant išdžiovinti. Rezultatas paprastai būna  thumbup.gif .Plaukučiai švelnūs, nesulipinti, bet banguotom sruogelėm thumbup.gif (žinoma jei turi iš ko banguotis) ax.gif Jei pirkti didelį kiekį(1litrą)išeina pigiau.


O kur Vilniuj tos priemonės rast? aš kaip taik vakar naršiau po parduotuves savo darbanėlėm,s bet taip nieko ir neišsirinkau.... ax.gif
Atsakyti