Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 08:40)
Aš taip ir nusiteikusi, kad graži būsiu tik kitą vasarą  verysad.gif , geriausiu atveju  schmoll.gif


Tikrai , kad būsi. Nežinau, ar man čia atrodo, bet kai nudažau plaukus, jie greičiau po cheminio nusiplauna, nei iki šiol...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 08:57)
Tikrai , kad būsi. Nežinau, ar man čia atrodo, bet kai nudažau plaukus, jie greičiau po cheminio nusiplauna, nei iki šiol...

O gal dažai kiti, greičiau nusiplaunantys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 10:46)
O gal dažai kiti, greičiau nusiplaunantys?  g.gif


Tai kad ne cry.gif
Dabar plaukai kažkokie tuščiaviduriai liko, tai gal dėl to ?
Skaidrūs kažkokie....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 10:53)
Tai kad ne cry.gif
Dabar plaukai kažkokie tuščiaviduriai liko, tai gal dėl to ?
Skaidrūs kažkokie....

Nu nesupratau... blink.gif Dar vakar džiaugiaisi savo plaukų išvaizda, o šiandien... Kas gi jiems per naktį atsitiko? g.gif Prieš kiek laiko paskutinį kartą dažei?
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 10:59)
Nu nesupratau... blink.gif Dar vakar džiaugiaisi savo plaukų išvaizda, o šiandien... Kas gi jiems per naktį atsitiko?  g.gif  Prieš kiek laiko paskutinį kartą dažei?


Prieš mėnesį smile.gif nieko, visai gerai jie atrodo iš tolo smile.gif tik kai aš pati įsižiūriu - matau biggrin.gif
Reiks dar kartelį nudažyt - atgaivint spalvą. Taip jau su tom pamsiom spalvom. gereit pablunka///
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 11:06)
Prieš mėnesį smile.gif nieko, visai gerai jie atrodo iš tolo smile.gif tik kai aš pati įsižiūriu - matau biggrin.gif
Reiks dar kartelį nudažyt - atgaivint spalvą. Taip jau su tom pamsiom spalvom. gereit pablunka///

Aš anksčiau su tamsiom dažydavau, tai ilgiau laikydavosi spalva. Po to, kai pasidariau pirmą cheminį, pradėjau dažyti šviesiai- ir spalva nesilaiko, ir be blizgesio plaukai. Tai nežinau kas čia kaltas schmoll.gif Ar dažai blogi (pakeičiau firmą), ar cheminis atsiliepia... Blizgesio tai vis tik firma matyt pamiršo pridėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 11:13)
Aš anksčiau su tamsiom dažydavau, tai ilgiau laikydavosi spalva. Po to, kai pasidariau pirmą cheminį, pradėjau dažyti šviesiai- ir spalva nesilaiko, ir be blizgesio plaukai. Tai nežinau kas čia kaltas  schmoll.gif  Ar dažai blogi (pakeičiau firmą), ar cheminis atsiliepia... Blizgesio tai vis tik firma matyt pamiršo pridėti  g.gif


Na tikriausia.... vistik cheminis davė plaukams... šiek tiek prasčiau dažosi ir blogiau laikosi...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 11:32)
Na tikriausia.... vistik cheminis davė plaukams... šiek tiek prasčiau dažosi ir blogiau laikosi...

Dar vienas minusas cheminiam biggrin.gif Darykit, moterys, išvadas ax.gif Aš jau padariau, deja, per vėlai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 12:27)
Dar vienas minusas cheminiam  biggrin.gif  Darykit, moterys, išvadas  ax.gif  Aš jau padariau, deja, per vėlai  cry.gif


Matai... vargo daugiau, net aš saulabiau patinku su chemine šukuosena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 12:52)
Matai... vargo daugiau, net aš saulabiau patinku su chemine šukuosena ax.gif

O kokioj kirpykloj tau cheminį darė ir kiek mokėjai? ax.gif Šiaip klausiu...
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 10, 13:47)
O kokioj kirpykloj tau cheminį darė ir kiek mokėjai?  ax.gif Šiaip klausiu...


Žirmūnuose Grožio studijoj
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 10, 13:49)
Žirmūnuose Grožio studijoj

O kaina- paslaptis? ax.gif
Atsakyti