Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Aš esu girdėjusi, kad yra kažkokia žele ar putos, tiksliai nežinau, kuria ištepi plaukus ir jie patys lieka garbanoti. Be jokių suktukų ir cheminių g.gif . Nežinau, gal čia tik kliedesiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 05, 15:46)
Aš esu girdėjusi, kad yra kažkokia žele ar putos, tiksliai nežinau, kuria ištepi plaukus ir jie patys lieka garbanoti. Be jokių suktukų ir cheminių  g.gif . Nežinau, gal čia tik kliedesiai  g.gif


Mano supratimu vis tiek reikia juos formuoti... nu nebus tokia stebūklinga žėlė ar putos, kad kaip suktukais spiralėm susuks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 05, 15:51)
Mano supratimu vis tiek reikia juos formuoti... nu nebus tokia stebūklinga žėlė ar putos, kad kaip suktukais spiralėm susuks wink.gif

Kaip aš suprantu, turėtų išeiti tokios lengvos pasibangavusios sruogelės mirksiukas.gif Gal visai ir nieko būtų, tik tikriausiai nerealu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 05, 16:12)
Kaip aš suprantu, turėtų išeiti tokios lengvos pasibangavusios sruogelės  mirksiukas.gif Gal visai ir nieko būtų, tik tikriausiai nerealu  blink.gif


Taij vat kad nerealu wink.gif
Atsakyti
Man irgi garbanoti labai grazu, bet...
Apturejau 2 bandymus savo tiesius plaukus paversti garbanotais. Pirmasis baigesi baisiu kaltunu ant galvos. Pasisiausus, suku neikisi. Nudeginti ir nusiure plaukai.

Kai antra karta ryzausi, garbanu irgi nesimato. Kai galva issiplaunu truputeli banguoja, tas pats ir pripurskus putu ar zele. Na nesigarbanoja mano plaukai nors tu ka. O man taip grazu...
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 05, 16:27)
Man irgi garbanoti labai grazu, bet...
Apturejau 2 bandymus savo tiesius plaukus paversti garbanotais. Pirmasis baigesi baisiu kaltunu ant galvos. Pasisiausus, suku neikisi. Nudeginti ir nusiure plaukai.

Kai antra karta ryzausi, garbanu irgi nesimato. Kai galva issiplaunu truputeli banguoja, tas pats ir pripurskus putu ar zele. Na nesigarbanoja mano plaukai nors tu ka. O man taip grazu...


Mano irgi dabar antras bandymas, bet visai patenkinta esu smile.gif
thumbup.gif:
Tokia liksmesnė nei buvau tiesiais...
Atsakyti
Oi, kokia drąsi tu, ginija clap_1.gif. Aš tai kažin ar kada išdrįsiu pakartoti g.gif . Nors ir mano čia jau antras bandymas, bet pirmasis buvo visai neblogai išėjęs rolleyes.gif . Bet kai pamačiau kas gali gautis, tai daugiau aš savo plaukų į tokį pavojų nestatysiu nono.gif .
Ak, kad tik greičiau jie ataugtų rolleyes.gif . Kad atsigaus, jau baigiu prarasti viltį. Su kiekviena diena vis blogiau cry.gif
Atsakyti
O gal kas žino kokia formavimo priemone geriausiai tepti plaukus? g.gif Ar kokiu vašku, ar žele (mačiau yra kažkokių purškiamų žele), ar putom, ar formuojančiu losijonu? sad.gif Atsibodo kaip nuplikytai vištai vaikščioti cry.gif Sakau, jeigu nepasiduoda plaukai gydymui, tai nors vaizdą kaip nors pataisyt eitų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 09:08)
O gal kas žino kokia formavimo priemone geriausiai tepti plaukus?  g.gif Ar kokiu vašku, ar žele (mačiau yra kažkokių purškiamų žele), ar putom, ar formuojančiu losijonu?  sad.gif  Atsibodo kaip nuplikytai vištai vaikščioti  cry.gif Sakau, jeigu nepasiduoda plaukai gydymui, tai nors vaizdą kaip nors pataisyt eitų?  g.gif


Man visai patiko Wellos garbanėlėms purškalas...
Bent jau plaukai blizgėjo wink.gif
Atsakyti
Welos purškalu reikia supurkšti jau suformuotas garbanas, ar dar prieš formavimą? unsure.gif Jei suformuotas, tai jis tada veikia kaip šukuosenos stiprintojas, ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 06, 09:22)
Welos purškalu reikia supurkšti jau suformuotas garbanas, ar dar prieš formavimą?  unsure.gif  Jei suformuotas, tai jis tada veikia kaip šukuosenos stiprintojas, ar kaip?  g.gif


Aš purškiu šlapius, ir tada formuoju garbanas.
O kitą dieną šiek tiek ant sausų purškiu irgi formuoju....
Atsakyti
Dar labai norėčiau nusidažyti plaukus. Jau 1,5 mėn. po cheminio praėjo, tai gal smarkiai nepakenkčiau? g.gif
Atsakyti