Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(jadzka @ 2005 05 09, 11:44)
Man iškart ant suktukų...  Ant galiukų kažkokius popieriukus dar dėjo (tipo, kad lygiau susivyniotų.... ir ant didžiausių suktukų man suko. ENs nenorėjau pudelio šukuosenos...
O kad pirma susukt paskui ant suktukų... tai ką aš žinau. man tai  nesamonė atrodo. PAbandžiau įsivaizduot kaip turėtų atrodyt. Anei joks čia ne spiralinis, čia ryžkiai bardakas unsure.gif Spiraliniam naudojami kitokie suktukai.... keik žinau...

Nu tai kaip pudelis dabar ir atrodau cry.gif Jokių garbanų pas mane net nėra cry.gif Bardakas absoliutus doh.gif bash.gif
Nors plaukai būtų nenudęginti, tai tos garbanos jau tiek to... schmoll.gif O dabar mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 14:56)
Nu tai kaip pudelis dabar ir atrodau  cry.gif Jokių garbanų pas mane net  nėra  cry.gif  Bardakas absoliutus  doh.gif  bash.gif
Nors plaukai būtų nenudęginti, tai tos garbanos jau tiek to... schmoll.gif  O dabar mad.gif


Pala pala, čia tau draugė paslaugą padarė?
Aš tokiai draugei kramtomos gumos į plaukus privelčiau bash.gif
Jei būtų nenudeginti - galėtum pakartot tą cheminį lengvą.... kad sutvarkytų... O kai nudeginti.. net nežinau.... teks pamėgti kuodelį nešiot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 09, 15:14)
Pala pala, čia tau draugė paslaugą padarė?
Aš tokiai draugei kramtomos gumos į plaukus privelčiau bash.gif
Jei būtų nenudeginti - galėtum pakartot tą cheminį lengvą....  kad sutvarkytų... O kai nudeginti.. net nežinau.... teks pamėgti kuodelį nešiot biggrin.gif

Taigi su kuodeliu, tuoj bus 2 mėn., ir vaikštau. cry.gif Apie palaidus plaukus galiu tik pasvajoti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 15:45)
Taigi su kuodeliu, tuoj bus 2 mėn., ir vaikštau. cry.gif  Apie palaidus plaukus galiu tik pasvajoti  cry.gif


Nu jo.. man čia labai pasisekė sakyčiau.... nes visai patenkinta savo cheminiu....
O tau kantrybės, arba kirpk wink.gif vis gal ne taip baisiai bus... kad ir trumpi...
NEs jei ilgi ir kuokštas kalaikus, tai ką aš žinau....
Arba dar bandyk eiti į gerą kirpyklą, kad išnaujo sudėtų cheminį.. su šcelnia chemija..
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 09, 16:08)
Nu jo.. man čia labai pasisekė sakyčiau.... nes visai patenkinta savo cheminiu....
O tau kantrybės, arba kirpk wink.gif vis gal ne taip baisiai bus... kad ir trumpi...
NEs jei ilgi ir kuokštas kalaikus, tai ką aš žinau....
Arba dar bandyk eiti į gerą kirpyklą, kad išnaujo sudėtų cheminį.. su šcelnia chemija..

Kirpt nesiryžtu schmoll.gif Mano vyrui trumpaplaukės nepatinka schmoll.gif Ir tai mano plaukučiai liko perpus trumpesni cry.gif Vis dar bandau gaivinti verysad.gif Ir ne tik dėl vyro, ir dėl savęs dar pakovosiu smile.gif Tikiuosi pasinaudojusi patarimais, iki vasaros su kuodeliu baigti ax.gif O jei ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 16:20)
Kirpt nesiryžtu  schmoll.gif Mano vyrui trumpaplaukės nepatinka  schmoll.gif  Ir tai mano plaukučiai liko perpus trumpesni  cry.gif  Vis dar bandau gaivinti  verysad.gif  Ir ne tik dėl vyro, ir dėl savęs dar pakovosiu  smile.gif  Tikiuosi pasinaudojusi patarimais, iki vasaros su kuodeliu baigti  ax.gif O jei ne... g.gif


Ne bet jei nesamoningai cheminis sudėtas, tai reiškia, kad reikia jį perdaryt... kitaip jis vis tiek atrodys tik susivėlęs...
Dar aišku pagaivink kažkiek plaukus, o paskui gal pabandyk iš naujo susidėt normaliai ri silpną... jei plaukai pažeisti, tai koks skirtumas, vis tiek baisiau tikriasuiai neatrodys.... bent jau bus kažkokia forma g.gif
Atsakyti
As tai patarciau nusikirpt ta savo sugadinta sheveliura, nes nuo tokio stipraus cheminio pasikeite net pati plauko struktura. Plauku tikrai neatgaivinsi. Man pvz sudejo spalio menesi labai lengva, vos vos neryskiom garbanelem chemini, tai nors praejo 8 men, bet plaukai neatsigavo, vis tiek tokie sausi, kaip negyvi paliko, nors ivairiausias kaukes ir balzamus, skirtus cheminio pazeistiems plaukams naudoju po kiekvieno plovimo. Nezinau, aisku, gal cia nuo plauku priklauso, bet tikrai netikiu kad atsigaus jie schmoll.gif
Atsakyti
vai vai vai - tik nepasinaudok tuo patarimu dėti dar vieną cheminį schmoll.gif jokiais būdais schmoll.gif jei dar ne visi plaukai nudeginti, tai po antro - nudegs visi.

pirmą cheminį dėjau spiralinį - gražu buvo nesvietnai rolleyes.gif bet labai pradėjo slinkti plaukai - kirpėja išaiškino, kad tai normalu, nes plaukų nešukuoju, o kažkiek jų turi per dieną iškristi blink.gif nu gerai, patikėjau blink.gif

antrą dėjau silpną - buvo dar gražiau, dar nesvietiškiau rolleyes.gif biški nudegino - palei smilkinius atsirado tokių centimetro ilgio styroklių doh.gif bet nieko - auga greit - ataugo.

trečią dėjau vidutinio stiprumo - gražu buvo savaitę, nu gal dvi doh.gif o dabar doh.gif jei prie veidrodžio prastoviu pora valandų arba jei naudoju laaabai geras (ir brangias priemones) - gražu. o jei ne? paprastų putų neužtenka doh.gif beto, siaubingai nudegino - dabar jau ataugo (piršto ilgio jau) o kas buvo blink.gif styro tokie ant pakaušio - nei tu juos prilaižysi nei ką - styro nors su super glue klijuok doh.gif

jei atrodai kaip pudelis, siūlyčiau naudoti stiprios fiksacijos želė - nuo želė plaukai tiesinasi biškuti. jei nenaudoju jokios priemonės, išplauti ir išdžiūvę plaukai labai išsipučia doh.gif

dabar darausi studentišką šukuoseną ("a le neturiu laiko") - privarau daug putų, suglamžau kaip reikiant ir netvarkingai surišu į arklio uodegą - man gražu (ir ne tik man blush2.gif )

siūlau išbandyti kuo daugiau priemonių - tikrai rasi tinkamą, kuri iš pudelio pavers į garbanę thumbup.gif
Atsakyti
Lemone, as irgi labai noriu spiralinio cheminio, bet nelabai isivaizduoju ar ant mano plauku tiks jis ax.gif O ant kokio ilgio plauku tu dejai? pvz mano tai siek tiek zemiau peciu, nu neilgi tokie rolleyes.gif
Atsakyti
Naujo cheminio tai tikrai nesiruošiu dėti schmoll.gif Geriau pabandysiu Lemones patarimu pasinaudoti ir išbandyti visas priemones 4u.gif
O dėl nukirpimo... g.gif Dabar tektų kirptis kokiu 7 numeriu mašinėle, nes tik tokio ilgio plaukai ataugę. Gaučiausi toks ežiukas sad.gif Baisiausiai, kas be ko, atrodo plaukų galiukai, tačiau aš juos jau ne kartą bandžiau kirpt. Kai nukerpi, atrodo, štai dabar bus jau gražūs plaukai. O sekančią dieną pamatai, kad tie naujieji galiukai lygiai taip pat pasipūtę, kaip ir prieš tai buvę... verysad.gif Taip mano plaukučiai trumpėja ir trumpėja cry.gif Taigi, arba ežiukas, arba pudelis su ilgesniais plaukais, arba pudelis su trumpais plaukais... doh.gif
Atsakyti
As irgi uvai sudeginusi plaukus,tik ne xeminiu o tokia vaflinica,nu toks yra specialus zniples ar kaip ten,kad plaukai banguotusi ir yra kad galima tiesinti.tai va ziema taip zaidziau ir prisizeidziau su savais plaukais,buvo visiskai sudeginti,apie galiukus ir plauku slinkima jaigu kalbet tai isvis siaubas,tai va dabar per metus jie ataugo,ir yra sveiki iki paciu galiku,tik kad nepaklusnus cry.gif
taigi s kiekviena menesi ejau i kirpykla ir vis po biski jos kirpau,beje dabar vasara ir jie greiciau augs,taigi nesijaudink,metu begije tikrai viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 05 10, 08:29)
As irgi uvai sudeginusi plaukus,tik ne xeminiu o tokia vaflinica,nu toks yra specialus zniples ar kaip ten,kad plaukai banguotusi ir yra kad galima tiesinti.tai va ziema taip zaidziau ir prisizeidziau su savais plaukais,buvo visiskai sudeginti,apie galiukus ir plauku slinkima jaigu kalbet tai isvis siaubas,tai va dabar per metus jie ataugo,ir yra sveiki iki paciu galiku,tik kad nepaklusnus  cry.gif
taigi s kiekviena menesi ejau i kirpykla ir vis po biski jos kirpau,beje dabar vasara ir jie greiciau augs,taigi nesijaudink,metu begije tikrai viskas bus ok  thumbup.gif

Aš taip ir nusiteikusi, kad graži būsiu tik kitą vasarą verysad.gif , geriausiu atveju schmoll.gif
Atsakyti