Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

QUOTE(dianna @ 2005 02 01, 17:50)
kur vilniui tai daro?ar tokia pat zala padaro plaukams kaip ir paprastas cheminis? blush2.gif

Daro LaBelloje priesais operos ir baleto teatra. Jau rasiau, kad musu buhaltere susidejo ir labai gerai atrodo. Rugstiniai cheminiai tokios zalos nedaro - plaukai buna lengvi ir minksti, o ne siurkstus. Tas cheminis vadinasi "Sensor", kiti tam salone tradiciniai sarminiai.
Atsakyti
dejausi chemini figaro kirpykloj, nezianu, ar plaukai mano netokie, bet po keliu plovimu to cheminio ne zymes neliko, ir pinigai kaip i...
Atsakyti
cry.gif Na ir pasigrąžinau vasarėlei. cry.gif
Viena draugė, tipo kirpėja, sudėjo cheminį. Jau mėnuo laiko vaikštau kaip avis. Plaukai liko kažkokie nudegę, sausi, lūžinėjantys. cry.gif Nebežinau nei ką daryti. Pirkau Glis Cur kondicionierių dažytiems ir chemiškai sudėtiems plaukams- šiek tiek malonesni liko plaukai, tačiau vaizdas nepagerėjo. Dabar dar nusipirkau Fitoval losijoną, jis pagal aprašymą turėtų greitinti plaukų augimą. Gal kam teko susidurti su tokia problema? Patarkit. Gal išvis nieko nebesigaus iš mano plaukų ir geriausias variantas juos nukirpti g.gif Prieš dedant cheminį jie buvo iki pusės nugaros ilgio. Dabar liko tik žemiau pečių schmoll.gif Visiškai trumpų plaukų NENOOOOORIU cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 04, 12:21)
cry.gif  Na ir pasigrąžinau vasarėlei.  cry.gif
Viena draugė, tipo kirpėja, sudėjo cheminį. Jau mėnuo laiko vaikštau kaip avis. Plaukai liko kažkokie nudegę, sausi, lūžinėjantys. cry.gif  Nebežinau nei ką daryti. Pirkau Glis Cur kondicionierių dažytiems ir chemiškai sudėtiems plaukams- šiek tiek malonesni liko plaukai, tačiau vaizdas nepagerėjo. Dabar dar nusipirkau Fitoval losijoną, jis pagal aprašymą turėtų greitinti plaukų augimą. Gal kam teko susidurti su tokia problema? Patarkit. Gal išvis nieko nebesigaus iš mano plaukų ir geriausias variantas juos nukirpti  g.gif Prieš dedant cheminį jie buvo iki pusės nugaros ilgio. Dabar liko tik žemiau pečių  schmoll.gif Visiškai trumpų plaukų NENOOOOORIU  cry.gif


Kaip as tave suprantu verysad.gif As kaip suo vaikstau jau 7 menesius.Plaukai tai atsigavo,bet vis dar garbanoti ir puciasi. Bandyk padaryti va taip - savaitgali,kai turesi laiko issiplauk galva ir sutepk kauke plaukam.Palik per nakti,o ryte isskalauk wink.gif plaukai atsigauna per keleta savaiciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 05 04, 13:44)
Kaip as tave suprantu  verysad.gif As kaip suo vaikstau jau 7 menesius.Plaukai tai atsigavo,bet vis dar garbanoti ir puciasi. Bandyk padaryti va taip - savaitgali,kai turesi laiko issiplauk galva ir sutepk kauke plaukam.Palik per nakti,o ryte isskalauk wink.gif plaukai atsigauna per keleta savaiciu  drinks_cheers.gif




Užuojauta g.gif
Na, pas mane dabar irgi lengvas cheminis, bet vis tiek kažkas ten negerai....
Bandžiau mamyčių receptą: kiaušinio trynys, ricinos aliejus, citrinos sultys + dar aš dėjau kelis lašus arbatmedžio aliejaus. jis stiprina plaukų šaknis ir mažina slinkimą.
O kasdienai naudoju VO5 šampūną supersausiems plaukams (silk... kažkas) ir tos pašios firmos balzamą.
Atsakyti
Ačiū, merginos, už užuojautą ir patarimus. Mexika, dar liūdniau pasidarė, kai paskaičiau, kad po 7 mėn. plaukai bus vis dar tokie pat cry.gif Pas mane garbanų tai išvis nėra, dar pirmą dieną šiek tiek laikosi po susisukimo suktukais, o paskui lieka pasipūtę ir susiraizgę plaukai doh.gif Daugiau niekada cheminio nesidėsiu. Aišku pas gerą kirpėją tokios tragedijos gal nebūtų nutikę schmoll.gif O kaip su ta kauke miegot reikia, nereikia galvos apsirišti? Kokia kaukė? Siūlykit dar būdų. Gal kas žino ir išbandę kaip efektyviai pagreitinti plaukų augimą? Būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 04, 13:26)
Ačiū, merginos, už užuojautą ir patarimus. Mexika, dar liūdniau pasidarė, kai paskaičiau, kad po 7 mėn. plaukai bus vis dar tokie pat  cry.gif Pas mane garbanų tai išvis nėra, dar pirmą dieną šiek tiek laikosi po susisukimo suktukais, o paskui lieka pasipūtę ir susiraizgę plaukai  doh.gif  Daugiau niekada cheminio nesidėsiu. Aišku pas gerą kirpėją tokios tragedijos gal nebūtų nutikę  schmoll.gif O kaip su ta kauke miegot reikia, nereikia galvos apsirišti? Kokia kaukė? Siūlykit dar būdų. Gal kas žino ir išbandę kaip efektyviai pagreitinti plaukų augimą? Būtų  thumbup.gif


Nesijaudink,tau 7 menesius taip vaikscioti gal ir nereikes,tiesiog pas mane plaukai gana stori ir ant ju ilgai laikosi doh.gif Dabar galvoju apie tiesinamaji chemini,bet plaukai ir taip silpni - nezinau ar patems blink.gif

Noriu pasakyti toms,kuriom cheminis nelaike:
Jei cheminis neissilaiko tiek,kiek turi laikytis,tai varot ir sakot,kad sudetu per nauja arba grazintu pinigus! cool.gif Pasiskaiciau kazkoki istata,kad uz nekokybiskai atliktas paslaugas klientas gali reikalauti grazinti pinigus arba suteikti paslauga pakartotinai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 04, 13:26)
Ačiū, merginos, už užuojautą ir patarimus. Mexika, dar liūdniau pasidarė, kai paskaičiau, kad po 7 mėn. plaukai bus vis dar tokie pat  cry.gif Pas mane garbanų tai išvis nėra, dar pirmą dieną šiek tiek laikosi po susisukimo suktukais, o paskui lieka pasipūtę ir susiraizgę plaukai  doh.gif  Daugiau niekada cheminio nesidėsiu. Aišku pas gerą kirpėją tokios tragedijos gal nebūtų nutikę   schmoll.gif O kaip su ta kauke miegot reikia, nereikia galvos apsirišti? Kokia kaukė? Siūlykit dar būdų. Gal kas žino ir išbandę kaip efektyviai pagreitinti plaukų augimą? Būtų   thumbup.gif


Pazistama problemele blink.gif Siaip nuo tos laukes, kure reikia isplakt kiausini, ipilt ricinos aliejaus ir citrinos ilasinti, tai plaukai laabai minksti pasidaro, sia kauke darykis tik tuo atveju, jei neisi is namu bent pora dienu, nes sunkiai tada su jais susitvarkysi biggrin.gif

Po cheminio daug kas deda majonezo kauke. Tiesiog bet koki majoneza uzsiterliok ant galvos ir vaiksciok sau namie bent pora ar ilgiau valandu. Kad majinezas padeda, tai net mano mama zino, anksv\ciau sita namine priemone irgi buvo naudojama thumbup.gif

Dar kazkuriam skyreli skaiciau, kad istepa ir palaiko tiesiog alyvu aliejumi, aisku ne tuo "Brolio" aliejumi, bet tuo geresniu smile.gif

Kiek is savo patirties galiu pasakyti, kad pirktines priemones, kad ir kiek jos neva geros butu, mazai padeda, tad geriau naudoju sias namines. Sakyciau kad man geriausiai padejo ta kauke su kiausiniu.

Laikykis, plaukai atauga, taciau as is tos tavo drauges kirpejos pareikalauciau kompensacijos biggrin.gif Jau toki stipru chemini sudet tai reikia proto turet schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida`: 04 gegužės 2005 - 13:38
Pas mane rudini baisiai slinko plaukai o dar buvo per vasara taip baisiai issauseje,kad buvo siaubas, tai as viska isbandziau,na nezinau triniau savo plaukus visko,na galiu pasakyt kad kazkas padejo o gal ir viskas,taigi geriau vitaminus skirtus plaukams,naudojau fitovalio losjona,bet jo labai mazai geriau pirk firmos alpeci(vaistineje,arba maximoj kaina apie 10lt) ar kerasin(melinas buteliukas,eurokose kaina apie 6lt),kazkas sake kad cemericio vando irgi padeda bet as nebandziau,paskui naudok sampuna fitoval,lakme ar pregane o dar geriau nueik i kadus kirpykla ten sampunas irgi yra fantastiskas po xeminio (cia mano drauge gyre),naudojau kapsules henna plius,tokias raudonas nu super,ir sampunas irgi geras tos firmos,dar patiko fruktis na toks kremas plauku galukams,bet as ji tepiau ant visu plauku irgi super tokiam zaliam mazam buteliuke apvaliam.
Nu nieko sau kiek as pinigu isleidau savo plaukuciams,bet dabar viskas ok,o tai svarbiausia.
Rezultatas greit nepasimatys,nes plaukas yra pazeistas ir reikes pastoviai kirptys,nes tie plaukai na pati supranti......
Bet geros plauku kaukes taip ir nesuradau,gal kas gali patarti ax.gif
Atsakyti
as susidejau chemini pries menesi ir esu labai patenkinta thumbup.gif
tik issiplaunu, sutepu ir suglamzau su putom ir sukuosena thumbup.gif sukuoju tik kai issiplaunu (kas 3 dienas) tongue.gif tik kas ryta vis sutepu putomis. smile.gif
chemini sudejo silainiuose uz 35lt, o plauku ilgis buvo iki puse nugaros, bet kai sudejo, apkirpo, iskarpe, kad graziau guletu. thumbup.gif
Atsakyti
Mano kirpėja g.gif , kaip gera draugė dry.gif sudėjo nemokamai. Mokėjau tik 10 Lt. už vaistus tipo augalinio pagrindo, nekenkiančius plaukams g.gif . Kai pasakiau, kad rezultatas nepatinka, tai pasiūlė, kad gali ištiesinti vėl vaistus užtepus. Ačiū, bet plika kažkaip nenoriu vaikščioti- ne mano stilius mad.gif Daugiau nebeduosiu net prisiliest jai prie savo plaukų.nono.gif
Lala, tavo plaukai po cheminio slinkt pradėjo?
Atsakyti
Kad as dar kada nors chemini daryciausi!!! gun_bandana.gif Turejau tokius grazius plaukucius, tiesius, ir galiukai sukosi truputeli, kaip man dabar ju truksta schmoll.gif
Pasidariau chemini, man issileido, plaukai dabar nei sukasi, nei ka, kazkokie kuodais, galiukai tiesus kaip pagaliai kazkokie cry.gif Kosmaras kazkoks, laukiu, kol ataugs, jau kerpu po biski, plaukai vis trumpeja ir trumpeja unsure.gif Jauciu reiks trumpai apsikirpti ir auginti normalius plaukus, bo i situos nebegaliu ziureti, cia ne mano schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti