Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(jadzka @ 2005 05 06, 12:21)
Aij, prisiminiau, kosmetinis žibalas labai padeda, kad plaukai blizgėt pradėtų... Tik reikia citrinos sulčių įlašint, kad lengviau išsisikalautų,....


Arba acto... Tai dar ir oda gerai veikia, nes atstato rugstu odod balansa po plovimo sampunu mirksiukas.gif
Atsakyti
mano plaukai yra tokie slyksciai banguoti, labai noreciau issitiesint, bet kiek klausineju, tai nerandu kirpejos, kuri tai darytu. Gal kas tiesinotes, kokie ispudziai, ar tikrai issitiesina? Kokioj kirpykloj tiesina ir kokia kaina?
Atsakyti
kiek girdejau kaikas daro patys... perka ta cheminio skysti, tik vietoj biguduku, tuo metu slapius plaukus tiesina su tiesinimo znyplem.. sako kad pavyksta, jei kas gerai tau istiesina...
gerai kad namo naturaliai tiesus kaip styga:)
Atsakyti
QUOTE(editukė @ 2005 05 08, 19:09)
mano plaukai yra tokie slyksciai banguoti, labai noreciau issitiesint, bet kiek klausineju, tai nerandu kirpejos, kuri tai darytu. Gal kas tiesinotes, kokie ispudziai, ar tikrai issitiesina? Kokioj kirpykloj tiesina ir kokia kaina?

Tu gali išsitiesinti,bet jeigu tu šviesinaisi plaukus,ar šviesinaisi sruogelėm,tai nepatarčiau daryti nes kuokštais nueis plaukai.Reikia palaukti kol nuaugs tie plaukai kurie buvo pašviesinti.O tokią priemonę turi ''Kadus'' .O kirpyklą aš tau galiu parašyti,žiūrint kokeme rajone nori.
Atsakyti
nu pas mane daug sruogeliu sviesiu, sakai negerai tiesint? O kokia kirpykla, gyvenu kaune, o nuvaziuot galiu bet kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 05 08, 00:42)
Arba acto...  Tai dar ir oda gerai veikia, nes atstato rugstu odod balansa po plovimo sampunu mirksiukas.gif


Gali būt smile.gif aš tik su citrinom bandžiau...
Atsakyti
Išbndžiau majonezo kaukę ir Welos purškalą garbanoms. Plaukai šiek tiek gražesni, nebe tokie pasipūtę rolleyes.gif . Gaila, kad savaitgalį neturėjau laiko nusidažyti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 09:10)
Išbndžiau majonezo kaukę ir Welos purškalą garbanoms. Plaukai šiek tiek gražesni, nebe tokie pasipūtę  rolleyes.gif . Gaila, kad savaitgalį neturėjau laiko nusidažyti.  verysad.gif


smile.gif aš po cheminio kelias savaites irgi parinausi.... dabar jau moku susitarkyt, tai viskas OK biggrin.gif
Pirma irgi kaip avis buvau, o dabar kai plaukai atsigavo, nusidažiau ir kai išplovus be džiovintuvo kleidžiu patiems išdžiūt, prieš tai suformavus kaip noriu.... tai thumbup.gif: vakar senai matytas draugas pagyrė, sakė liuks atrodai, smile.gif daug linksmesnė ir mielesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 09, 11:01)
smile.gif aš po cheminio kelias savaites irgi parinausi.... dabar jau moku susitarkyt, tai viskas OK biggrin.gif
Pirma irgi kaip avis buvau, o dabar kai plaukai atsigavo, nusidažiau ir kai išplovus be džiovintuvo kleidžiu patiems išdžiūt, prieš tai suformavus kaip noriu.... tai thumbup.gif: vakar senai matytas draugas pagyrė, sakė liuks atrodai, smile.gif daug linksmesnė ir mielesnė smile.gif

Aš džiovintuvu pasinaudoju kokius 3 kartus per metus biggrin.gif , kai visai nebeturiu laiko. Taip tai visada leidžiu patiems išdžiūti. Bet su tuo garbanų formavimu aplink pirštus- tai visai nieko nesigavo sad.gif Įtariu, kad dėl nevykusio cheminio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 11:29)
Aš džiovintuvu pasinaudoju kokius 3 kartus per metus  biggrin.gif , kai visai nebeturiu laiko. Taip tai visada leidžiu patiems išdžiūti. Bet su tuo garbanų formavimu aplink pirštus- tai visai nieko nesigavo  sad.gif  Įtariu, kad dėl nevykusio cheminio  schmoll.gif


g.gif matai, mano cheminis lengvas. Ir dar suktas ne tiesiai, O panašiai kaip spiralinis, tik ant paprastų suktukų. Gal gėl to jengvai jie man formuojasi?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 09, 11:31)
g.gif matai, mano cheminis lengvas. Ir dar suktas ne tiesiai, O panašiai kaip spiralinis, tik ant paprastų suktukų. Gal gėl to jengvai jie man formuojasi?

Kiap aš tau pavydžiu mirksiukas.gif Kaip įsivaizduoju, tai tavo plaukai taip atrodo, kaip ir aš norėjau rolleyes.gif O kaip tau jį suko, ar atsimeni? Aš paprašiau spiralinio, tai man kiekvieną sruogelę pirma susuko, o tik po to ant suktukų vyniojo schmoll.gif Sėdėjau ilgiausiai, o rezultatas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 09, 11:38)
Kiap aš tau pavydžiu  mirksiukas.gif  Kaip įsivaizduoju, tai tavo plaukai taip atrodo, kaip ir aš norėjau  rolleyes.gif  O kaip tau jį suko, ar atsimeni? Aš paprašiau spiralinio, tai man kiekvieną sruogelę pirma susuko, o tik po to ant suktukų vyniojo  schmoll.gif  Sėdėjau ilgiausiai, o rezultatas  cry.gif


Man iškart ant suktukų... Ant galiukų kažkokius popieriukus dar dėjo (tipo, kad lygiau susivyniotų.... ir ant didžiausių suktukų man suko. ENs nenorėjau pudelio šukuosenos...
O kad pirma susukt paskui ant suktukų... tai ką aš žinau. man tai nesamonė atrodo. PAbandžiau įsivaizduot kaip turėtų atrodyt. Anei joks čia ne spiralinis, čia ryžkiai bardakas unsure.gif Spiraliniam naudojami kitokie suktukai.... keik žinau...
Atsakyti