Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 10:06)
Dar labai norėčiau nusidažyti plaukus. Jau 1,5 mėn. po cheminio praėjo, tai gal smarkiai nepakenkčiau? g.gif


Aš po cheminio po savaitės dažiau.... nes tragedija kažkokia buvo.
Vien dėl to, kad nedažyti jie ir atrodė žiauriai....
(Naudojaiu Garineerio dažus (tuos kur stašaitytė reklamuoja) Tik spalva ne ta - aš tamsiai ruda - kaštoninė
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 06, 10:15)
Aš po cheminio po savaitės dažiau.... nes tragedija kažkokia buvo.
Vien dėl to, kad nedažyti jie ir atrodė žiauriai....
(Naudojaiu Garineerio dažus (tuos kur stašaitytė reklamuoja) Tik spalva ne ta - aš tamsiai ruda - kaštoninė

Bet tie dažai gal labai brangūs g.gif ? Man tai 2 dėžučių reikia, nes iš vienos gaunasi nekaip. Tiesa, dabar plaukai gerokai sutrumpėjo su kai kieno pagalba gun_bandana.gif . Aš tai dažiausi Palete, visai neblogai. Ten 2 porcijom supakuoti dažai, tai tikriausiai dabar jau 1,5 pakelio užteks cry.gif .
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 07:40)
Oi, kokia drąsi tu, ginija  clap_1.gif. Aš tai kažin ar kada išdrįsiu pakartoti  g.gif . Nors ir mano čia jau antras bandymas, bet pirmasis buvo visai neblogai išėjęs  rolleyes.gif . Bet kai pamačiau kas gali gautis, tai daugiau aš savo plaukų į tokį pavojų nestatysiu  nono.gif .
Ak, kad tik greičiau jie ataugtų  rolleyes.gif . Kad atsigaus, jau baigiu prarasti viltį. Su kiekviena diena vis blogiau  cry.gif



Na jau drasi smile.gif) Kirpejai nuolat zirziau - tik nenudeginkit plauku, tik nenudeginkit plauku... Galiausiai pasiseke ibauginti, labai seke laikrodi ir vis ziurinejo, ciupinejo. Ale kai plaukus isleido, tai galutiniu rezultatu as visai nesizavejau... Tikejausi, kad plaukai banguosis labiau. Na dabar slapius plaukus siek tiek garbanotais dar galima padaryti, ko anksciau buvo negalima....
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 10:30)
Bet tie dažai gal labai brangūs  g.gif ? Man tai 2 dėžučių reikia, nes iš vienos gaunasi nekaip. Tiesa, dabar plaukai gerokai sutrumpėjo su kai kieno pagalba gun_bandana.gif . Aš tai dažiausi Palete, visai neblogai. Ten 2 porcijom supakuoti dažai, tai tikriausiai dabar jau 1,5 pakelio užteks  cry.gif .


Visai jie nebrangūs. 1 dėžurė kainuoja 7 - 8 Lt.
Bent jau man jie labiausiai paskuriniu metu patinka...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 06, 10:43)
Visai jie nebrangūs. 1 dėžurė kainuoja 7 - 8 Lt.
Bent jau man jie labiausiai paskuriniu metu patinka...

O tai kur tu juos perki? Ar jie iš 2 dalių susideda? Nes man reiktų 1,5 pak.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 06, 10:32)
Na jau drasi smile.gif) Kirpejai nuolat zirziau - tik nenudeginkit plauku, tik nenudeginkit plauku... Galiausiai pasiseke ibauginti, labai seke laikrodi ir vis ziurinejo, ciupinejo. Ale kai plaukus isleido, tai galutiniu rezultatu as visai nesizavejau...  Tikejausi, kad plaukai banguosis labiau. Na dabar slapius plaukus siek tiek garbanotais dar galima padaryti, ko anksciau buvo negalima....

Aš taip pat zirziau... verysad.gif Bet kirpėja pasitaikė labai jau savo jėgomis pasitikinti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 10:59)
O tai kur tu juos perki? Ar jie iš 2 dalių susideda? Nes man reiktų 1,5 pak.


Taigi visur jų pilna wink.gif kiekvienam prekybcentry...
Garineer tokios kūdos dėžutės (žalios su oranžiniu...)
Nea, nėra po 2 dalis, bet buteliukų po pusę galima nupilt... gal smile.gif
Man paprastai ir 1 per daug jų būna, nors pusilgiai plaukai, iki pečų..
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 06, 11:13)
Taigi visur jų pilna wink.gif kiekvienam prekybcentry...
Garineer tokios kūdos dėžutės (žalios su oranžiniu...)
Nea, nėra po 2 dalis, bet buteliukų po pusę galima nupilt... gal smile.gif
Man paprastai ir 1 per daug jų būna, nors pusilgiai plaukai, iki pečų..

O blizgesį ar duoda plaukams? Esu bandžiusi dažyti su Rocolor, tai siaubas- kožkokie matiniai plaukai gavosi verysad.gif Palete nudažius tai blizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 11:22)
O blizgesį ar duoda plaukams? Esu bandžiusi dažyti su Rocolor, tai siaubas- kožkokie matiniai plaukai gavosi  verysad.gif  Palete nudažius tai blizga  ax.gif


Man tai tikrai duoda wink.gif
bent jau dabar sėdžiu su blizgančiais plaukučiais po cheminio....
Žodžiu:
Cheminis prieš mėnesį, po savaitės dažiau tais dažiukais, o dabar dar graži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 11:53)
Gerai, reikės ir man pabandyt  ax.gif  Ačiū už patarimus  rolleyes.gif


nėr už ką, negi gaila?
Tik kas vienai tinka - nebūtinai tiks kitai wink.gif
P.S. kokia spalva dažysi?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 06, 11:56)
nėr už ką, negi gaila?
Tik kas vienai tinka - nebūtinai tiks kitai wink.gif
P.S. kokia spalva dažysi?

Mano plaukai tokie tamsoki. Visada dažydavau tamsiai. Pastebėjau, kad juoda spalva netinka, tai buvau apsistojusi ties tamsiai ruda. Prieš metus pabandžiau pasišviesint, nusidažiau riešuto (tokia tamsiai geltona, bet neryža) spalva su šviesesnėm sruogelėm. Visi labai gyrė, kad man tinka ax.gif Tai ir dažiau vis ta pačia spalva. Tie dažai man nepatinka, jie be blizgesio. Ir spalvos dabar norėčiau šiek tiek kitokios- panašios, bet gal ne taip ryškiai geltonos o natūralesnės šviesios. mirksiukas.gif
Na ir prirašiau rolleyes.gif Išvis, čia mes temą pakeitėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 12:09)
Mano plaukai tokie tamsoki. Visada dažydavau tamsiai. Pastebėjau, kad juoda spalva netinka, tai buvau apsistojusi ties tamsiai ruda. Prieš metus pabandžiau pasišviesint, nusidažiau riešuto (tokia tamsiai geltona, bet neryža) spalva su šviesesnėm sruogelėm. Visi labai gyrė, kad man tinka  ax.gif  Tai ir dažiau vis ta pačia spalva. Tie dažai man nepatinka,  jie be blizgesio. Ir spalvos dabar norėčiau šiek tiek kitokios- panašios, bet gal ne taip ryškiai geltonos o natūralesnės šviesios.  mirksiukas.gif 
Na ir prirašiau  rolleyes.gif  Išvis, čia mes temą pakeitėm  ax.gif


Kodėl? nepakeitėm wink.gif
Čia gaivinam plaukų spalvą po cheminio...
Na ten tikrai gražių rudų spalvyčių yra... ten natūralios ir yra gražios...
(mano dabar ta tamsiai ruda (ant viršelio mergiotė garbanotais plaukais wink.gif
Ir parašyk kaip gausis kai nusidažysi wink.gif
Aij, prisiminiau, kosmetinis žibalas labai padeda, kad plaukai blizgėt pradėtų... Tik reikia citrinos sulčių įlašint, kad lengviau išsisikalautų,....
Atsakyti